Saturday, 18 July 2015
19 February 2020
در آستانه انتخابات هیت رییسه مجلس خبرگان،

«تعرض به خانواده آیت‌اله هاشمی رفسنجانی با شوکر»

2011 February 23

خبر / رادیو کوچه

روز سه‌شنبه، برخی افراد منسوب به دولت جمهوری اسلامی و موسوم به لباس شخصی در یکی از مکان‌های زیارتی شیعیان در تهران به تعدادی از نزدیکان آیت‌اله هاشمی رفسنجانی، رییس مجلس خبرگان رهبری تعرض کرده‌‌اند.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، پیش‌از‌ظهر روز سه‌شنبه، درحالی که دو تن از فرزندان و تعدادی از اعضای خانواده آیت‌اله هاشمی رفسنجانی برای برگزاری مراسم درگذشت یکی از بستگان خود در آرام‌گاه عبدالعظیم حضور یافته بودند، پس از گذشت حدود 2 ساعت از آغاز مراسم دو نفر از نیروهای لباس شخصی هنگام خروج خانواده آیت‌اله هاشمی با «منافق» خطاب کردن، به آن‌ها تعرض کرده و  با شوکر مورد ضرب و شتم قرار دادند.

هم‌زمان، محسن هاشمی فرزند آیت‌اله هاشمی رفسنجانی که وی نیز جهت شرکت در مراسم در آن‌ مکان حضور داشت از لباس شخصی‌ها خواست نسبت به خانواده وی ایجاد مزاحمت نکنند که افراد مذکور با سر دادن شعار علیه آیت‌اله هاشمی، قصد درگیری با محسن هاشمی را داشتند که مردم حاضر مانع درگیری شده‌اند.

این حوادث در حالی رخ داده است که تنها دو هفته تا انتخابات هیت رییسه مجلس خبرگان رهبری باقی مانده و در این مدت برخی رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و مسوولان جمهوری اسلامی از حذف وی خبر داده و در خصوص نامشخص بودن مواضعش برابر رهبران معترضان انتقاد کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

«حذف رفسنجانی از مجلس خبرگان جدی است»

«فائزه هاشمی پس از دقایقی بازداشت، آزاد شد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,