Saturday, 18 July 2015
30 March 2023
در جلسه علنی امروز مجلس

«دولت طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را پس گرفت»

2009 November 04

نماینده مردم تهران اعلام کرد:« رئیس‌جمهوری پیش از ترک جلسه علنی امروز مجلس نامه استراداد لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها را به علی لاریجانی تحویل داده‌است.

عکس از ایسنا

عکس از ایسنا

علیرضا محجوب پس از بحث و بررسی‌هایی که در صحن علنی مجلس بین رئیس ‌جمهور و رئیس مجلس در خصوص لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها انجام شد با حضور در جمع خبرنگاران پارلمانی عنوان کرد دولت شرط خود را برای استرداد مطرحکرد و نامه خود را هم به آقای لاریجانی تقدیم کرد لذا اگر دولت به این قضیه اصرار بورزد این موضوع را در دستور کار آینده مجلس قرار می‌‌دهیم.

وی با بیان اینکه قانون اساسی راجع به نحوه وصول درآمدها و هزینه ‌کرد آن صراحت دارد، گفت: «البته ما معتقد به کشاکش در مجلس نیستیم اما معتقدیم که ماهیت این لایحه به زیان فقرا در کشور است.»

محجوب با بیان اینکه این لایحه دولت را زمین ‌گیر می ‌کند، گفت: دولت اگر بخواهد این لایحه را اجرا کند قطعا زمین‌گیر می ‌شود و طبقه‌ی متوسط با اجرایی شدن آن محو می‌‌شود.

این نماینده مجلس با اشاره به‌این‌که رئیس‌‌جمهور و تیم همراه وی در هنگام بررسی ماده 13 لایحه هدفمند کردن یارانه‌‌ها وارد مجلس شدند، گفت: «جایی برای اظهارنظر دولت در این زمینه وجود نداشت.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: