Saturday, 18 July 2015
25 March 2023
سوت‌- هفته بیست‌و‌یکم لیگ

«برد شیرین پرسپولیس و استقلال‌»

2011 February 07

محمد‌رضا / رادیو کوچه

mohammadreza@koochehmail.com

تیم فوتبال «پرسپولیس» در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم رقابت‌های لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران، برابر «صنعت نفت آبادان» به برتری دست یافت تا هم‌چنان به موفقیت در این مسابقات امیدوار بماند. دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم رقابت‌های لیگ برتر باش‌گاه‌های کشور با قضاوت «محسن ترکی» در ورزش‌گاه آزادی برگزار شد. در پایان این دیدار تیم فوتبال پرسپولیس با ارایه یک بازی نسبتن مناسب به برتری 2 بر صفر دست یافت. «مازیار زارع» در دومین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده نیمه نخست از روی نقطه پنالتی و «هادی نوروزی» در دقیقه 51 گل‌های سرخ‌پوشان پایتخت را در این دیدار به ارمغان آوردند.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

این دیدار با حملات پرسپولیس بر روی دروازه میهمان آغاز شد و در دقیقه 16 «غلامررضا رضایی» بهترین فرصت را برای گل‌زنی از دست داد. در ادامه نیمه نخست هر دو تیم فرصت‌هایی برای گل‌زنی داشتند که بی‌دقتی مهاجمان باعث از دست‌رفتن این موقعیت‌ها شد.

در دومین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده نیمه نخست غلامرضا رضایی با خطای مدافعان صنعت نفت متوقف شد که محسن ترکی بی‌درنگ نقطه پنالتی را نشان داد.‌ مازیار زارع به راحتی این ضربه را تبدیل به گل کرد تا پرسپولیس با برتری یک بر صفر به رخت‌کن برود.

در آغاز نیمه دوم نیز میزبان حملات خود را ادامه داد تا در دقیقه 51 هادی نوروزی گل دوم را با یک ضربه بغل پا به ارمغان بیاورد.‌ پرسپولیس با این پیروزی 33 امتیازی شد تا به ادامه مسابقات لیگ برتر امیدوار بماند و صنعت نفت آبادان هم 28 امتیازی باقی ماند.

اما در دیگر دیدار تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم رقابت‌های لیگ برتر باش‌گاه‌های کشور با ارایه یک بازی منطقی و با استفاده از اشتباهات دور از انتظار مدافعان استیل آذین به برتری سه بر یک دست یافت تا با کسب این پیروزی با 37 امتیاز به رتبه دوم جدول رده‌بندی صعود کند.

فرهاد مجیدی کاپیتان تیم استقلال که پس از برطرف‌شدن اختلافات با «علی فتح‌اله‌زاده» سرپرست باش‌گاه به این تیم بازگشت دو گل آبی‌پوشان تهرانی را در این دیدار به ثمر رساند و «سید صالحی» دیگر گل‌زن استقلال بود. «فریدون زندی» هم تنها گل استیل آذین در این دیدار را وارد دروازه استقلال کرد.

استیل آذین که در ابتدای فصل با جذب بازی‌کنان نام‌دار خود را به‌عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کرد با قبول دهمین باخت فصل خود با 19 امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی باقی ماند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,