Saturday, 18 July 2015
25 March 2023
پاپارتزی – قسمت ششم

«‌انتخاب با شما، کیم کارداشیان یا الیویا وایلد؟»

2011 February 03

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«رخشان بنی‌اعتماد به امین تارخ دست مریزاد گفت»

پخش مصاحبه «فریماه فرجامی» در برنامه سینمایی «هفت» واکنش «رخشان بنی‌اعتماد» را به هم‌راه داشت.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

این کارگردان در یادداشتی با عنوان «امین تارخ، دست مریزاد» خطاب به این بازی‌گر آورده است: «سحرگاه شنبه است. برنامه هفت هنوز ادامه دارد … از ساعتی پیش در برنامه هفت، شخصیت به یادماندنی آثار با ارزشی از سینمای ما را به سخره گرفتند. آفاق «نرگس» را‌…»

آفاق مرا که آفاق فریدون جیرانی هم هست آن چنان نشان دادند که می‌دانستم و نمی‌خواستم دیگران ببینند‌. همان‌طور که تو گفتی و هنوز هم که این برنامه ادامه دارد باز هم داری می‌گویی…

امین تارخ، دست مریزاد

راستی چه نگاه و هدفی پس نمایش از دست رفتن بازی‌گرانی چون پورعرب و فرجامی است؟

به چه حقی دهل ترحم‌پذیری بر خانواده سینما را بر آنتن رسانه می‌کوبند، در حالی که خانواده سینمای ایران در برابر فشارهای همه‌جانبه و دست خالی مانده از حقوق طبیعی خود، فقط به همت اهالی‌اش صورت به سیلی سرخ می‌کند؟

امین تارخ، دست مریزاد

اگر تو امشب نمی‌گفتی، من جوابی برای بارانم، که نگاه به نسل مقصر ما در سرخوردگی شرایط حاضر دارد، نداشتم.

امین تارخ، دست مریزاد

می‌توانستی از هراس پخش امواج مستقیم بهراسی و سکوت کنی، می‌توانستی از هذیان حرف‌های فریماه عصبی شوی و پاسخ را به جواب‌گویی‌های شخصی محدود کنی، ولی گفتی آن گونه که یک هنرمند انسان، که جسارت و دل به دریا زدن در لحظه تصمیم، مشخصه بودن است، گفتی آن چه را که باید می‌گفتی …

ویدئو:

«نظرشخصی یا تخریب فاطمه معتمدآریا»

………………………………………………………………

«انتقاد تند سینماگران از برنامه تلویزیونی هفت»

شورای عالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با انتشار نامه‌ای اعلام کرد که با برنامه تلویزیونی «هفت» هم‌کاری نمی‌کند و از هنرمندان سینمای ایران نیز خواست تا از هم‌راهی و حضور در این برنامه «تا اصلاح سیاست‌ها و روش‌های جاری آن» خودداری کنند.

شورای عالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در این نامه نوشت: «برنامه تلویزیونی هفت با وجود همه‌ امید‌ها و آرزوهایی که به آن بسته شده بود تا یار خاطری برای این سینما باشد، با شیوه و روشی که در پیش گرفته، سینمای ایران را زیر شدید‌ترین حملات و هجمه‌های غیرمعقول و نامنصفانه قرار داده است.»

در نامه شورای عالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران درباره مجله تلویزیونی سینمایی هفت آمده است: «رفتار توهین‌آمیز توام با تحقیر فیلم‌های ایرانی، نمایش دردناک چهره‌های سرشناس سینما، به سخره گرفتن دفاع فیلم‌سازان از آثارشان، کوبیدن چماق سینمای فربه از زر و زور و تزویر سینمای آمریکا بر پیکر نحیف سینمای ایران، امواج آشکار برنامه‌ی هفت را که در نگاه اول حتا با سیاست‌های صدا‌وسیما هم‌خوانی ندارد، سینماگران کشور را به جد نگران ساخته است.»

………………………………………………………………

«ترون لگسی و تبلیغات پلی‌بوی»

«ترون لگسی» فیلم تولیدی «والت دیزنی» و محصول سال 2010 با زمینه علمی و تخیلی است. اما مجله «پلی بوی» در آخرین کار خودش با ترون لگسی هم‌کاری کرده و جدیدترین کارش را با وسایل استفاده شده در این فیلم به چاپ رسانده است.

………………………………………………………………

«جاستین بیبر: من با تلاش خودم به کانادا آمدم»

«جاستین بیبر» خواننده آمریکایی در هفته گذشته به تورنتو آمد و در برنامه خود با استقبال خوبی مواجه شد.

او در مصاحبه تلویزیونی که انجام داد در خصوص شایعاتی که از سوی برخی از شرکت‌های تبلیغاتی مورد حمایت قرار می‌گیرد، عنوان کرد: «من همیشه خودم تلاش می‌کنم تا برنامه‌های من نیازی به حمایت کسی نداشته باشد.»

جاستین هم‌چنین اضافه کرد: «خیلی‌ها فکر می‌کنند که من یک وسیله تولیدی از کارخانه‌های ماشین‌سازی هستم. ولی بدانید که من جاستین بیبر هستم و با کمک طرف‌دارانم به این موقعیت رسیدم.»

………………………………………………………………

«شما به چه کسی رای می‌دهید؟ کیم کارداشیان یا الیویا وایلد»

«اف‌اچ‌ام»، مجله سکسی بریتانیا، اقدام به برگزاری یک رای‌گیری کرده است تا به‌ترین تصویر روی جلد خودش را از ابتدای سال 2011 تا ماه مارچ را انتخاب کند.

این رای‌گیری تنها برای مردان برگزار شده و باید از بین عکس روی جلد «الیویا وایلد» در ماه فوریه و «کیم کارداشیان» در ماه مارچ یکی را انتخاب کنند.

حالا شما دوست عزیز کدام را می‌پسندید؟

………………………………………………………………

«جنیفر لوپز، میخواهم سر به تنت نباشد»

«جنیفر لوپز» خواننده و بازی‌گر آمریکایی در تازه‌ترین اقدامش در سری برنامه‌های «امریکن آیدلز» به عنوان داور وارد این مسابقات شده است.

در ابتدا این امر مورد ستایش برخی از شرکت‌کنندگان این مسابقه قرار گرفت اما پس از چند جلسه یکی از این شرکت‌کنندگان در مورد خانم لوپز گفت: «می‌خوام سرش رو بعد از مسابقات ببرم. چون تا پایان مسابقات به او احتیاج دارم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. man
    1

    کیم کارداشیان