Saturday, 18 July 2015
23 March 2023
پاپاراتزی – قسمت پنجم

«برلوسکونی راضی، نوه حسنی مبارک راضی»

2011 January 21

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«درگذشت هنروری که سر میز غذا حاضر نبود»

یکی از هنروران فیلم «اخراجی‌های ۳» ظهر روز سه‌شنبه ‌در حالی که گروه مشغول صرف ناهار بودند بر اثر بی‌احتیاطی از طبقه دوم ساختمانی سقوط کرد و درگذشت.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

به گزارش ایسنا، این حادثه در یکی از مجتمع‌های تجاری پایتخت رخ داد و طی آن هنرور ۵۵ ساله‌ای فوت کرد.

دکتر شجاعی، پزشک کشیک اورژانس تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث ایسنا، با بیان این‌که امدادگران اورژانس در ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه عصر امروز از طریق تماس شهروندی در جریان حادثه‌ای در یک مجتمع تجاری تهران با خبر شدند، گفت: «امدادگران پس از حضور در صحنه با جسد بی‌جان مرد میان‌سالی مواجه شدند که از طبقه دوم در چاهک آسانسور سقوط کرده بود.»

وی گفت: «این مرد میان‌سال پیش از رسیدن امدادگران، به علت شدت جراحات وارده ناشی از سقوط از طبقه دوم جان خود را از دست داده بود.»

براساس گزارش ایسنا، فیلم‌برداری اخراجی‌های ۳ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی از روز شنبه در لوکیشن جدید که جمع زیادی از هنروران نیز مقابل دوربین هستند آغاز شده است.

…………………………………………………………….

«هکری که به خاطر زیبایی اول شد»

هفته گذشته و در یک مراسم زیرزمینی که توسط گروه هکرها برگزار شد زیباترین هکر دنیا در سال 2010 انتخاب شد و به او جایزه دادند.

«کریستینا سویچنسکایا» دختر 21 سال اهل روسیه که به عنوان «آنا چپمن» دوم مشهور است توانست این جایزه را از آن خود کند.

آنا چپمن یکی از هکرهایی است که در ایالات متحده به دلیل کارهای غیرقامونی که برای روسیه به عنوان جاسوس انجام می‌داد، بازداشت شد. او یکی از بهترین هکرهای دنیا شناخته شده است.

اما کریستینا سویچنسکایا دوبار تاکنون مبالغ 3 و 9.5 میلیون دلار را از دو بانک آمریکایی و انگلیسی به سرقت برده است.

…………………………………………………………….

http://ayandenews.com/news/23655/

«نگاه‌های اتاق خوابی ده‌نمکی به اوتادی»

افتتاحیه‌ فیلم عروسک به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده 29 آذر با حضور کارگردان، بازیگران و سایر عوامل فیلم و با حضور اصحاب رسانه در پردیس سینمای ملت برگزار و از عوامل ساخت فیلم با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر شد.

سایت رسمی انصار حزب‌اله تصویر مسعود ده نمکی هضو ارشد وسردبیر سابق نشریه این گروه را با یکی از هنرپیشه‌ها منتشر کرد:

…………………………………………………………….

http://shafaf.ir/fa/pages/?cid=41339

«سکس برلوسکونی با نوه حسنی مبارک»

براساس محتویات پرونده، این دختر نوجوان مراکشی که ماه مه سال 2010 میلادی به اتهام دزدی بازداشت شده بود، پس از میان‌جیگری مستقیم نخست وزیری آزاد شد. برلوسکونی برای آزاد کردن او گفته بود «روبی» نوه حسنی مبارک، رییس جمهوری مصر است.

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا که به مشارکت در فحشای کودکان و سکس با یک دختر نوجوان متهم است، ادعا کرد که دختر مورد تجاوز وی، «روبی» نوه حسنی مبارک، رییس جمهوری مصر بوده است.

«روبی»

به گزارش ایرنا، یک روز پس از رد مصوبه مصونیت قضایی برلوسکونی موسوم به «منع قانونی» از سوی دادگاه قانون اساسی ایتالیا، دادستانی شهر میلان در پرونده‌ای علیه برلوسکونی، وی را متهم به داشتن روابط غیراخلاقی با دختر نوجوان مراکشی معروف به «روبی» و اخاذی برای آزادی وی از زندان کرد.

برلوسکونی که به پرسابقه‌ترین سیاست‌مدار اروپایی متهم به فساد اخلاقی، مالی و حتا هم‌کاری با مافیا شهرت یافته، اکنون پرونده روبی را می‌بیند که دادستانی میلان به طور جدی پی‌گیر آن است.

از سوی دیگر، گفته می‌شود نخست وزیر ایتالیا تاکنون با هزینه‌های فراوان توانسته از پی‌گرد قضایی در امان بماند و این بار هم چنین خواهد شد.

براساس محتویات پرونده، این دختر نوجوان مراکشی که ماه مه سال 2010 میلادی به اتهام دزدی بازداشت شده بود، پس از میان‌جیگری مستقیم نخست وزیری آزاد شد. برلوسکونی برای آزاد کردن او گفته بود «روبی» نوه حسنی مبارک، رییس جمهوری مصر است.

دادستانی میلان، افزون بر احضار نخست وزیر به دادگاه، «امیلیو فده» مدیر شبکه چهار تلویزیون ایتالیا متعلق به برلوسکونی و طرف‌دار سرسخت وی، خانم «نیکول مینتی» دندان‌پزشک شخصی نخست وزیر و «له له مورا» از دوستان برلوسکونی را نیز به مشارکت در سو‌استفاده از «روبی» و فحشای چند دختر دیگر متهم کرد که همگی باید تا سوم بهمن ماه در دادگاه حاضر شوند.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Kp29bzJuRQ&feature=player_embedded[/youtube]

دادستانی معتقد است، برلوسکونی از فوریه تا مه سال گذشته میلادی هنگامی که روبی سن قانونی نداشت، چند بار از وی سو‌استفاده کرده است. حتا گفته می‌شود بازرسان، شواهدی ویدئویی در این زمینه از منزل دختر مراکشی کشف کرده‌اند.

دادگاه قانون اساسی ایتالیا مصوبه مصونیت قضایی نخست وزیر موسوم به منع قانونی را متناقض با قانون اساسی خواند و آن‌را رد کرد تا راه برای محاکمه برلوسکونی با چندین پرونده از جمله اتهامات مالی و … هموار شود.

…………………………………………………………….

«از هول دوست‌پسر عربی چه می‌کنه هیلاری»

زمین خوردن هیلاری کلینتون در لحظه سوار شدن به هواپیمای مخصوص مقامات آمریکا در روز 11 ژانویه در نوع خود جالب توجه است البته این به منظور زمین خوردن نیست به این دلیل است که خانم مهمان‌دار هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداده است.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=suTm60alj44&feature=player_embedded[/youtube]

البته این عمل پیش از سفر خانم کلینتون به کشورهای عربی رخ داده که نشان گر هول بودن این خانم برای بوسیدن سران عرب در کشور امارات و وزیر امور خارجه این کشور بوده است.

«هیلاری کلینتون» و وزیر امور خارجه امارات

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,