Saturday, 18 July 2015
09 December 2019

«پاپاراتزی»

2011 January 18

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

از دیرباز حسی در تمام بشر وجود داشت به اسم سکس، نه بابا منظورم حس فضولی یا همون کنجکاویه، دوست داشت بدونه که آدم‌های دورو برش چطور زندگی می‌کنن یا آدم‌های معروف و مشهور از بازی‌گرا گرفته تا خوانندها و سیاست‌مدارها. خلاصه این حس به یه نفر به نام «فدریکو فلینی» کارگردان ایتالیایی فشار آورد تا فیلمی بسازه به اسم «لا دولچه ویتا» که در مورد یه عکاس سمج و فضول بود و دایم در زندگی همه سرک می‌کشید. اسم این عکاس «پاپاراتزی» بود. بعد از اون آدم‌هایی در دنیا به این فکر افتادن که این هم راهی است برای گذران زندگی و کاهش حس کنجکاوی اول خودشون و بعد مردم. حالا این رسالت برگردن من افتاده و امیدوارم بتونم این رسالت رو درست انجام بدم.

ما را از این‌جا در فیس‌بوک مورد هدف قرار دهید.

ویدئوهای پاپاراتزی مربوط به برنامه‌ها هم بد نیست از این‌جا ببینید.

…………………………………………….

«خداحافظ کوچه، سلام پاپاراتزی» «خداحافظ کوچه، سلام پاپاراتزی»

سلام به همه شما که امروز منتظر برنامه پاپاراتزی بودید یا نبودید. امروز پنج‌شنبه، 27 دسامبر 2012 برابر با 7 دی 1391 ما آخرین برنامه پاپاراتزی رو که یک جور خداحافظی از کوچه است رو برای شما اجرا خواهیم کرد با یک شکل دیگه.

…………………………………………….

«لیندسی برهنه شود بدهی‌اش را می‌بخشم» «لیندسی برهنه شود بدهی‌اش را می‌بخشم»

یک کلوپ شبانه که مدعی شده از «لیندسی لوهان» مبلغ 16000 دلار طلب‌کار است این مدل جنجالی آمریکایی را با یک پیشنهاد روبه‌رو کرده تا از بدهی وی چشم‌پوشی کند. این در حالی است که لیندسی تاکنون به این پیشنهاد واکنشی نشان نداده است.

…………………………………………….

«ویکتوریا سیکرت و جشن پایان سال» «ویکتوریا سیکرت و جشن پایان سال»

برگزاری جشن پایان سال «ویکتوریا سیکرت»، برند لباس زیر، در سال 2012 با اجرای «جاستین بیبر» و «ریهانا». این مراسم همیشه به دلیل حضور خواننده‌ها و مدل‌های مورد علاقه مخاطبان با استقبال خوبی روبه‌رو می‌شود.

…………………………………………….

«وقتی یک عکس برهنه کار دست سردبیر می‌دهد» «وقتی یک عکس برهنه کار دست سردبیر می‌دهد»

یکی از سردبیران مجله «آیریش دیلی» به دلیل انتشار عکس‌های برهنه «کیت میدلتون»، عروس دربار بریتانیا، از سمت خود استعفا داده است. وی در نامه استعفای خود آورد: «من در یک جنجال اسیر شدم …»

…………………………………………….

«بیکینی‌پوش‌های تی‌اچ‌جی جذاب‌تر می‌شوند» «بیکینی‌پوش‌های تی‌اچ‌جی جذاب‌تر می‌شوند»

42 تا 45، شماره اعلام شده برای دختران برتر بیکینی‌پوش سایت «تی‌اچ‌جی»، برای سال 2012 است. در این میان حضور «سلنا گومز»، دوست دختر «جاستین بیبر»، جالب توجه بود.

…………………………………………….

«کیرا نایتلی»، هنرمند آمریکایی، در اظهارنظری گفته است که از نشان دادن بالاتنه برهنه خود ابا ندارد. وی در حالی است اظهارنظر را کرده که برخی از هنرمندان برای بالاتنه برهنه خود مبالغ هنگفتی را از مجلات و نشریات در آمریکا دریافت می‌کنند.

…………………………………………….

این هفته و پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و توفان «سندی» شمارش معکوس برترین بیکینی‌پوش‌ها سال 2012 سایت تی‌اچ‌جی، ادامه داشت و شماره‌های 54 تا 51 معرفی شدند.

…………………………………………….

این هفته که مثل همیشه منتظر انتخاب شش بیکینی پوش دیگر در تی‌اچ‌جی بودیم به دلیل توفان سندی در آمریکا تنها دو نفر انتخاب شدند و شماره 55 و 56 معرفی شدند.

…………………………………………….

«مگان فاکس»، هنرمند هالیوودی، به دلیل انتشار عکس برهنه‌اش در یک سایت از گردانندگان آن شکایت کرده است. جالب این‌جاست که گردانندگان این سایت، نام این عکس را «جهادی‌ترین عکس مگان» نامیده بودند.

…………………………………………….

همان‌طور که در برنامه‌های پیشین شمارش معکوس 100 چهره برتر بیکینی‌پوش به انتخاب سایت تی‌اچ‌جی را برای شما منتشر کردیم امروز هم از شماره 75 تا 63 را برایتان منتشر کرده‌ایم.

…………………………………………….

«کیم کارداشیان» که تاکنون عکس‌هایی را با بیکینی منتشر کرده بود این‌بار با لباس حمام اقدام به گرفتن عکس با نرم‌افزار اینستگرام کرده است. پاپاراتزی‌ها می‌گویند در این لباس وی تنها می‌خواسته که کمر خود را به معرض نمایش بگذارد.

…………………………………………….

علارغم جنجال‌های ایجاد شده در مورد انتشار عکس‌های بالاتنه لخت «کیت میدلتون»، عروس خانواده سلطنتی بریتانیا، یک مجله ایتالیایی و فرانسوی این عکس‌ها را در شماره ویژه‌ای به چاپ ‌رساندند.

…………………………………………….

«مگان فاکس»، هنرمند هالیوودی، به دلیل انتشار عکس برهنه‌اش در یک سایت از گردانندگان آن شکایت کرده است. جالب این‌جاست که گردانندگان این سایت، نام این عکس را «جهادی‌ترین عکس مگان» نامیده بودند.

…………………………………………….

دوست دختر «سیف‌الاسلام قذافی»، فرزند رهبر پیشین لیبی، برای چندمین بار از تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا خواست برای نجات جان او تلاش کند. «اورلی واینرمن» مدل و بازیگر اسراییلی بارها از بلر خواست برای نجان جان فرزند قذافی تلاش کند.

…………………………………………….

«تی‌اچ‌جی»، از این هفته انتخاب 100 دختر برتر با «بیکینی» برای سال 2012 را آغاز کرده است. تی‌اچ‌جی که یک وب‌سایت خبری در خصوص چهره‌های مشهور است، برای 100‌امین نفر «جودی راش» را انتخاب کرده است.

…………………………………………….

در روزهای اخیر، «نیکول کیدمن»، هنرمند استرالیایی هالیوود، اقدام به انداختن عکس‌های آن‌چنانی کرده است. نیکول، که از هنرمندان محبوب به‌شمار می‌آید برای مجله «وی» (V) اقدام به انتشار عکس‌های نیمه‌لخت کرده که برای چاپ پاییز در این نشریه منتشر شده است.

…………………………………………….

اومدیم برنامه بسازیم، زلزله اومد، زلزله‌ای که نه فقط زمین رو لرزوند بلکه یک عالم زندگی رو کنار دل ما، دیگه نه دل و دماغ برنامه‌سازی داریم نه حال و حوصله عکاسی.

…………………………………………….

«کنی وست»، بعد از مدت‌ها از دوست دختر خود و همسر پیشین «کریس همفریز» تعریف کرد. وی که تاکنون آن‌چنان از کیم کارداشیان تعریف نکرده در یک اظهارنظر از دوست دختر سینه‌بزرگ خود تعریف کرد و گفت: «اون یک هرزه فوق‌العاده است.»

…………………………………………….

«سوفیا ورگارا»، مدل آمریکایی که به دلیل داشتن سینه‌های بزرگ معروف است، در روزهای اخیر در مصاحبه‌ای با مجله «الوق» (Allure)، از دوران کودکی خود گفته است.

…………………………………………….

آرزوی «شهرزاد» دختر «بشار الجعفری» سفیر سوریه در سازمان ملل متحد حد و مرزی نمی‌شناسد. در حالی که سنش از 22 سال تجاوز نکرده، به عنوان مشاور اطلاع‌رسانی «بشار اسد» رییس جمهوری این کشور نقش ایفا کرد.

…………………………………………….

«مدونا با خواهر هرچی صلیب بود وصلت کرد» «مدونا با خواهر هرچی صلیب بود وصلت کرد»

حزب راست افراطى فرانسه موسوم به جبهه‌ى ملى روز یک‌شنبه از تنظیم ‌شکایتى علیه «مدونا»،‌ خواننده‌ى مشهور آمریکایى خبر داد. جبهه‌ى ملى فرانسه اعلام کرد به دلیل پخش یک ویدئو در کنسرت اخیر خانم مدونا در پاریس از او شکایت مى‌کند.

…………………………………………….

«هنوز برنگشته دختر مردم را باردار کرد» «هنوز برنگشته دختر مردم را باردار کرد»

پس از شایع شدن باردار بودن «مایلا سینانج»، دوست دختر پیشین «کریس همفریز»، این صاحب هتل با انتشار عکسی، این خبر را تکذیب کرده است. پس از برملا شدن رابطه کریس، همسر پیشین «کیم کارداشیان»، با مایلا، شایع شده بود که وی مایلا را حامله کرده است.

…………………………………………….

بازگشت «جنی مک‌کارتی» به مجله «پلی‌بوی در سن 40 سالگی » شاید در نوع خودش از این جهت جالب باشد که ثابت کرده است تنها این آقایون نیستند که در سن چهل سالگی به اول چلچلی می‌رسند بلکه خانم‌ها هم می‌توانند در چلچلی داشته باشند.

…………………………………………….

«جی‌-لو نیازی به لباس ندارد»

«جنیفر لوپز»، ستاره‌ی پورتوریکویی موزیک پاپ، پنج‌شنبه‌ شب در جریان تور جهانی خود با عنوان «دوباره برقص» در شهر پاناما بر روی صحنه رفت. لباس بدن‌نما و چسبان جی-لوی 42 ساله در این کنسرت طوری بود که تنها قسمت‌هایی از بدنش با سنگ‌های براق پوشانده شده است.

…………………………………………….

«وقتی حواست به فلان‌جاته، بچه جا می‌مونه»

«دیوید کامرون» نخست وزیر بریتانیا «نانسی» دختر 8 ساله‌اش را در رستورانی جا گذاشت. دفتر نخست وزیری روز سه‌شنبه این خبر را تایید و اعلام کرده است این حادثه دو ماه پیش در رستورانی در نزدیکی خانه ییلاقی نخست وزیر اتفاق افتاد.

…………………………………………….

«پول هتل رو بی‌خیال، ۹۰ هزار دلار لباس زیر زنونه؟»

همسر سابق ولیعهد عربستان که قصد داشت بدون پرداخت بیش از «هفت میلیون و 600 هزار دلار» هزینه اقامت خود در هتلی مجلل در پاریس این محل را ترک کند توسط پلیس فرانسه دستگیر شد.

…………………………………………….

«شام ایرانی برای خانم‌ها سرو نمی‌شود»

«بیژن بیرنگ» کارگردان مجموعه شبکه نمایش خانگی «شام ایرانی» از عدم صدور مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد برای توزیع چهار قسمت دوم این مجموعه که به رقابت و میزبانی خانم‌های بازی‌گر اختصاص داشت، خبر داد.

…………………………………………….

«هدیه‌ای به جز شورت برای روز مرد وجود دارد»

«آنجلینا جولی» یک هلیکوپتر اختصاصی که ارزش آن یک میلیون دلار برآورد شده است به نامزد خود «برد پیت» هدیه داد. یک منبع نزدیک به این دو بازی‌گر معروف هالیودی گفته است آنجلینا و برد در منزل خود در جنوب فرانسه یک جای‌گاه فرود هلیکوپتر دارند.

…………………………………………….

«زیادی برنزه کردن برای تبلیغ لباس زیر خوب نیست»

یک برند معروف تجاری اروپایی که لباس زیر زنانه تولید می‌کند به‌خاطر استفاده از یک مانکن برنزه در تصاویر تبلیغاتی‌اش عذرخواهی کرد.

…………………………………………….

«جان تراولتا و تجاوز به یک ماساژور»

«جان تراولتا»، به تازگی درگیر یک پرونده شده که در آن مردی ادعا کرده که جان قصد تجاوز به وی را داشته است. این فرد که یک ماساژور است اعلام کرد: «زمانی که من به خانه ویلایی تراولتا رفتم و چون با من قرار داشت در کنار تخت چند کاندوم دیدم و از دیدن آن‌ها متعجب شدم.»

…………………………………………….

«لیدی گاگا و کنسرت بی‌حیایی»

«لیدی گاگا» خواننده پاپ مشهور، تور جهانی خود را در سئول پایتخت کره جنوبی با کنسرتی آغاز کرده که تنها هواداران بالای هجده سال او اجازه شرکت در آن را دارند. اعتراض‌ها در پایتخت کره جنوبی باعث شد مقامات این کشور این کنسرت را تنها برای افراد بالای هجده سال مجاز کنند.

…………………………………………….

«مانکن پاکستانی: دخترهای مسلمان گران‌ترند»

«وینا ملک»، مدل مشهور پاکستانی گفته‌است در صورت قرار دادن عکس برهنه‌اش بر روی مجله «پلی بوی» یک میلیون دلار دریافت خواهد کرد. این مانکن اظهار داشته است این مبلغ به این علت بالاست که دختران مسلمان بهای بیش‌تری دارند.

…………………………………………….

«مهران مدیری با وقاحت کار خود را از سر گرفت»

«مهران مدیری» و تهیه‌کنندگان سریال «قهوه تلخ» روز‌ 29 فروردین‌ماه، به هم‌راه تمامی عوامل این مجموعه شامل بازی‌گران و عوامل تولید، در لوکیشن این سریال گرد هم آمدند و با انجام برنامه‌ریزی و تنظیم مجدد قراردادها، گام اول تولید ادامه این سریال را برداشتند.

…………………………………………….

 «‌مانکن آمریکایی: یک شب با رونالدو چه شود»

«اشلی گرین» مانکن 25 ساله آمریکایی در یک اظهارنظری جنجال‌برانگیز گفته است آرزو دارد «کریستیان رونالدو» بازیکن فوق ستاره رئال مادرید اسپانیا، وی را بر روی صحنه شو مدل لباس‌، ببیند و برای مدتی او را هم‌راهی کند.

…………………………………………….

 «همفریز به کارداشیان: هفت میلیون بده تا خفه شم»

دوستان و هم‌راهان رادیو کوچه و برنامه پاپاراتزی، این قسمت در آستانه عید نوروز با حال و هوای عید تهیه شده که شامل دو بخش خبرهای پاپاراتزی و شادباش‌های نوروز و آهنگ‌های درخواستی است. سال نوی همه فرخنده باد.

…………………………………………….

 «وزارت ارشاد مصر فعال‌تر از وزارت ارشاد ایران»

مصر این روزها در تب و تاب تعصبات مذهبى از یک سو و دفاع از نحوه‌ى زندگى گذشته از سوى دیگر مى‌سوزد. هنرمندان و دست اندرکاران سینما و موسیقى و سایر هنرها در مصر مى‌گویند «هنرستیزى باب شده است».

……………………………………………..

«وقتی سالن قم از سالن کداک آمریکا مهم‌تر می‌شود»

صدا و سیمای جمهوری اسلامی، صبح دوشنبه، از افتخارآفرینی ایرانیان در فستیوال اسکار نیز خبری اعلام نکرد در حالی که خبر قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در یک رقابت بین‌المللی در قم را در جای‌گاه خبر اول بخش‌های خبری صبح‌گاهی قرار داد.

……………………………………………..

«گیر وزارت فرهنگ جمهوری اسلامی به نانسی عجرم»

«مهدی مبروک» وزیر فرهنگ تونس که پس از تصدی پست خود مسوول برگزاری فستیوال موسیقی سالانه «قرطاج» در این کشور شده است با نام بردن از «نانسی عجرم‌، الیسا، دو خواننده زن لبنانی و نیز تامر حسنی و شیرین» از مصر گفته است به آن‌ها اجازه شرکت در این فستیوال را نخواهد داد.

……………………………………………..

 «رقاصه معروف مصری: با اسلام، بی‌اسلام می‌رقصم»

«دینا» رقاصه معروف مصری تاکید کرد حتا در صورتی که دولت اسلامی در مصر بر سر کار آید و رقص را ممنوع کند باز هم به این حرفه ادامه خواهم داد و هیچ گاه به فکر کناره‌گیری از آن نخواهم افتاد.

……………………………………………..

«انتخاب هوس‌برانگیزترین بانوی دنیا»

هوس‌برانگیزترین بانوی دنیا در ابتدای سال 2012 انتخاب شد. «سوفیا ورگارا»، هنرمند کلمبیایی پس از رای‌گیری در سایت از «مردان بپرس» توانست با بیش‌ترین رای در صدر جدول هوس‌برانگیز‌ترین زنان دنیا قرار گیرد.

……………………………………………..

«قهر کردن رونالدو و دوست دخترش به خاطر یک بغل»

پس از ظهور نیمه برهنه «ارینا شایک» دوست دختر «کریستیانو رونالدو» در یک کار تبلیغاتی که در آن وی در حال بغل کردن مرد جوانی دیده شده است، رونالدو ستاره فوتبال «رئال مادرید» اسپانیا نتوانست خشم خود را پنهان دارد.

……………………………………………..

 «رابطه سکسی زیاد باعث مصدومیت بازیکن میلان است»

«ملیسا ساتا»، مدل عکس «اسپورتس ایلاستریتد» و دوست دختر «کوین پرینس بواتنگ»، ستاره تیم فوتبال «میلان» اعتراف کرد دلیل مصدومیت‌های زیاد دوست پسرش، داشتن رابطه سکسی زیاد است: «دلیل این که کوین همیشه مصدوم است این است که ما در هفته 7 تا 10 بار رابطه جنسی داریم.»

……………………………………………..

 «درخواست از جنیفر لوپز برای تحریم ایران»

گروه «متحدان علیه ایران هسته‌ای» از جنیفر لوپز، هنرپیشه و خواننده مشهور آمریکایی خواسته تا با استفاده از موقعیت خود شرکت فیات را مجاب کند تا دادوستد با ایران را متوقف کند. این خواننده آمریکایی تاکنون پاسخی به این درخواست نداده است.

……………………………………………..

 «لخت شدن ماجده دلیلی بر لخت شدن تو نیست»

تعدادی از تنیس‌بازان زن در روسیه با انتشار بیانیه‌ای از اقدام به گفته آن‌ها «غیراخلاقی و غیر ورزشی» هم‌وطن خود «آنا کورنیکوا» تنیسور مشهور که در یک فیلم جنسی بازی کرده بود به شدت اعلام نارضایتی کردند.

……………………………………………..

 «چه شود بار نوشیدنی اسلامی در سال جدید میلادی»

«فرانک ریبری» بازیکن فرانسوی و مسلمان بایرن مونیخ آلمان به هم‌راه «وهیبه» همسر الجزایری خود یک بار بدون مشروبات الکلی افتتاح کردند. ریبری در شهر محل تولدش «بولون» فرانسه این بار را افتتاح کرده است.

……………………………………………..

 «جیم کری هم به دنبال دختران روسی است» (سال‌گرد)

پس از گذشت چند هفته، بلخره دختری که با «جیم کری» کمدین معروف آمریکایی دیده شده بود، شناسایی شد. «آناستازیا ویتکینا»، دانش‌جوی روسی در حال گذراندن دوران تحصیل خود در آمریکاست.

……………………………………………..

 «کیم کارداشیان به برده‌داری متهم شد»

شرکت تولیدی مد و لوازم آرایشی «کی-داش» (K-Dash) متعلق به سه خواهر کارداشیان، «کیم، کلوئی و کرتنی» است از سوی یک سازمان حقوق بشری به نقض حقوق کارگران و حقوق بشر متهم شده است. آن‌ها شرکت کی-داش را به برده‌داری متهم کردند.

……………………………………………..

 «حامد بهداد: با مونیکا بلوچی تفاهم ندارم»

«حامد بهداد» که در روز‌های قبل به ترکیه سفر کرده بود، در شهر استامبول دیداری رسمی‌ با «رمان پولانسکی» و «مونیکا بلوچی» داشت‌، اما پس از تست زبان (ایتالیا‌یی و فرانسه) و طرح کلی‌ قصه توسط این کارگردان سرشناس حامد بهداد از هم‌کاری با این پروژه پرهیز و استامبول را به مقصد تورنتو کانادا ترک کرد.

……………………………………………..

 «آنجلینا جولی: در مورد ازدواجم با برد خواهم گفت»

آنجلینا جولی فیلمی را کارگردانی کرده به نام «در سرزمین خون و عسل» که در آن به زندگی شخصی خود نیز پرداخته است. هم‌چنین وی به مراسم ازدواج خود با برد پیت که هنوز برگزار نشده، اشاره‌ای می‌کند.

……………………………………………..

 «آنجلینا جولی قرار نبود با ده‌نمکی کار کند»

«علی سرتیپی» از تهیه‌‌کنندگان سینمای ایران که چندی پیش به دلیل دعوت از «آنجلینا جولی» به ایران هیاهویی ایجاد کرده بود، در گفت‌وگویی کوتاه‌ با برنامه «پاپاراتزی» رادیو کوچه اعلام کرد که قرار نبود آنجی با «مسعود ده‌نمکی»، کارگردان ایرانی، کار کند.

……………………………………………..

 «اندی خواننده ایرانی، بعد از ۱۶ سال دل را به دریا زد»

«اندی» و «شنی» که به مدت 16 سال در زمینه موسیقی با یک‌دیگر هم‌کاری می‌کنند و با هم رابطه رمانتیک داشتند به مدت سه روز جشن بزرگی را برگزار کردند.

……………………………………………..

 «بیانسه حامله است، باور کن»

«بیانسه» برای دومین بار اعلام کرد که وی حامله است و به هیچ وجه این خبر دروغ نیست. وی که هفته گذشته بارها مورد اتهام قرار گرفته بود که خبر بچه‌دار شدنش شایعه است این بار در مصاحبه با مجله «اوکی» (OK) اعلام کرد که از همسرش «جی-زد» حامله است.

……………………………………………..

 «‌حرکت انتحاری کیم کارداشیان در زندگی زناشویی»

کیم که پس از 72 روز ازدواج با کریس اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد با همسرش زندگی کند، در پیامی گفت: من و کریس فکر می‌کردیم می‌توانیم زندگی خوبی را تا انتها با هم داشته باشیم. اما متاسفانه اشتباه فکر کردیم و این موضوع در برداشت‌ها ما از زندگی مشترک‌مان بوده است.

……………………………………………..

 «تصویر نخستین ایرانی به روی PlayBoy رفت»

تصویر «شرمینه شهریور» نخستین دختر ایرانی شد که روی صفحه اول مجله سکسی (PLAYBOY) که معروف‌ترین مجله سکسی دنیاست قرار گرفت. شرمینه (زاده ۱۹۸۲ در ایران) مانکن ایرانی‌–‌آلمانی است که در سال ۲۰۰۵ برنده جشن‌واره زیبایی دوشیزه اروپا در پاریس شد.

……………………………………………..

 «‌مسعود ده‌نمکی: من با چی آنجلینا جولی بازی کنم»

در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات علی سرتیپی با مدیر برنامه‌های آنجلینا جولی برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی، از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.

……………………………………………..

 «آنجلینا جولی به ایران می‌آید»

«علی سرتیپی» با اعلام این موضوع افزود: «آنجلینا جولی در سال‌های اخیر به کشورهای مختلفی هم‌چون پاکستان سفر کرده است. او در گفت‌وگویی با یک نشریه خارجی از علاقه خود برای سفر به ایران سخن گفته و تاکید کرده بود که به فرهنگ ایرانی و اسلامی علاقه دارد.»

……………………………………………..

 «پیشنهاد نامشروع رییس فدراسیون به یک خانم در ایران»

چندی پیش یکی از ملی پوشان خانم این فدراسیون ورزشی به هم‌راه مادرش به وزارت ورزش و جوانان رفته بود و با حالتی مستاصل تعریف کرده بود که این رییس فدراسیون به او پیشنهاد رابطه نامشروع داده تا بگذارد او در تیم ملی بماند.

……………………………………………..

 «زنان عرب هم بدن‌نمایی می‌کنند»

«یارا مشعور» سردبیر مجله، اهمیت این موضوع را در حرکت زن عربی به سمت در هم شکستن قید و بندها ارزیابی کرد و گفت: «بیش از یک دهه برای برداشتن این گام که آسان هم نبود تلاش کرد. به ویژه این‌که ما با موانع زیادی از جمله فشارهای اجتماعی دست به گریبان هستیم.»

……………………………………………..

 «جنیفر لوپز با بردلی کوپر، قرار شام یا قرار کاری؟»

«جنیفر لوپز» و «بردلی کوپر» برای یک قرار کاری به یک رستوران رفته و شام خوردند. بردلی هم به تازگی رابطه خود را با رنی زل وگر بازی‌گر به هم زده است.این در حالی است که «مارک آنتونی» این هفته با دشمن خودش «ویل اسمیت» به بازی دلفین‌ها در میامی رفته است.

……………………………………………..

 «دوست دختر، آن‌هم از مدل مدونا»

این روزها‌ «براهیم زیبت» لحظات بسیار خوبی را می‌گذراند. براهیم، هنرمند فرانسوی که دوست پسر «مدونا» محسوب می‌شود این روزهای هم‌راه با خانواده خود مهمان مدوناست و در «کپ‌دی‌انتایدز» در فرانسه تعطیلات طولانی خود را می‌گذراند.

……………………………………………..

 «محمدرضاشریفی‌نیا: من؟ رابطه؟ رز رضوی کیه؟»

محمدرضا شریفی‌نیا گفته: «چه خوب است خبرنگاران، همان‌گونه که برای گرفتن یک مصاحبه، بارها با هنرمندان تماس می‌گیرند و تا نرسیدن به مقصود دست از تلاش برنمی‌دارند، قبل از انتشار اخبار مربوط به زندگی خصوصی آدم‌ها نیز همین سماجت را برای تایید خبر به کار گیرند .»

……………………………………………..

 «مراسم ازدواج کیم کارداشیان و هزار قصه»

پس از عروسی کیم کارداشیان برخی سوال کردند که آیا لباس کیم زیبا بود یا خیر؟ لباسی که «ورا ونگ» برای او طراحی کرد و 25000 دلار هزینه برداشت مورد انتقاد قرار گرفته بود در عین حال خود کیم اعلام کرده بود من در این لباس احساس یک پرنسس را داشتم.

……………………………………………..

 «آنجلینا جولی و برد پیت، اوضاع خراب‌تر از تصور»

روز 6 اوت، زادروز فرزند «آنجلینا جولی» و «برد پیت»، «مدوکس» بود. اما این تولد، برای آنجی و برد جشن شادی نبود. در این تولد که یک گروه ارکستر تدارک دیده شده بود آنجی و برد با یک صندلی فاصله از هم نشسته بودند و یکی از دختران‌شان که در حال گریه بود بین این دو قرار داشت..

……………………………………………..

 «بازداشت علیرضا نیکبخت فوتبالیست ایران در پارتی»

ستاره سرشناس سال‌های نچندان دور فوتبال ایران که بارها به دلیل مسایل انضباطی با جریمه‌هایی روبه‌رو شده بود و بارها شانس حضور در تیم ملی را از دست داده بود و سرانجامش در این سال‌ها به نیمکت‌نشینی در تیم‌های نیمه جدولی لیگ برتر تبدیل شده بود‌، پس از بازداشت در یک پارتی شبانه‌، به اوین منتقل شد.

……………………………………………..

 «ویلای جرج کلونی در ایتالیا برای بعضیا بهشت است»

«جورج کلونی» پس از چند هفته جنجالی از سوی منابع پاپاراتزی در ارتباط با جدایی از «الیزابتا کانالیس» در این هفته پرونده تازه‌ای را باز کرده است. جرج کلونی که در چند هفته گذشته درگیر جدایی از الیزابتا کانالیس بود این هفته با «دایوا استیسی کیبر» مدل آمریکایی، در ویلای کلونی در ایتالیا دیده شدند.

……………………………………………..

 «جریمه بریدن آلت تناسلی مردانه، ۱میلیون دلار»

«کاترین کیوبکر»، زنی اهل کالیفرنیا که هفته گذشته به اتهام قطعه‌قطعه کردن آلت تناسلی همسرش و انداختن آن در آشغال دانی بازداشت شده بود مجرم شناخته شد. وی با حضور در دادگاه به پرداخت 1 میلیون دلار جریمه شد.

……………………………………………..

«مارک آنتونی: جنیفر همسر من نیست، سمبل سکس است»

«جنیفر لوپز»، خواننده سرشناس پاپ و هنرپیشه و همسرش «مارک آنتونی»، خواننده، اعلام کرده‌اند که بعد از ۷ سال زندگی مشترک، از هم جدا می‌شوند. در بیانیه مشترک آن‌ها آمده است: «گرفتن این تصمیم، خیلی سخت بود و ما به نتیجه‌ای دوستانه در این باره رسیده‌ایم.»

……………………………………………..

 «مانکن پاراگوئه‌ای می‌رفت که زمین فوتبال را برهنه دور بزند»

لاریسا ریکمله مانکن جنجالی پاراگوئه اعلام کرده بود در صورت پیروزی تیم کشورش در مقابل برزیل استادیوم ورزش‌گاه محل رقابت دو تیم را کاملن لخت دور خواهد زد. پدیده برهنه شدن در ورزش‌گاه‌ها می‌رود تا به‌صورت یک عادت برای مانکن‌های مشهور دنیا دارید.

……………………………………………..

 «باید حتمن لخت می‌‌شدیم تا ما را ببینید؟»

چاپ عکس‌های لخت سه بازیکن زن تیم ملی فوتبال زنان فرانسه در نشریه ورزشی «بیلد» عکس‌العمل‌های زیادی را در سراسر دنیا برانگیخته است. گاتان تاینی ۲۵ ساله، الومی تامیس ۲۴ ساله و کارین فرانکو ۲۷ ساله سه بازیکن تیم ملی فوتبال زنان فرانسه هستند.

……………………………………………..

«‌پاملا دنیز اندرسون، سمبل سکس در جهان»

«پاملا دنیز اندرسون» (زاده ۱ ژوئیه ۱۹۶۷) بازی‌گر، مانکن، فعال حقوق حیوانات و تهیه‌کننده کانادایی‌تبار آمریکایی است. او به خاطر زیبایی صورت و اندام به‌خصوصش، به سمبل سکس در جهان تبدیل شده و دارای شهرت جهانی است.

……………………………………………..

«جرج کلونی بازهم بیوه شد»

جرج کلونی پس از دوسال آشنایی با «الیزابتا کانالیس» از وی جدا شده است. آن‌ها در خبری که منتشر کرده، عنوان کردند: «ما دیگر با هم کاری نداریم و امیدواریم که هر کدام در مسیر خودمان موفق باشیم و به دایره خصوصی زندگی هم‌دیگر احترام بگذاریم.»

……………………………………………..

«ازدواج شریفی‌نیا با رز رضوی»

طی روزهای اخیر، خبری از ازدواج «محمدرضا شریفی‌نیا» و «رز رضوی» بازی‌گر تازه کار و «تقریبن گم‌نام» سینما و تلویزیون منتشر شده است. رز رضوی و شریفی‌نیا با یک‌دیگر ازدواج کرده و اولین سفر خود را به عربستان رفته‌اند.

……………………………………………..

«کارداشیان: من کمی بیش‌تر با دوست پسرم هستم»

شایعه شده بود که «کیم کارداشیان» حامله است. اما کیم با شرکت در یک برنامه تلویزیونی این شایعه را تکذیب کرد. او با اشاره کردن به شکمش عنوان کرد: «آیا این شکم خبر از حاملگی می‌دهد؟» او ادامه داد: «من اصلن چاق نیستم و فقط کمی بیش‌تر با دوست‌پسرم در ارتباطم.»

……………………………………………..

«مهمانی شرکت بیمه آلمانی با روسپیان»

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه جهان در مهمانی قدردانی از خدمات کارکنان خود، عده‌ای از دختران روسپی استخدام کرد. این شرکت بیمه، «مونیخ ری» نام دارد و بزرگ‌ترین شرکت بیمه‌کننده شرکت‌های بیمه جهان است.

……………………………………………..

«وقتی مچ برد پیت با پرستار بچه گرفته می‌شود»

برد پیت در یک هفته جنجالی به داشتن رابطه با یکی از پرستارهای فرزندانش متهم شده است. مجله پرطرف‌دار «استار» در هفته گذشته عکسی از پرستار فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی منتشر کرد و اظهار داشت که وی توانسته برد پیت را به خود جذب کند.

……………………………………………..

«وقتی جانی دپ بی‌ادب مسئله‌ساز می‌شود»

هم‌بازی شدن «جانی دپ» و «پنلوپه کروز» بحث‌برانگیز شده است. این دو بازی‌گر هالیوودی در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» هم‌بازی شده و برخی از ایجاد رابطه احساسی بین این دو بازی‌‌گر خبر داده‌اند.

……………………………………………..

«آنجلینا جولی برای معاقشه همیشه یک دوست دختر دارد»

در این هفته، مجله هفتگی «این تاچ» (In Touch) از برخی اسرار «آنجلینا جولی» پرده برداشته و وی را متهم به خیانت به «برد پیت» کرده است. اما نکته ظریف در این قضیه این است که این مجله عنوان کرد «آنجلینا جولی با یک زن ارتباط داشته و مثل همیشه که باید یک دوست‌دختر در زندگی وی باشد باز هم با یک دختر آشنا شده است.»

……………………………………………..

«بازداشت مهران مدیری به دلیل می‌گساری»

مهران مدیری در روزهای پایانی عید به دلیل می‌گساری، مست کردن، استفاده از ویلای خود، وجود چند مهمان که احتمالن در میان آن‌ها جنس مونث هم بوده، بازداشت شد. به همین دلیل وی در مراسم قرعه‌کشی شرکت نکرده است.

……………………………………………..

«باسن کارداشیان برترین باسن سال ۲۰۱۱»

در نظرسنجی که در ابتدای ماه آوریل به صورت عمومی برگزار شد، کیم کارداشیان و جنیفر لوپز این بخش را بسیار داغ کرده بودند اما در انتهای این نظرسنجی که بیش از 23 میلیون شرکت‌کننده در آن رای دادند کیم کارداشیان برنده سکسی‌ترین باسن در چهارماه ابتدایی سال 2011 انتخاب شد.

……………………………………………..

«اعتراف برلوسکونی به فساد اخلاقی تحت شکنجه سپاه»

نخست‌ وزیر ایتالیا در دادگاه رسیدگی به اتهامات مالی و اخلاقی خود، پرداخت مبلغ کلانی به یک دختر مراکشی را تایید کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، «سیلویو برلوسکونی» روز گذشته برای نخستین بار به پرداخت مبلغ 40 هزار پوند به «کریمه المحروق» معروف به «روبی» اعتراف کرد.

……………………………………………..

«برلوسکونی در دادگاه، پاتو در حال مخ‌زنی دختر برلوسکونی»

«الکساندر پاتو» در صحبت‌هایی به صورت غیر‌مستقیم دوستی و رابطه خود با «باربارا برلوسکونی» دختر مالک باش‌گاه میلان را تایید کرد. آخرین گزارشات حاکی از آن بود که بعد‌از‌ظهر قبل از شروع دربی «دلا مدونینا» «الکساندر پاتو» و «باربارا برلوسکونی» با هم ملاقاتی داشته‌اند و آن‌طور که به نظر می‌رسید پاتو در شب بازی انگیزه‌های زیادی برای به ثمر رساندن گل داشت و کاملن موثر در بازی بود.

……………………………………………..

«سیزده بدر در دادگاه پرونده غیراخلاقی برلوسکونی»

«جورج کلونی»، بازی‌گر مشهور هالیوود به عنوان شاهد در دادگاه رسیدگی به پرونده موارد غیر اخلاقی برلوسکونی، نخست‌وزیر ایتالیا حاضر می‌شود.

……………………………………………..

«باز پای یک دل‌خسته به دادگاه کشیده شد»

انتشار جزییاتی جدید از پرونده فساد اخلاقی نخست وزیر ایتالیا موجب شده تا وضعیت حقوقی وی در آستانه محاکمه پیچیده‌تر از قبل شود.انتشار سندی هفت صفحه‌ای از زندگی برلوسکنی نشان می‌دهد که وی دست‌کم 13 بار با دختر نوجوان مراکشی رابطه نامشروع داشته و برای این 13 بار مبالغ هنگفتی به وی پرداخت کرده است.

……………………………………………..

«جایزه شما، یک دختر اوکراینی»

اقدام یک مسابقه رادیویی در زلاندنو که ازدواج با یک زن اوکراینی را جایزه خود اعلام کرده، با اعتراض فعالان حقوق زنان در این کشور مواجه شده است.  گروه اندکی از فعالان حقوق زنان در اوکراین با تجمع در برابر اداره ثبت ازدواج کیف، پایتخت اعتراض خود را به برگزاری این مسابقه رادیویی اعلام کردند.

……………………………………………..

«خواستگاری رونالدو از مدل معروف و حاملگی مدل»

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، «کریستیانو رونالدو» در فکر ازدواج با «ایرینا شایک»، مدل روسی است. این ستاره اسپانیایی در روز ولنتاین به نیویورک سفر کرد تا با این مدل روس دیدار کند و در این سفر حلقه ازدواج گران‌قیمتی را به هم‌راه داشت و از شایک خواستگاری کرد.

……………………………………………..

«لیدی گاگا باز هم طرف‌دارانش را متعجب کرد»

«لیدی گاگا» در یک حرکت جدید و پس از پوشیدن لباس‌های مختلف این بار با نپوشیدن لباس همه طرف‌دارانش را متعجب کرد. او برای جلد مجله «پرپل» (بنفش) در حرکتی تازه با انداختن عکس‌های سکسی از پوشیدن لباس خودداری کرد.

……………………………………………..

«آشتی زورکی آنجلینا جولی و برد پیت»

هم‌بازی شدن «آنجلینا جولی» و «برد پیت» در فیلم تازه «دارن آرونفسکی» کارگردان فیلم «قوی سیاه» (Black Swan). بالاخره این دو بازی‌گر آمریکایی و زوج خارج از سینما دوباره با هم در یک فیلم حاضر شدند تا شاید کمی از شایعه‌های جدایی‌شان کم کنند.

……………………………………………..

«کامرون دیاز و دوست پسرش با بیکینی در میامی»

«کامرون دیاز» بالاخره با دوست پسر جدیدش «آلکس رودریگز» در سواحل میامی دیده شدند. این در حالی بود که هفته گذشته وقتی این‌ آقا پسر داشت با انگشت به کامرون دیاز توی برنامه سوپر بل  (SuperBowl)  غذا می‌داد و عکسشون رو گرفته بودند، منکر داشتن هرگونه رابطه‌ای با رودریگز شده بود.

……………………………………………..

«‌انتخاب با شما، کیم کارداشیان یا الیویا وایلد؟»

«اف‌اچ‌ام»، مجله سکسی بریتانیا، اقدام به برگزاری یک رای‌گیری کرده است تا به‌ترین تصویر روی جلد خودش را از ابتدای سال 2011 تا ماه مارچ را انتخاب کند.

……………………………………………..

«برلوسکونی راضی، نوه حسنی مبارک راضی»

براساس محتویات پرونده، این دختر نوجوان مراکشی که ماه مه سال 2010 میلادی به اتهام دزدی بازداشت شده بود، پس از میان‌جیگری مستقیم نخست وزیری آزاد شد. برلوسکونی برای آزاد کردن او گفته بود «روبی» نوه حسنی مبارک، رییس جمهوری مصر است.

……………………………………………..

«سکس با کتک با طعم مل گیبسون»

محسن چاوشی (‌خواننده و آهنگ‌ساز ایرانی) در جواب توهین بابک ریاحی‌پور تنها یک جمله را بیان کرد: «آن‌قدر بی‌درد زندگی نکردم که با لگد ناقدی به فغان آیم.»

……………………………………………..

«رکورد رونالدو، بیست‌وهشت حوری در هشت‌سال»

بر اساس اطلاعات وب‌سایت پل استار، تور آلبوم «دایره» (The Circle) از گروه راک «بون جووی» ‌(Bon Jovi)، با فروش جهانی ۲۰۱ میلیون دلار، پردرآمدترین تور سال ۲۰۱۰ شد. کنسرت‌های گروه راک استرالیایی AC.DC مثل سال گذشته در جای‌گاه دوم فهرست پرفروش‌ترین کنسرت‌ها قرار دارد. تور اخیر این باند در جهان ۱۷۷ میلیون دلار فروش کرد.

……………………………………………..

«آنجلینا جولی معتاد به هرویین است»

«مختارنامه» یکی از مهم‌ترین و عظیم‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون است که این روزها با استقبال خوب منتقدان و مردم مواجه شده است. ساخت این سریال بیش از ۱۰ سال طول کشیده است و بازی‌گران مطرحی قرار بود که در آن بازی کنند ولی امکان آن به وجود نیامد‌.

……………………………………………..

«رکوردزنی از نوع پلی‌بوی»

به گزارش کافه سینما در روزهای گذشته خبر حضور ارژنگ امیرفضلی در قسمت سوم اخراجی‌ها در رسانه‌های مختلف اعلام شد. در واکنش به این خبر، «ارژنگ امیر فضلی» در گفت‌وگوی کوتاه با کافه سینما به تکذیب کامل این خبر پرداخت و با صراحت عنوان داشت: «بنده در اخراجی‌های 3 حتا 1 ثانیه در 1 سکانس هم نیستم و این موضوع را پیش از شروع فیلم‌برداری به عوامل محترم این فیلم گفته بودم و خودشان بر این موضع بنده اگاه هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,