Saturday, 18 July 2015
24 September 2020
پاپاراتزی – قسمت هشتم

«آشتی زورکی آنجلینا جولی و برد پیت»

2011 February 17

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«آشتی زورکی آنجلینا جولی و برد پیت»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


هم‌بازی شدن «آنجلینا جولی» و «برد پیت» در فیلم تازه «دارن آرونفسکی» کارگردان فیلم «قوی سیاه» (Black Swan). بالاخره این دو بازی‌گر آمریکایی و زوج خارج از سینما دوباره با هم در یک فیلم حاضر شدند تا شاید کمی از شایعه‌های جدایی‌شان کم کنند.

…………………………………………………………………..

«زنان ایتالیا علیه برلوسکونی تظاهرات کردند»

گروهی از زنان ایتالیایی روز شنبه دست به تظاهرات گسترده در این کشور علیه «سیلویو برلوسکونی»، نخست وزیر ایتالیا زدند.

این تظاهرات در بیش از شصت شهر و روستای ایتالیا برگزار شد.

چهره‌های برجسته و سرشناس ایتالیایی از قبیل «روزی بیندی»، سیاست‌مدار سرشناس مخالف آقای برلوسکونی در این تظاهرات شرکت کردند.

خانم بیندی، رییس حزب دموکراتیک ایتالیا است. این حزب بزرگ‌ترین حزب چپ میانه در ایتالیا به شمار می‌رود.

روزی بیندی یک بار در یک برنامه زنده تلویزیونی، با آقای برلوسکونی وارد جدل شد و این باعث محبوبیت بیش‌تر این سیاست‌مدار زن ایتالیایی شد.

این عکس هیچ ربطی به موضوع اون دختره نداره فقط می‌خوام بگم این بابا کلن نیتش پاکه

بانیان تظاهرات گفتند آقای برلوسکونی با رسوایی‌های جنسی خود به مقام زن در جامعه لطمه وارد کرده است.

این در حالی است که دادستان‌هاى شهر میلان به‌طور رسمى خواستار محاکمه فورى سیلویو برلوسکونى، نخست وزیر ایتالیا شدند.

دادستانى شهر میلان آقاى برلوسکونى را متهم کرده که با یک دختر کم سن و سال رابطه جنسى داشته و برای این کار به او پول داده است.

این دادستانى هم‌چنین نخست وزیر ایتالیا را متهم کرده که با سو‌استفاده از مقام خود، این دختر را که به دلیل سرقت، بازداشت شده بود، آزاد کرده است.

آقای برلوسکونی بارها اتهاماتی را که به او وارد شده، رد کرده و گفته است که او مرتکب کار اشتباهی نشده است.

…………………………………………………………………..

«احتمال توقیف فیلم تازه‌ی حاتمی‌کیا؟»

هر‌چند ارتباط شخص فرمانده‌ی ناجا با سینماگران، از ابتدا ارتباطی خوب بوده، اما سوالی که این‌جا مطرح می‌شود این است که آیا، پس از وزارت اطلاعات که شاکی اصلی «به رنگ ارغوان» «حاتمی‌کیا» بود، آیا این بار نیروی انتظامی از حاتمی‌کیا شکایت کرده و مانع نمایش فیلم وی می‌شود؟

در حالی که فیلم تازه‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا تحت عنوان «گزارش یک جشن»، جنجال بسیاری به پا کرده و باعث انتقاد عده‌ای و تمجید برخی شده است، فرمانده‌ی ناجا‌، فیلم حاتمی‌کیا را دل‌سرد‌کننده خواند.

«اسماعیل احمدی‌مقدم» فرمانده نیروی انتظامی با حضور در برج میلاد، به تماشای فیلم «گزارش یک جشن» نشست و پس از آن با محمد پیرهادی و داریوش ارجمند گفت‌وگو کرد.

احمدی‌مقدم با بیان این‌که یک فیلم را نمی‌توان با تمام سلایق هماهنگ کرد، گفت: «یک انتقاد دوستانه به کارگردان فیلم دارم، در معمول فیلم‌های ایشان یک نگاه بی‌مهرانه‌ای به سرداران دفاع مقدس وجود دارد و افرادی در فیلم‌های ایشان نشان داده می‌شود که دور از خانواده و جدا از جامعه هستند که باید یک بار دیگر خودشان را پیدا کنند که فکر می‌کنم که این، یک مقدار مبالغه‌آمیز است».

…………………………………………………………………..

«خواستگاری مدافع بارسلونا از شکیرا»

مدافع جوان بارسلونا از «شکیرا» خواننده سرشناس کلمبیایی خواستگاری رسمی کرده است.

«جرارد پیکه» مدافع تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا با 24 سال سن از خواننده کلمبیایی 34 ساله خواستگاری کرده و از او خواسته قبل از پایان نیم فصل دوم لالیگا پاسخ قطعی خود را بدهد تا پیکه برای تدارک مراسمی باشکوه در فصل تابستان وقت لازم را داشته باشد.

منظور پیکه اینه که اگر شکیرا رو به من ندید خودم رو می‌کشم، حالا می‌تونید ندید؟

«شکیرا ایسابل مبارک ریپول» خواننده ژانرهای پاپ، لاتین پاپ و الکترونیک در اظهار نظری کوتاه به یک شبکه رادیویی در آمریکا گفته است: «این خبر شایعه نیست و از این‌که جرارد شجاعانه در این خصوص سخن گفته خوش‌حالم.»

…………………………………………………………………..

«جسیکا آلبا و بالا اومدن شکمش به‌طور طبیعی»

«جسیکا آلبا» بازی‌گر آمریکایی برای دومین بار حامله است. او این اتفاق را در صفحه فیس‌بوک اعلام کرد. این موضوع درست بعد از این مسئله اتفاق می‌افتد که مد‌ت‌های زیادی آلبا به دلیل اضافه وزن در عذاب بود. حالا باید با این بالا اومدن شکم به‌طور طبیعی کنار بیاد.

یاد باد آن روزگاران یاد باد

…………………………………………………………………..

«دمی مور در کلاب ضد پیری»

«دمی مور» بازی‌گر آمریکایی به هم‌راه دوستش «آشتون کاچر» دیگر بازی‌گر آمریکایی این هفته را در کنار سواحل دریای کارائیب گذراندند. اما نکته مهم این است که آن‌ها در یک کلاب «ضد پیری» شرکت کردند. البته فکر کنم دمی مور به زور کاچر را با خودش هم‌راه کرده چون کاچر فقط 32 سال سن دارد.

کاچر: این پیرزنه چرا دست از سر من بر نمی‌داره؟

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,