Saturday, 18 July 2015
17 September 2021

«۳۰میلیون تومان دستمزد یکروز یک بازیگر»

2009 October 27

تابناک

مدتی پیش دستمزد 70 میلیونی یک بازیگر که برای حضور در یکی از فیلم‌های روی پرده پرداخت شد، واکنش‌های تندی را از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه داشت.

به گزارش شبکه ایران، دستمزدهای بالای این بازیگر در طول سال‌های اخیر با واکنش‌های مختلفی از سوی تهیه کنندگان سینما مواجه شده است و حتا معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به تازگی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید فارابی نسبت به افزایش دستمزد بازیگران انتقاد و اعلام کرده بود این مساله موجب افزایش دیگر هزینه‌ها در سینمای ایران شده است.

شمقدری گفت: «این بازیگر جوان که مدت‎هاست اخبار حاشیه‎ای فراوانی از وی به گوش می‎رسد در روزهای اخیر برای 3 روز بازی در یک نقش سینمایی 90 میلیون تومان دستمزد دریافت کرده است.»

این بازیگر که این روزها فیلمی ملودرام با بازی وی در دو نقش روی پرده است، در فیلم جدید خود که ساخته کارگردانی جوان است در نقش یکی از فرشتگان ظاهر شده است. وی طبق توافق با تهیه کننده فیلم برای هر روز بازی در این فیلم 30 میلیون تومان دستمزد مطالبه کرده که تهیه کننده نیز این مبلغ را به وی پرداخت کرده است.

هنوز واکنشی از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران نسبت به این دستمزد ابراز نشده است. مدتی پیش دستمزد 70 میلیونی این بازیگر که برای حضور در یکی از فیلم‌های روی پرده پرداخت شد، واکنش‌های تندی را از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه داشت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: