Saturday, 18 July 2015
24 March 2023
پاپاراتزی – قسمت ششم

«کسی دیگر سکس می‌کند، دردسر برای دیگری‌ است»

2011 January 28

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«من مثل بابام نیستم»

سید‌محسن هاشمی فرزند سید‌جواد هاشمی بازی‌گر فیلم‌های دوران جنگ ایران و عراق در صفحه فیس‌بوک در کامنتی عنوان کرد در اخراجی‌ها بازی نمی‌کند.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

من مثل بابام نیستم. آقای ده‌نمکی تحویل بگیر.

………………………………………………………..

«واکنش مهران مدیری به انتشار سی‌دی بمب خنده»

«مهران مدیری» با انتشار نامه‌ای کوتاه نسبت به پخش یک سی‌دی با عنوان «بمب خنده» واکنش نشان داد.

به گزارش خبر آنلاین، او در این نامه که عنوان «نکته‌ای کوتاه با مردم عزیزم» را برایش انتخاب کرده، نوشته است: «اردیبهشت‌ماه سال 1387، یعنی حدودن یک ماه پس از پخش سریال «مرد هزار چهره» طراحی چند سی‌دی برای تولید در شبکه نمایش خانگی را شروع کردم که یکی از آن‌ها موضوع ماهواره بود.»

مدیری ادامه داده است: «پس از مرحله نگارش، تصویربرداری را شروع کردیم که در شهریور سال 87 به اتمام رسید. قبل از این‌که مونتاژ ساخت تیتراژ و موسیقی این آثار شروع شود، پیشنهاد ساخت سریال «مرد دوهزار چهره» به ما داده شد و ساخت این سریال را آغاز کردیم و کلن از پخش این سی‌دی منصرف شدیم تا این‌که چند هفته پیش یکی از هم‌کاران، در پروژه قهوه تلخ سی‌دی ماهواره را برای من فرستاد و گفت از یک دست‌فروش خریداری کرده است.»

به نوشته مدیری «معلوم نیست چگونه این سی‌دی به بیرون راه پیدا کرده، به شبکه قاچاق رسیده و با این سرعت توانسته‌اند برای آن جلد بسازند، اسم بگذارند و حتا امضای من در «قهوه تلخ» را پشت آن چاپ کنند. این موضوع به شدت در حال پی‌گیری است که به زودی توسط مطبوعات به اطلاع شما خواهد رسید.»

………………………………………………………..

«شهره آغداشلو در یک فیلم با موضوع فعالیت هسته‌ای ایران»

«شهره آغداشلو» که پیش از این در فیلم‌های ضد جمهوری اسلامی از جمله «سنگ‌سار ثریا میم» و «سریال ۲۴» ایفای نقش کرده است، این بار مستند «ایرانیوم» را که توسط صندوق کلاریون برای اثبات تهدید هسته‌ای ایران ساخت شده است، روایت می‌کند.

موسسه کلاریون که پیش از این مستند «جهاد سوم» و «ابسشن» (جنگ اسلام رادیکال با غرب) را ساخته بود، مستند جدید خود به نام «ایرانیوم» که نام آن از ایران و اورانیوم گرفته شده است، را با استفاده از شهره آغداشلو روایت می‌کند.

شهره آغداشلو‌، راوی مستند «ایرانیوم»، در پی اجرای پروژه «ایران هراسی و اسلام هراسی»، پیش از این در فیلم‌های «سنگ‌سار ثریا میم»، «سریال ۲۴»، «خانه صدام» و «خانه‌ای از شن و مه» ایفای نقش کرد. وی در مصاحبه اخیرش با شبکه بی‌بی‌سی، فیلم «ثریا میم» را الگویی برای جریان فشار جهانی بر سر پرونده سکینه آشتیانی توصیف کرد‌.

وی که قبل از بازی‌گری در آمریکا، می‌خواست خبرنگار و فعال حقوق زنان شود، پس از بازی در فیلم «سنگ‌سار ثریا میم»، مواضع محکمی را در قبال سنگ‌سار گرفت.

موسسه کلاریون که از آغداشلو برای روایت مستند ضد ایرانی ایرانیوم بهره جسته است، قصد دارد چند روز دیگر این مستند را به نمایش عمومی درآورد.

………………………………………………………..

«مراسم انتخاب جذاب‌ترین زن متاهل جهان»

در این مسابقات که پانزدهمین دوره آن است، ۷۸ زن متاهل بین گروه سنی ۱۹ تا ۴۱ سال شرکت کرده بودند که این زن روسی ۳۱ساله توانست به نام «ویکتوریا رادوچینکایا» توانست مقام اول زیباترین زن متاهل جهان را کسب کند.

در سال گذشته «ناتالیا اشمارنکوو» مقام اول را کسب کرده بود. ناتالیا هم به ویتنام آمد تا تاج ۱۵۰هزار دلاری را تحویل ویکتوریا بدهد. این مسابقات از سال ۱۹۸۵ همه‌ساله به‌جز چند سال برگزار شده است.

………………………………………………………..

«سکس رهبر مجلس اعیان انگلیس دردسری تازه برای نخست‌وزیر»

یک هفته‌نامه انگلیسی فاش کرد رهبر مجلس اعیان انگلیس که دوست نزدیک نخست‌وزیر این کشور است متهم به داشتن رابطه نامشروع با زنی است که از وی برای حضانت فرزندش کمک خواسته بود.

به نقل از هفته نامه ساندی تلگراف، اعلام شده است که «لرد استراثکلاید» رهبر مجلس اعیان انگلیس با «بیرجیت کانینگهام» به دفعات سکس داشته است.

کاننینگهام مادر مجردی است که از رهبر مجلس اعیان انگلیس برای حفظ حضانت فرزندش در مقابل «آژانس حمایت از کودکان» درخواست کمک کرده بود.

ساندی تلگراف نوشت: «لرد استراثکلاید 50 ساله دوست نزدیک «دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس است که 20 سال از ازدواجش می‌گذرد و سه دختر دارد.»

بر اساس این گزارش، آخرین رابطه نامشروع این مقام بلندپایه با کانینگهام 10 روز پیش در ازای 40 دلار صورت گرفت.

گفته می‌شود لرد استراثکلاید از با ثبات‌ترین افراد در وستمینستر و حزب محافظه‌کار محسوب می‌شود که اغلب در جمع با افتخار درباره همسر و فرزندانش صحبت می‌کرده است.

انتظار می‌رود اظهارات خانم کانینگهام مبنی بر داشتن رابطه با رهبر مجلس عوام بحران جدیدی را برای محافظه‌کاران به وجود آورد چرا که اوایل هفته نیز اندی کولسون مشاور ارشد رسانه‌ای کامرون نیز به دلیل رسوایی استراق سمع مجبور به استعفا شد.

………………………………………………………..

«مسخره کردن آنجلینا جولی و جانی دپ در جشن گلدن گلاب»

خیلی از مدعوین مراسم گلدن گلاب به اجرای مجری این مراسم اعتراض داشتند. «ریکی گروایز» مجری جشن‌واره گلدن گلاب نزاکت و ادب را در مراسم رعایت نکرد.

این مجری از همان ابتدا خیلی بی‌رحمانه شروع به تمسخر بازی‌گران کرد و بعد با پوزخند کاندیدا شدن ستاره‌های فیلم «توریست» را مسخره کرد و گفت تمام بازی‌گران طنز از پذیرفتن نقش در این فیلم شانه خالی کردند اما «آنجلینا جولی» و «جانی دپ» فریب خوردند و در آن بازی کردند.

در واقع کار آن‌ها یک جور رشوه گرفتن و طمع بود که باعث شد در این فیلم بی‌ارزش بازی کنند. هنوز این بازی‌گران و دیگران اظهار‌نظر مشخصی در این رابطه نکرده‌اند اما شنیده‌ها حاکی از آن است که آن‌ها می‌خواهند از طریق حقوقی این ماجرا را پی‌گیری کنند.

………………………………………………………..

«مگان فاکس بازی‌گر آمریکایی در تبلیغ شورت»

در تبلیغات جدید «جورجیا آرمانی»، «مگان فاکس» بازی‌گر آمریکایی به عنوان مدل به ایفای نقش خواهد پرداخت.

اما نکته مهم در این بخش وجود دو عدد تاتو بر روی قسمت راست شکم و دیگری در پایین تنه خانم فاکس است که یکی از آن‌ها دارای این پیغام است: «ما همه به پروانه‌های طلا‌کاری شده می‌خندیم» و دیگری دارای این مضموم است: «آن‌هایی که می‌رقصند توسط آن‌هایی که به موسیقی توجه نمی‌کنند احمق توصیف می‌شوند.»

حالا باید ببینیم که شرکت جورجیا آرمانی چه تدبیری را خواهد اندیشید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,