Saturday, 18 July 2015
27 October 2020
رهبر جمهوری اسلامی در پیام نوروزی

«سال جدید، سال جهاد اقتصادی است»

2011 March 21

خبر / رادیو کوچه

رهبر جمهوری اسلامی در پیامی نوروزی که از تلوزیون رسمی ایران منتشر شد، سال جدید شمسی را برای ایرانی ها سال جهاد اقتصادی خواند. آیت اله خامنه ای با اشاره به سال گذشته که توسط وی سال «همت مضاعف» نامیده شده بود، شرایط فعلی را توام با پیشرفت چشم گیر و حرکت رو به شتاب در مسیر تعالی کشور دانست.

او در بخشی از پیام خود اشاره کرد: «از همه مسوولان و ملت عزیز ایران انتظار می رود در این سال با مجاهدت و حرکت جهاد گونه و جهشی در عرصه اقتصادی زمینه ساز تحقق واقعی دهه پیشرفت و عدالت شوند.»

این رهبر، به خصوص در متن پیام خود تبریک به افراد و خانواده هایی گفته است که در خدمت کشور، انقلاب و نظام قرار دارند.
اقای خامنه ای هم چنین در بخشی دیگر از پیام خود با اظهار تاسف از حوادث در بحرین، یمن و لیبی تاکید کرد که این حوادث تلخ مانع از آن است که انسان «بتمامه» شادی عید را احساس کند.

وی با اشاره به روند هدفمند کردن یارانه ها و سهماین کشور در تولید علم، در مجموع کشور را در جاده پیشرفت خواند. او با تاکید بر بهبود شرایط کشور، اشاره ای به حوادث پس از انتخابات در ایران نکرد.

پس از انتخابات در ایران تعداد بسیاری از ایرانیان معترض دستگیر و یا در اعتراض ها کشته شده اند، کارشناسان سیاسی خارج از کشور این روند را فرایندی برای بحران رهبری در ایران ارزیابی کرده اند.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,