Saturday, 18 July 2015
29 March 2023
پاپاراتزی – قسمت چهارم

«سکس با کتک با طعم مل گیبسون»

2011 January 14

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmai.com

«به‌تر از مزخرف‌هایی مثل چاوشی»

این‌بار سکوت محسن چاوشی فقط در حد یک جمله کوتاه شکست‌.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

محسن چاوشی (‌خواننده و آهنگ‌ساز ایرانی) در جواب توهین بابک ریاحی‌پور تنها یک جمله را بیان کرد:

«آن‌قدر بی‌درد زندگی نکردم که با لگد ناقدی به فغان آیم.»

به نقل از انجمن موسیقی پاپ‌- سنتی تهران‌: «آنان که موسیقی ناب ایرانی را به زوال و بی‌فرهنگی کشیدند اکنون خواننده سنتوری را با خواننده‌ای رپ خوان که نه، تکست‌خوان و پوچ مقایسه کردند‌. گرچه پاسخ چاوشی کوتاه بود اما پاسخ سطرها توهین را داد …. ایمان قیاسی پیرامون آلبوم جدید محسن چاوشی با نام حریص این‌گونه سخن گفت‌: «آلبوم حـریـص که زودتر از آلبوم من خودم سیزدهم خواهد آمد یقین دارم شگفتی ساز می‌شوند‌. من که این آلبوم رو گوش دادم سنکوب کردم، محسن اصلن از خودش تعریف نمی‌کند اما من نوید آلبومی بی‌نظیر را می‌دهم.»

توهین بابک ریاحی‌پور (‌آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده و نوازنده گیتار باس‌) به محسن چاوشی:

ریاحی‌پور در بیست و نهمین شماره مجله رویش صفحه 71 در یادداشتی در رابطه با آلبوم احسان خواجه‌امیری عنوان کرد‌: «آلبوم احسان را نمی‌شود زیر سوال برد و نقد و زیر سوال بردن مخصوص کارهای مزخرفی مثل کارهای چاوشی است.»

ریاحی‌پور پیش‌تر ساسی مانکن را به عنوان پدیده موسیقی دانسته و اذعان داشته‌: «هر وقت که به آهنگ‌های او گوش می‌کنم تا یک ساعت حالم خوب است.»

یادداشت بابک ریاحی‌پور در مورد آلبوم «یه خاطره از فردا» احسان خواجه‌امیری‌:

«به‌تر از مزخرف‌هایی مثل چاوشی»

………………………………………………………

«سکس با کتک با طعم مل گیبسون»

وکیل مل گیبسون بازی‌گر هالیوودی روز جمعه از سوی دادگاهی برای ارایه پاره‌ای از توضیحات فراخوانده شد. اما جریان از چه قرار بود؟

دختری به نام «اوکسانا گریگوریوا» مدعی شده است که با «مل گیبسون» رابطه جنسی داشته است. اما علت شکایت این نیست بلکه علت ضرب و شتم این دختر توسط مل گیبسون حین انجام عمل سکس بوده و جالب‌تر این‌که این بار دومی است که این خانم علیه مل شکایت می‌کنه. در ضمن این دو پس از انجام عمل سکسشون بچه‌دار هم شدن که گیبسون حضانت این کودک به‌نام لوسیا رو بر عهده گرفته است.

دادگاه جلسه بعدی را یک‌ماه دیگر عنوان کرده است.

………………………………………………………

«از شکم سیری فکر سرگرمی مردم رو کرده»

خبری به سرعت در اینترنت پخش شد در خصوص فیس‌بوک. مارک خالق فیس بوک اعلام کرد که تا 15 مارچ امسال (‌دوماه دیگر) فیس بوک را می‌بندد. او گفته به خاطر این‌که فیس‌بوک از کنترل خارج شده است. او انسان خیر‌خواهی است ولی این در حالی است که سیاره مارک (فیس بوک) بالای 50 میلیارد دلار قیمت‌گذاری شده است. حال می‌توان باور کرد که او قید این 50 میلیارد را می‌زند؟ باورش خیلی سخت است. لذا لازم نیست اکانت‌های خود را ببندید.

………………………………………………………

«پول‌دارترین خواننده‌های هالیوود در سال ۲۰۱۰»

در این لیست بیش‌ترین دست‌مزد خواننده‌های هالیوود در سال ۲۰۱۰ را آورده‌ایم:

9. کنی چسنی

۵۰ میلیون دلار

چسنی با برگزاری تورهای خارجی برای همه افراد هم‌چنان جای‌گاه بالای خود را در صنعت موسیقی کشور داراست. تور او در سال ۲۰۰۹، ۷۱ میلیون دلار برایش سود به هم‌راه داشت و درآمد متوسط او برای هر شب 1.6 میلیون دلار بود و سود حاصل از باکس آفیس صمیمی‌ترین دوستش کیت اوربان این درآمد را تقریبن دو برابر می‌کرد. هم‌چنین وجود اسپناسرهای برجسته‌ای مثل «کورونا» و «مسترکارد» تورهای او پردرآمدتر می‌کرد.

8. مدونا

۵۹ میلیون دلار

این زن مادی‌گرا کاملن آمادگی ندارد که جای‌گاه خود در لیست ۹ تایی را به ستارگان پاپ مثل بریتنی اسپیرز و لیدی گاگا واگذار کند. چهارمین تور پردرآمد سال ۲۰۰۹ مربوط به ستاره ۵۲ ساله پاپ بود که سرجمع شبی ۶ میلیون دلار و درکل ۱۳۸ میلیون دلار برایش درآمد به هم‌راه داشت. هم‌چنین در اپیزود   Fox  از نمایش sitcom Glee بازیگران چند تا از ترانه‌های او را خواندند که این استفاده از ترانه‌های او به درآمدش افزود.

7. لیدی گاگا

۶۲ میلیون دلار

این خواننده تازه وارد که با گروه عجیب و غریب و ویدئوهای خاص خودش به سرعت جای خود را در دنیای موسیقی باز کرد. او و بیانسه با این ویدئوها تبدیل به چهره‌های مطرح موسیقی شدند. لیدی گاگا هم‌راه با تیمی که تشکیل داده بود هم‌راه با‌Polaroid، Virgin Mobile، Monster Cable  و Viva Glam از تور ۱۰۶ روزه‌اش ۹۵ میلیون دلار درآمد داشت.

6.  Jay-Z

63 میلیون دلار

Jay-Z‌ دوست دارد بگوید که او یک مرد کاسب نیست. او کاسب، مرد است و این حرف یک نوع لاف‌زنی بیهوده نیست. این خواننده رپ جای‌گاه خودش را به عنوان پادشاه پول‌ساز هیپ‌هاپ حفظ می‌کند، او یک آلبوم جدید بیرون داده و در کلوب‌های زنجیره‌ای شبانه سرمایه‌گزاری کرده و در برادوی هم اجرایی به نام «‌Fela‌» داشت. اما امسال بزرگ‌ترین درآمد او از ۳ تور Blueprint حاصل شد که بیش از ۱ میلیون دلار درآمد را برای هر کنسرت به هم‌راه داشت. اما باوجود این درآمد باز هم درآمدش از همسرش بیانسه کم‌تر است.

5. بریتنی اسپییرز

۶۴ میلیون دلار

از وقتی که بریتنی اسپییرز یکی از سرگرمی‌سازترین ستاره‌های جهان از قله اوج و محبوبیت خود پایین آمد زمان زیادی نگذشته است، اما در سال گذشته او پنجمین تور پردرآمد جهان را به خود اختصاص داد که با ۱۳۰ میلیون دلار در باکس آفیس یکی از پردرآمدترین‌ها بود. و با توجه به درخواست‌هایی که برای اجرای برنامه از او می‌شود باید گفت هنوز هم مردم به بریتنی علاقه دارند و می‌خواهند همیشه در مرکز توجه باشد.

4. بروس اسپرینگ استین

۷۰ میلیون دلار

این ترانه‌سرای به نام هم‌چنان با طرف‌دارانش در سراسر دنیا در ارتباط است. او با گروه E Street برگشت و بیش از ۲ میلیون بلیت برای تورش که ۱۶۷ میلیون دلار سود داشت فروخت، همین فروش کافی است که که این را تبدیل به سومین تور پرفروش جهان کند. پخش موسیقی از رادیو و هم‌چنین فروش همیشگی آلبوم‌های قبلی را نیز به این رقم اضافه کنید.

3. بیانسه ناولز

۸۷ میلیون دلار

نیمه معروف‌ترین زوج هیپ‌هاپ (نیمه دیگر  Jay-Z، شماره ۶ است)، بیانسه تلاش می‌کند که شغلش را فراتر از موسیقی توسعه بخشد. هم‌کاری‌اش با کمپانی‌های مثل «نیتندو» و «لورئال» و خط مد‌خانه Dereon  رو به رشدش و تور ۹۳ ایست‌گاهه‌اش در سال برایش ۸۶ میلیون دلار به هم‌راه آورد.

2. AC.DC

114‌ میلیون دلار

این گروه هوی متال استرالیایی از سال ۱۹۷۳ هر شب بیننده‌هایش را شوکه کرده است و نشانه‌های کوچکی از متوقف شدن نشان می‌دهد. دومین تور گروه موسیقی بعد از U2 است که از تورش در سراسر جهان ۲۲۶ میلیون دلار جمع کرد این تور ۹۹ روز طول کشید و بیش از ۲ میلیون دلار در هر شب سود به هم‌راه داشت.

1.  U2

130 میلیون دلار

بزرگ‌ترین گروه راک جهان که در سال ۲۰۰۹ تور وسیعی را ترتیب داد که در باکس‌آفیس بیش از ۳۱۱ میلیون دلار فروش داشت. فروش بلیت هر یک برنامه این گروه به ۱۰ میلیون دلار می‌رسد. به این فروش خرید و فروش‌های تجاری پرمنفعت، برنامه رادیویی، فورش آلبوم‌های قبلی را اضافه کنید تا پول‌دارترین گروه موسیقی جهان را بشناسید.

………………………………………………………

«دیوید و ویکتوریا بکام در انتظار چهارمین فرزندشان»

طبق گزارش منتشره در وب‌سایت‌های مختلف خبری، «دیوید بکام» و همسرش «ویکتوریا بکام» ممکن است در نهایت به آرزوی دیرینه‌شان برسند و دختر‌دار شوند.

دیوید بکام 35 ساله در صفحه فیس بوک خود این خبر جنجالی را منتشر کرد: «‌یک خبر داغ دارم. من و ویکتوریا در انتظار چهارمین فرزندمان هستیم که در ماه تابستان به دنیا خواهد آمد. پسرهایمان هم با هیجان فراوانی در انتظار خواهر یا برادر جدیدشان هستند.»

دیوید و ویکتوریا هم امیدهای فراوانی دارند تا چهارمین فرزندشان دختر باشد، چون علاقه زیادی به داشتن یک فرزند دختر دارند. سه فرزند قبلی آن‌ها سه پسر به نام‌های بروکلین (11 ساله)، رومئو (8 ساله) و کروز (5 ساله ) هستند.

چهارمین فرزند خانواده پرجمعیت بکام هم درتابستان به جمع آن‌ها اضافه می‌شود و طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی میل، بکام‌ها علاقه‌ای ندارند تا پیش از تولد نوزادشان از جنسیت این بچه آگاه شوند.

ویکتوریای 36 ساله که درحال حاضر در شغل جدیدش «طراحی مد» بسیار موفق است گاهی از علاقه زیادش برای داشتن یک فرزند دختر می‌گوید.

او اخیرن در مصاحبه‌ای گفته بود: «همه از من می‌پرسند که دوست دارم که یک دختر کوچولو داشته باشم و من همیشه می‌گویم که اگر این‌قدر خوش‌شانس باشم که یک بچه دیگر داشته باشم، داشتن یک دختر حس فوق‌العاده‌ای خواهد بود. می‌توانم تصور کنم که برایش لاک می‌زنم، آرایشش می‌کنم و با او برایش لباس انتخاب می‌کنم.»

دیوید و ویکتوریا 12 سال پیش ازدواج کردند.

خانواده بکام تا پایان فوریه که آخرین کلکسیون ویکتوریا برای هفته مد در لندن و نیویورک به نمایش در می‌آید، در انگلیس خواهند ماند و در طول این مدت دیوید بکام نیز در اردوی تاتنهام به تمرین خواهد پرداخت.

………………………………………………………

«من به سرطان ضربه زدم و ناک‌اوتش کردم»

بعد از رهایی «مایکل داگلاس» از سرطان با شرکت در یک برنامه تلویزیونی از تمام کسانی که به او در مبارزه با سرطان کمک کردند به خصوص دوستانش تشکر کرد و گفت: «من با کمک دوستانم توانستم به سرطان ضربه بزنم و ناک‌اوتش کنم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. maryam
    1

    بهنام عزیز با این ریتم خوندنت برنامت بیشتر کمدی شده تا سکسی .من که فقط میخندم .
    خیلی خوبه .مرسی