Saturday, 18 July 2015
25 October 2021
سخن‌گوی شورای نگهبان:

«جنتی اعلام نکرد نیازی به اصلاح‌طلبان نیست»

2011 January 22

خبر / رادیو کوچه

روز شنبه، سخن‌گوی شورای نگهبان در نشست خبری خود با رسانه‌ها در پاسخ به سوالی درباره اظهارات آیت‌اله جنتی در مورد این‌که «‌نیازی به حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات نیست» ضمن تکذیب این اظهارات گفت که رسانه‌ها این مطالب را به درستی منعکس نکرده بودند.

به گزارش خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی پس از توصیه‌ به رسانه‌ها مبنی بر این‌که مطالب را به درستی و مطابق آن‌چه هست منعکس کنند، خاطر نشان کرد: «من هم تعجب کرده بودم ولی هنگامی که عبارت‌ها را ملاحظه کردم دیدم که ایشان مطلب را خطاب به گروه‌های سیاسی بیان نکرده‌اند‌. سوالی که از ایشان شده بود در خصوص فردی بود که در حوادث پس از انتخابات و فتنه سال گذشته نقش داشته ولی به جای پاسخ‌گویی در مقام مدعی و طلب‌کارانه به میدان آمده بودند که آیت‌اله جنتی اظهار داشتند که دیگر نیاز به ورود این‌ها نیست.»

کدخدایی هم‌چنین تصریح کرد که کسانی که در آن‌چه وی فتنه سال گذشته خوانده به هر نحوی نقش داشتند، انتظار نداشته باشند شورای نگهبان برای آن‌ها فرش قرمز پهن کند.

اظهارات آیت‌اله جنتی بعد از آن صورت گرفت که سید‌محمد خاتمی، رییس جمهوری پیشین ایران شروط اصلاح‌طلبان برای بازگشت به فضای سیاسی را بیان کرد.

بیشتر بخوانید:

«شما چه‌کاره‌اید که از زبان مردم صحبت کنید»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,