Saturday, 18 July 2015
23 June 2021

«برادر اوباما رمانی از زندگی خانوادگی‌اش منتشر می‌کند»

2009 November 06

«ندسانجو» برادر ناتنی «باراک اوباما» رییس جمهور آمریکا قصد دارد ناگفته‌هایی از زندگی‌ شخصی‌ و سوء رفتار پدرش را نسبت به خانواده در رمانی منتشر کند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتدپرس، «ندسانجو» که به مدت 7 سال در یکی از شهرهای «شنزن» یکی از استان‌های جنوبی چین زندگی می‌کند، درباره این اقدام خود می‌گوید: «بالاخره صبرم تمام شد و تصمیم گرفتم بخشی از رفتارهای ناملایم و خشونت‌بار پدرم را با مادر و خودم در قالب این رمان با دیگران در میان بگذارم. »
او می‌گوید: «در این رمان که به زودی منتشر می‌شود نوشته‌ام، که پدرم چگونه من و مادرم را کتک می‌زند. من در خانه مخفی می‌شدم و صدای فریاد مادرم را می‌شنیدم. »
«ندسانجو»، شش خواهر و برادر ناتنی دارد. پدر او سه بار ازدواج کرده است. به گفته «اوباما» در کتاب «رویاهایی از پدرم» او یک بار در اوایل جوانی برای دیدار با خواهر و برادرهای ناتنی‌اش به کنیا سفر کرده است.
«ندسانجو» که هرگز قرارهای مصاحبه با رسانه‌ها را نمی‌پذیرفت، این بار با نزدیک شدن زمان توزیع رمانش به خبرنگاران گفت: «من به داشتن برادی چون «باراک» افتخار می‌کنم. اگر چه دوران سختی را گذرانده‌ام. »
وی اضافه می‌کند: «من در این رمان داستان زندگی خودم را تعریف کرده‌ام و نه هیچ کس دیگری را. این رمان به هیچ وجه جنبه سیاسی ندارد و برادرم «اوباما» را به دردسر نخواهد انداخت. »
برادر «اوباما» به خبرنگاران گفته است که انتظار می‌کشد تا برادرش را در اولین سفری که به چین می‌آید، ملاقات کند.
وی اعلام کرده است که درآمد این کتاب را صرف زندگی کودکان یتیم و بی‌سرپرستی که در چین زندگی‌ می‌کنند، خواهد کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: