Saturday, 18 July 2015
29 September 2020

«شخصیت زشت این هفته پارازیت خود پارازیت است»

2011 January 17

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

منبع: معمای مردان رقصان

کامبیز حسینی مجری برنامه پارازیت جمعه ۱۴ ژانویه ۲۰۱۱ گفت:

«اما شخصیت زشت این هفته، آقای جمهوری اسلامی است. چرا که به هر دلیلی،‌ تقصیر هرکسی که هست، اصلن ما کاری نداریم، تقصیر هرکسی که هست، نتونسته و نمی‌تونه سیستم هوایی ایران رو نوسازی کنه.»

ولی چاره‌ای جز این نداری آقای جمهوری اسلامی، والا تا چند سال دیگه چیزی از این هواپیما‌ها باقی نمی‌مونه، دیگه ملت همش باید با همون ماشین و اتوبوس اینا و کم‌کم با شتر و الاغ برن این ور و اون ور.

شخصیت زشت این هفته خیلی‌ قده و آدم خیلی یه دنده‌ای است، دروغ و دقل کارشه و سی و چند ساله داره پیش می‌بره و حتا تصاویر سقوط هواپیما رو هم نشون نمی‌ده که از ذهن مردم پاک کنه …

جون مردم این جوری تو دست‌های شما نابود می‌شه آقای جمهوری اسلامی. ای شخصیت زشت این هفته پارازیت برای ناوگان هوایی مردم کشورت یک کاری بکن.»

کلید آزادی ملت ایران به دست خودشان است و نباید منتظر کسی باشند

باید از مجری برنامه‌ای که مدعی است‌ هیچ خط قرمزی ندارد پرسید، چرا به دلیل‌ فرسودگی سیستم هوایی کشور کاری ندارد؟ و چرا برای دست‌اندرکاران پارازیت اهمیتی ندارد که کسان دیگری هم در این فجایع مقصر‌اند. کسانی که باعث سقوط یازده هواپیما در طول ده سال گذشته در ایران شده‌‌اند و باعث مرگ مردم بی‌گناه ایران شده‌اند.

باید از مجری برنامه‌ای پارازیت پرسید چرا به تحریم‌های هوایی ایران از جانب آمریکا و اروپا اشاره‌ای نکرد؟ آن هم در برنامه‌ای که خط قرمزی ندارد.

شاید بهترین جواب به این سوال سخنان پایانی آرش سبحانی مهمان این هفته برنامه باشد که گفت: «کلید آزادی ملت ایران به دست خودشان است و نباید منتظر کسی باشند.»

به گمان من همان‌قدر که بی‌کفایتی سران حکومت جمهوری اسلامی باعث جان‌باختگان مردم بی‌گناه ایران در سانحه های هوایی، سران آمریکا و اروپا هم با این تحریم‌های ناجوان‌مردانه در این حوادث مقصر‌اند.

امروز بیش‌تر به صحت سخنان حرفه‌ای فرشید منافی مهمان چند ماه پیش پارازیت پی‌ می‌برم که خطاب به کامبیز حسینی گفت: «در هر رسانه‌ای سانسور و خط قرمز وجود دارد و شما هم در صدای آمریکا خط قرمز‌های خودتان را دارید و کامبیز حسینی هم با اعتماد به نفس احمدی‌نژادی گفت: ما اینجا خط قرمزی نداریم و از هر چیزی سخن می‌گویم.»

دیگر از قضیه نیروی دریایی آمریکا بگذریم که از اسم خلیج عربی‌ به جای خلیج فارس در اسنادش استفاده کرد و در آن برنامه هم خط قرمز‌های رسانه‌ای صدای آمریکا اجازه نام بردن از نیروی دریایی آمریکا را به مجری پارازیت نداد.

به باور من وجود خط قرمز در هر رسانه‌ای قابل درک است اما ادعای مجری یک برنامه تلوزیونی به عدم وجود آن، دروغ‌گویی است.

امر ناپسندی که بنیان جامعه را بر باد داده است. به گمان من شخصیت زشت این هفته پارازیت خود پارازیت است.

ترنم پروین‌پور نوزادی که به هم‌راه پدر و مادرش در سقوط هواپیمای مسافربری در ارومیه درگذشت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,