Saturday, 18 July 2015
02 April 2023
تذكر احمد توكلی به نمایندگان مجلس:

«گسترده کردن دامنه مخالفان، به ضرر نظام است»

2011 February 20

خبر / رادیو کوچه

روز یک‌شنبه، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در اظهار نظری در خصوص رهبران معترضان به دولت و انتخابات ریاست جمهوری در ایران عنوان کرد آن‌ها دو فریب خورده‌اند و هم‌چنین در مورد برخورد نمایندگان مجلس با موسوی و کروبی تذکر داده است.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که حرکت نمایندگان مجلس در راه رفتن و شعار دادن در مجلس خبرساز شده بود، احمد توکلی، نماینده تهران گفت: «نکاتی را به خودم و نمایندگان تذکر می​دهم و آن این‌که گسترده کردن دامنه مخالفان به نفع نظام نیست و گاهی نیز از انصاف به دور است.»

وی در ادامه افزود: «با اقدام خیانت​بار آن دو فریب خورده در 25 بهمن فرصت پیوند ملت ایران با انقلاب​های منطقه آسیب دید.»

آقای توکلی گفت: «رسانه​های خارجی دچار تحلیل اشتباه شده​اند و می​گویند چه فرقی میان ملت ایران و مصر در مخالفت با حکومت​هایشان است؟ و می​خواهند جوانان را تحریک کنند. جوانان حق‌طلب متوجه باشند که ماهیت و جهت‌گیری دو رژیم ایران و مصر متفاوت است. رژیم مصر دیکتاتوری و دست‌نشانده آمریکا بود ولی در ایران یک نظام مردم‌سالار از سوی مردم تاسیس شده است و جهت‌گیری آن به نفع مردم آشکار است. کما این‌که 32 انتخابات برگزار کرده است.

وی تصریح کرد: «رفتار فتنه‌انگیزان آثار تحریم​ها و تبعات آن را تشدید کرده و با امنیتی کردن فضای داخلی، امنیت سرمایه‌گذاری را به خطر می​اندازد. با تنگ شدن فضای سیاسی، فرصت برای قدرت‌طلبان بیش‌تر شده و به قانون شکنی و استبداد می​پردازند.»

لازم به ذکر است نماینده تهران در پایان هم‌چنین از اقلیت مجلس به دلیل موضع​گیری علیه حوادث اخیر تشکر کرده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,