Saturday, 18 July 2015
02 April 2023

«تصویر کارت عضویت شهید ژاله در بسیج»

2011 February 15

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: فارس

تصویر کارت عضویت شهید صانع ژاله در بسیج در خبرگزاری فارس منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانش‌گاه خبرگزاری فارس، عوامل فتنه‌گر و گروهک مزدور و تروریستی منافقین روز گذشته (دوشنبه) با برپایی تجمعات غیرقانونی و راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به ‌سوی رهگ‌ذران آتش گشودند که در جریان این تیراندازی یکی از دانش‌جویان دانش‌گاه هنر تهران به شهادت رسید.

صانع ژاله متولد سال 63 از هم‌وطنان کردزبان اهل پاوه و دانش‌جوی رشته نمایش دانش‌گاه هنر تهران روز گذشته توسط یکی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اکرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت که پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

گروهک تروریستی منافقین هم‌چنین 4 نفر دیگر از هم‌وطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند که آن‌ها مجروح شده، در بیمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غیرقانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد که با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترک صحنه شدند.

هم‌چنین هادی قاسمی مسوول روابط عمومی بسیج دانش‌جویی دانش‌گاه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اعلام کرد که مراسم تشییع پیکر شهید صانع ژاله دانش‌جوی دانش‌گاه هنر تهران که روز گذشته در اغتشاشات خیابانی مورد هدف تیر مستقیم گروهک تروریستی منافقین قرار گرفت، ساعت 9:30 فردا (چهارشنبه) از مقابل دانش‌گاه هنر تهران، چهار راه ولی‏عصر (عج) به سمت دانش‌گاه تهران برگزار می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,