Saturday, 18 July 2015
25 March 2023
با حکمی از سوی وزیر بهداشت،

«برکناری برادر محمد نوری‌زاد از ریاست دانش‌گاه»

2011 January 10

خبر / رادیو کوچه

طی حکمی از سوی مرضیه وحید‌دستجردی وزیر بهداشت، محمد‌رضا نیکبخت، سرپرست فعلی دانش‌گاه علوم پزشکی کاشان، به عنوان سرپرست دانش‌گاه علوم پزشکی کرمانشاه و جای‌گزین صمد نوری‌زاد، برادر محمد نوری‌زاد زندانی سیاسی، معرفی شده است.

به گزارش رسانه‌های داخلی و نزدیک به دولت جمهوری اسلامی خبر برکناری صمد نوری‌زاد را مرتبط با جریانات اخیر دانسته و عنوان کردند: «برادر یکی از عناصر فتنه که طی چند سال اخیر ریاست یکی از دانش‌گاه‌های علوم پزشکی کشور را بر عهده داشت هفته گذشته از سوی مرضیه وحید‌دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برکنار شد.»

پیش از این صمد نوری‌زاد ریاست دانش‌گاه علوم پزشکی کرمانشاه را برعهده داشت. نوری‌زاد یکی از مدیران مجموعه وزارت بهداشت است که در سال ۸۴ توسط لنکرانی به عنوان ریاست دانش‌گاه علوم پزشکی کاشان و در سال ۸۷ هم با ابلاغ لنکرانی به ریاست دانش‌گاه علوم پزشکی کرمانشاه انتخاب شد.

مراسم تودیع وی صبح روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسوولان استان و دانش‌گاه در مرکز آموزشی درمانی امام رضا برگزار شد.

این در حالی است که نوری‌زاد به دلایل شخصی از پذیرش پیشنهادات شغلی دیگری که از سوی وزارت بهداشت به وی شده است امتناع کرده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,