Saturday, 18 July 2015
30 March 2023
مارک زوکربرگ:

«فیس‌بوک برای همیشه تعطیل می‌شود»

2011 January 10

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: ویکلی ورلد نیوز

مارک زوکربرگ اعلام کرد که فیس‌بوک پایین مارس بسته خواهد شد. وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت مدیریت سایت بیش از حد پر تنش شده است. استرس از مدیریت این شرکت زندگی من را خراب کرده است. من نیاز  دارم به همه این کابوس پایان بدهم.

آورات هومارتی معاون امور فنی در فیس‌بوک گفت‌: «پس از 15 مارس وب سایت به طور کامل تعطیل می‌شود ‌بنابرین اگه شما همیشه می‌خواهید  تصاویر خود را دوباره ببینید من پیشنهاد می‌کنم که از اینترنت بر‌دارد‌.»

زوکربرگ گفت که تصمیم به تعطیل فیس‌بوک سخت بود، اما او فکر نمی‌کند که مردم عصبانی خواهند شد. او در مصاحبه خصوصی  تلفنی گفت‌: «من شخصن فکر نمی‌کنم که این یک معامله بزرگ باشد  و  اگر‌ صادق باشیم، من فکر می‌کنم بدون فیس‌بوک بهتر می‌باشد چرا  که  مردم  مجبور به بیرون رفتن هستند تا  دوستان واقعی  پبدا کنند که همیشه چیز خوبی است.»

برخی از کاربران فیس‌بوک پس از شنیدن این خبر تکان‌دهنده بسیار خشمیگن شدند. یک دانش آموز از ایندیانا گفت‌: «من بدون فیس‌بوک چی‌کار می‌تونم بکنم کل زندگی من حول محور آن است من در فیس‌بوک روزانه ۱۰ ساعت هستم در حال حاضر چه کار می‌تونم با این همه وقت آزادم انجام بدم‌؟»

فیس‌بوک در حال حاضر به عنوان یکی از ثروتمند‌ترین شرکت‌های تجاری در جهان  می‌باشد که اقتصاددانان ارزش آن را در حدود  7.9 میلیارد دلار برآورد کرده‌اند. زوکربرگ با  قاطعیت بر تصمیم خود ایستاده است او گفت پول برای من مهم نیست من فقط می‌خواهم به زندگی گذشته‌ام برگردم.»

شرکت فیس‌بوک به کاربران پیشنهاد داد که تمام  اطلاعات شخصی خود را از وب سایت  تا قبل 15 مارس پاک نمایند که پس از آن تاریخ‌، تمام عکس‌ها‌، یادداشت‌ها‌، پیوند‌ها‌، و ویدئو به طور دایم پاک خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,