Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
مهدی کروبی خطاب به رییس قوه قضاییه:

«تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهم ماند»

2011 February 20

خبر / رادیو کوچه

روز یک‌شنبه، مهدی کروبی، از رهبران معترضان به دولت جمهوری اسلامی که از تاریخ 22 بهمن‌ماه در حصر خانگی به سر‌ می‌برد، در نامه‌ای به ریاست قوه قضاییه جمهوری اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت برخی که وی آن‌ها را اسلام‌نما خوانده، شده است.

به گزارش سحام نیوز، آقای کروبی در این نامه خطاب به صادق لاریجانی آورده است: «‌شب‌های متوالی است که تعداد صدنفر موتور سوار به هم‌راه چند روحانی‌نما هر آن‌چه از دستشان برآمده و در توانشان بوده در جهت فحاشی، حتاکی و برهم زدن آسایش و آرامش مردم منطقه انجام داده‌اند. این افراد مراسمشان را با به کار بردن زشت‌ترین کلمات در رابطه با «به اصطلاح سران فتنه»  و نیز برخی سران و مقامات حکومتی و خانواده آنان آغاز؛ و با دعا و طلب طول عمر برای «مقام رهبری» به پایان می‌رسانند. جالب است این افراد با لحظه‌شماری برای پایان بردن کار فرهنگی‌شان به دنبال ورود به ساختمان و قتل ساکنین آن هستند.»

وی در ادامه تاکید کرده است: «بنده درخواستی دارم از جناب‌عالی که به زودی و از طریق قانونی، وعده‌هایی را که در سخن‌رانی‌ها داده‌اند، عملی گردد و دادگاهی علنی تشکیل گردد تا کیفرخواست و دفاعیات مطرح گردد. باشد که در دادگاهی عادل و علنی، مردم به حقیقت آگاهی یابند.»

مهدی کروبی در پایان تصریح کرد: «در پایان به عوامل اصلی این محرکات مذبوحانه، اعلام می‌کنم که به یاری خداوند هیچ گونه تزلزلی در استواری مهدی کروبی در دفاع از حقوق برحق مردم ایران به‌وجود نخواهد آمد و تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهم ماند.»

بیشتر بخوانید:

«اول اسفند در کنار مردم باشید»

«مرا در دادگاه‌های علنی مانند زمان شاه محاکمه کنید»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,