Saturday, 18 July 2015
26 January 2020
پاپاراتزی- قسمت دوازدهم

«باز پای یک دل‌خسته به دادگاه کشیده شد»

2011 March 18

بهنام / رادیو کوچه

Behnam@koochehmail.com

«اکران خصوصی اخراجی‌های سه»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


در عکس‌هایی که منتشر شده باید از برخی آقایون بپرسیم خوش می‌گذرد؟ آقای ده‌نمکی که اصلن قبلن ضد این جور کارا نبوده و بعد از این هم نخواهد بود.

این تصاویر مربوط به مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «اخراجی‌ها ۳» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی در شام‌گاه پنج‌شنبه (۱۹اسفند ماه) در تالار بزرگ وزارت کشور است.

گزارش تصویری این مراسم را علاوه بر خبرگزاری فارس، سایر سایت‌های محافظه‌کار نیز با سکوتی معنادار منتشر کرده‌اند.

………………………………………………………

«حاتمی‌کیا، شما از حاملگی و رحم فیلم بساز»

سایت «رجانیوز» در یادداشتی شدیداللحن که ظاهرن نقد فیلم تازه‌ی «ابراهیم حاتمی‌کیا» است، به شیوه‌ای کم‌سابقه به این کارگردان خوش‌فکر و ارزشی‌ساز کشور تاخته است.

این سایت در بخشی از یادداشت خود، با اشاره تلویحی به این‌که نقش اول این فیلم به نوعی «شباهت‌سازی به میرحسین موسوی و همسرش» اختصاص دارد می‌نویسد: «بانوی فیلم حاتمی‌کیا، مجسمه‌ساز است، به طور خاصی چادر سر می‌کند، شوهرش مهندس است و اتفاقن 20 سال است که همسرش را تنها گذاشته، مادر جوانان وطن است و بانوی شهر حاتمی‌کیا.

این سایت هم‌چنین نام یکی از کاراکترهای این فیلم که «احمدرضا حسین‌پور» است را تلویحن با «احمدرضا رادان» جانشین فرمانده ناجا مقایسه می‌کند.

نویسنده‌ی رجانیوز، در پایان یادداشت خود، و به استناد مواردی که برخی از آن در بالا ذکر شد، خطاب به حاتمی‌کیا نوشته که «دیگر حق ساخت فیلم دفاع مقدس نداری» و در کنایه‌ای نه چندان جالب، می‌نویسد: «او همان به‌تر که بر سیاق این چند سال، از حاملگی ناخواسته، اجاره رحم و بانوی شهر خود بگوید.»

………………………………………………………

«ازدواج دو بازی‌گر سینما»

آقای «مهدی پاکدل» و خانم «بهنوش طباطبایی» در تاریخ ۱۳ اسفند ماه امسال با هم ازدواج کردند و آقای مهدی پاکدل برای اولین بار این خبر رو در برنامه‌ی زنده رود (شبکه اصفهان) اعلام کرد …

………………………………………………………

«هم اسکار شکست هم دل من»

به گزارش سایت یاهونیوز، «لارا ایگان»، دختر 15 ماهه، «سیمون ایگان»، تهیه‌کننده فیلم «سخن‌رانی پادشاه»، با پرتاب کردن جایزه اسکار پدرش، باعث شکسته‌ شدن قسمتی از این تندیس شد.

«سیمون ایگان» که چند روز پیش برنده جایزه اسکار به‌ترین تهیه‌کننده سال شده بود، روز گذشته در حالی‌که سعی می‌کرد تا از دختر 15 ماهه‌اش در حال در دست داشتن تندیس اسکار عکس بگیرد، برای لحظه‌ای غفلت کرد و باعث این اتفاق شد.

«ایگان» گفت: «این اتفاق در یک لحظه افتاد، من این صحنه را دیدم ولی چون دور بودم کاری از دستم برنیامد، مجسمه افتاد و صدای افتادنش در فضا طنین افکند برای لحظاتی سکوتی شوک‌آور بر همه ما حاکم شد و بعد قطرات اشک بی‌اختیار برگونه‌ام نشست».

وی افزود: «آن تندیس زیبایی بود که دخترم آن را خراب کرده بود، حقیقتن غیر‌منتظره و وحشت‌ناک بود.»

«ایگان» افزود: «البته این تراژدی پایان شادی داشت، در پی تماس با آکادمی اسکار متوجه شدیم که این اولین بار نبوده که برای تندیس‌های اسکار چنین اتفاقی می‌افتد و جایی به نام «بیمارستان اسکار» وجود دارد که تندیس‌های آسیب‌دیده در آن‌جا تعمیر می‌شوند.»

………………………………………………………

«زیباترین ورزش‌کاران سال 2010 انتخاب شدند»

ورزش‌کاران زیبای دنیا در سال 2010 در رشته‌های مختلف انتخاب شدند. البته این قرعه‌کشی فقط برای خانم‌ها است و آقایان از این نوع قرعه‌کشی‌ها نخواهند داشت.

………………………………………………………

«ابراهیم تاتلیس و سوقصد سیاسی»

ابراهیم تاتلیسس (به ترکی ترکیه Ibrahim Tatlıses) خواننده کرد تبار اهل کشور ترکیه در هفته جاری در نیمه‌شب در منطقه شیشلی شهر استانبول مورد حمله تروریستی واقع شد. این حمله تروریستی توسط سه نفر و از داخل یک ماشین با آتش گشودن به سمت ابراهیم تاتلیسس به ‌وقوع پیوسته است. طی این حمله خواننده کرد تبار دارای جراحات زیادی شده و تاکنون مورد 3 عمل جراحی قرار گرفته است.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2-L1w35b2Sk&feature=player_embedded[/youtube]

علت این حمله تروریستی تاکنون کشف نشده است.

………………………………………………………

«باز پای یک دل‌خسته به دادگاه کشیده شد»

انتشار جزییاتی جدید از پرونده فساد اخلاقی نخست وزیر ایتالیا موجب شده تا وضعیت حقوقی وی در آستانه محاکمه پیچیده‌تر از قبل شود.

انتشار سندی هفت صفحه‌ای از زندگی برلوسکنی نشان می‌دهد که وی دست‌کم 13 بار با دختر نوجوان مراکشی رابطه نامشروع داشته و برای این 13 بار مبالغ هنگفتی به وی پرداخت کرده است.

هر چند داشتن ارتباط نامشروع و پرداخت پول برای آن در ایتالیا جرم نیست اما برلوسکنی متهم است که پیش از رسیدن این دختر به سن قانونی اقدام به برقراری ارتباط با او کرده است.

نخست وزیر ایتالیا و این دختر داشتن هرگونه ارتباط نامشروع با یک‌دیگر را رد کرده‌اند.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. borhan
  1

  In Episode Kheili ba Hal Bood ….
  Khaste Nabashid ….


  1. Farvahar
   2

   با تشکر از توجه شما

   دل‌گرمی می‌دهید