Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
پاپاراتزی – قسمت یازدهم

«جایزه شما، یک دختر اوکراینی»

2011 March 10

بهنام / رادیو کوچه

Behnam@koochehmail.com

«جایزه شما، یک دختر اوکراینی»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


اقدام یک مسابقه رادیویی در زلاندنو که ازدواج با یک زن اوکراینی را جایزه خود اعلام کرده، با اعتراض فعالان حقوق زنان در این کشور مواجه شده است.

گروه اندکی از فعالان حقوق زنان در اوکراین با تجمع در برابر اداره ثبت ازدواج کیف، پایتخت اعتراض خود را به برگزاری این مسابقه رادیویی اعلام کردند.

معترضان پلاکاردهایی را به هم‌راه داشتند که بر روی آن نوشته بود: «اوکراین یک فاحشه‌خانه نیست.»

شبکه رادیویی «راک‌اف‌ام» در زلاندنو روز دوشنبه یک تولیدکننده شراب به نام «گرگ» را برنده مسابقه خود اعلام کرد.

چپی؟ راستی؟ وسطی؟ شما مگه کار و زندگی نداری نشستی اینا رو دید می‌زنی

اقدام این شبکه رادیویی اعتراض فعالان حقوق زنان در زلاندنو را هم به هم‌راه داشته است.

اما شبکه رادیویی راک‌اف‌ام می‌گوید جایزه اعلام شده برای مسابقه این شبکه با هدف سرگرمی و خنده انتخاب شده بود.

برد کینگ، مدیر راک‌اف‌ام گفت: «در نهایت این فرد برنده و زن اوکراینی معرفی شده به اوست که باید تصمیم بگیرند که می‌خواهند با هم ازدواج کنند یا نه. ما قصد نداریم کسی را به زور وادار به ازدواج کنیم یا به زلاند نو بیاوریم.»

برنده مسابقه قرار است در بیست و سوم ماه مارس به شهر دونتسک در اوکراین سفر کند و به مدت دوازده روز به خرج شبکه رادیویی راک‌اف‌ام هم‌راه با زن اوکراینی مورد نظرش گردش و تفریح کند.

فرد برنده می‌تواند از میان دختران معرفی شده به وسیله یک بنگاه ازدواج اوکراینی، یک نفر را به عنوان هم‌راه خود انتخاب کند.

در صورت توافق برنده مسابقه با زن مورد نظر برای ازدواج، هزینه اخذ ویزا و بازگشت عروس بر عهده داماد است.

فعالان حقوق زنان در اوکراین که نسبت به این اقدام اعتراض کردند، اعضای گروه فمن هستند که از مخالفان گردش‌گری جنسی تورهای مسافرتی خارجی در این کشور است.

انا هاتسول، رهبر این گروه می گوید: «زنان اوکراینی کالا نیستند.»

«اولکساندرا» شوچنکو، سخن‌گوی فمن هم در وبلاگ گروه به برنده «خوش شانس» هشدار داده است که ممکن است سفرش به اوکراین با خاطرات تلخ و ناگواری به پایان برسد.

……………………………………………………………..

«بازداشت حامد بهداد در درگیری روزهای اخیر»

در رزوهای گذشته اخباری مبنی بر بازداشت «حامد بهداد» و درگیری وی در حین رانندگی ازسوی بعضی سایت‌های خبری منتشر شده بود اما بهداد، این خبر را تکذیب کرد.

حامد جان اگر توی این وضعیت بازداشت شدی که خوب دیگه بی دلیل نبوده

حامد بهداد، بازی‌گر سینما و تلویزیون درخصوص شایعات مطرح شده پیرامون خود توضیحاتی ارایه کرد و گفت: «این مو ضوع را اساسن تکذیب می‌کنم. من در تمام طول عمرم به هیچ‌کس اهانت نکردم و هرگز از دایره اخلاق خارج نشده‌ام. لذا این خبر هم صحت ندارد.»

……………………………………………………………..

«ول‌خرجی‌های تکان‌دهنده به روایت دوست‌دختر رقاص پسر قذافی»

یک رقصنده کلاب شبانه که اهل بلغارستان است و برای 6 سال با «الساعدی قذافی» رابطه داشته است فاش کرد که سومین پسر رهبر لیبی میلیون‌ها پوند ماهانه خرج می‌کند.

«دافینکا  میرشوا» درباره نحوه آشنایی خود با پسر قذافی می‌گوید: «من وقتی که بر روی صحنه بودم و زمانی که صورتم را برگرداندم، مردی را با کت و شلوار سفید با موهایی که مقداری از آن بلوند شده بود دیدم. او به من خیره شده بود. در همان لحظات موهای من به دلیل برخورد با شمع، آتش گرفت و قذافی به سرعت به طرف من دوید و کمکم کرد.»

وی می‌گوید: «الساعدی خیلی شیرین بود مثل یک یچه 10 ساله، قذافی به من می‌گفت که او تنها برای این‌که مرا ببیند به پاریس می‌آید. او التماس می‌کرد که با او دوست بشوم.»

دافینکا میرشوا که 21 ساله است گفت که دست‌یاران ساعدی قذافی به این دختر گفته‌اند که الساعدی در یک سال 170 میلیون پوند بر روی هواپیماهای اختصاصی خود‌، هتل پنج ستاره، ماشین‌های مدل بالا، جواهرات و لباس‌ها و رقاصان کلاب‌ها خرج می‌کند.

این‌جا هنوز الساعدی لوس نبوده

وی در ادامه گفت: «پول برای او مشکلی نیست. او همیشه یک کیف پر از پول داشت. اگر پولش تمام می‌شد. زنگ می‌زد به سفارت‌خانه لیبی و آن‌ها سریعن پول برایش می‌فرستادند.»

وی افزود: «سعد 500 هزار یورو به یک گروه معروف و البته محبوب خود پرداخت تا «پوسی کت دالز» برای مراسم تولد او در کن در جنوب فرانسه برنامه اجرا کند.»

دافینکا می‌گوید: «او اتاق‌های بزرگی در هتل می‌گرفت و پول زیادی به خدمت‌کاران می‌داد. او مشروب می‌خورد و مست می‌کرد و صدای آهنگ را بسیار در نیمه شب بلند می‌کرد.»

این دختر بلغاری می‌گوید که چندین هتل پنج ستاره، قذافی را به دلیل سروصداهای اضافی راه نمی‌دادند.

وی هم‌چنین پسر قذافی را نابالغ و حتا لوس و به مانند یک بچه می‌خواند، «او کسی بود که دایم از من تقاضا می‌کرد که عاشق او باشم.»

دافینکا می‌گوید که او حاضر بود که یک سوییت برای یک شب در هتلی به قیمت 3500 پوند اجاره کند.

در این چند ماه، الساعدی به این دختر 20 هزار پوند گوشواره و گردن بند و انگشتر داده است.

او می‌گوید: «با وجود این‌که الساعدی زن داشت‌، او پس از اولین دیدارمان در سال 2004 ، هدایای زیادی برای من خرید و از من چندین بار خواستگاری کرد. بعد از مدتی من تقاضای او را برای دوستی با او قبول کردم.»

وی می‌گوید: «خدمت‌کاران او گفته‌اند که الساعدی بارها آن‌ها را کتک زده بود و به غیر از من برای بقیه ارزش قائل نبود.»

این‌جا دیگه الساعدی بعد از کلی خرج کردن برای این خانوم، لوس شده

وی می گوید: «الساعدی به من پیشنهاد داد که کوکایین بکشم. من فقط یک‌بار دیدم که او مواد مخدر مصرف کند.»

این رقصنده بلغاری می‌گوید در اکتبر 2005‌، من قبول کردم که دوست او بشوم و باهم به سینما رفتیم و فیلم «4 برادر» را دیدیم.

وی می‌گوید قذافی به من گفتم پدرش این وضعیت را دوست نخواهد داشت و از من می‌خواست که با او ازدواج کنم. من هم بعد از مدتی عاشقش شدم.

دافینیکا می‌گوید: «زمانی که ما با هم دوست شدیم او دیگر کم‌تر به پاریس می‌آمد. ما به هتل یا خرید می‌رفتیم. او همیشه با خودش 150 هزار پوند پول داشت.»

……………………………………………………………..

«کیمیایی در بیمارستان بستری شد»

«مسعود کیمیایی» به دلیل ناراحتی قلبی در بخش سی‌سی‌یوی یکی از بیمارستان‌‌های تهران بستری شد.

وضعیت عمومی این کارگردان در روزهای اخیر چندان مناسب نبوده و وی از چند روز پیش در بیمارستان آراد بستری بوده و دیروز سه‌شنبه به بیمارستان دیگری در تهران منتقل شده است.

مسعود کیمیایی فیلم سینمایی «جرم» را در نوبت اکران دارد.

……………………………………………………………..

«بالاخره نوبت به مل گیبسون رسید»

مل گیبسون جهت شرکت در دادگاه خانواده باید روز جمعه خود را به این دادگاه معرفی کند.

خوب همین کارا رو کردی که مل وحشی شده دیگه

مل به اتهام سکس با خشونت با اکسانا گریگوروا باید به دادگاه مراجعه کند. این سکس در سال 2010 رخ داده است.

بقیه قصه رو هم از این‌جا ببینید.

……………………………………………………………..

«مهران مدیری به دنبال راهی برای جلوگیری از کاهش فروش «قهوه تلخ»

«قهوه تلخ» در ایام عید توزیع نمی‌شود تا «مهران مدیری» راهی بیابد برای رهایی از کاهش فروشی که در هفته‌های خیر گریبان این مجموعه را گرفته است.

توزیع سریال «قهوه تلخ» که از طریق شبکه نمایش خانگی صورت می‌گیرد، در تعطیلات نوروز متوقف می‌شود.

قسمت نوزدهم «قهوه تلخ» قبل از سال جدید و در هفته‌ آینده توزیع می‌شود. توزیع قسمت بیستم این مجموعه نیز به بعد از تعطیلات نوروزی در سال 1390 موکول خواهد شد. پیش از این تعداد قسمت‌های «قهوه تلخ» 30 قسمت اعلام شده بود و به این ترتیب 11 قسمت از سریال مهران مدیری در سال جدید توزیع می‌شود.

حالا تا گریه کردنت مونده

به نظر می‌رسد اصلی‌ترین دلیل عدم عرضه قسمت‌های جدید «قهوه تلخ» در ایام نوروز، فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی است که قرار است در ایام عید از تلویزیون پخش شود و همین مسئله خواه‌ناخواه اقبال عمومی نسبت به «قهوه تلخ» را کاهش می‌دهد به خصوص که این مجموعه در قسمت‌های اخیر خود نیز به شدت به تکرار افتاده و همه چیز در تکیه‌ کلام‌های هزاران بار تکرار شده شخصیت‌ها خلاصه شده است.

به جز این اخباری که در هفته‌های اخیر درباره دروغین بودن جوایز هنگفت مرتبط با قرعه‌کشی مردمی این مجموعه منتشر شده بود نیز به نوبه خود باعث کاهش مخاطبان آن شده‌اند و مهران مدیری یک استراحت اجباری به خود داده تا ببیند با چه ترفندی می‌تواند یک بار دیگر توجه مخاطبان را نسبت به این مجموعه جلب کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,