Saturday, 18 July 2015
20 March 2023
پس از گذشت 90 روز از بازداشت وی

«بی‌خبری مطلق از سردبیر سحام‌نیوز»

2009 November 11

نگرانی‌ها نسبت به وضعیت «محمد داوری» عضو کانون صنفی معلمان و سردبیر سایت سحام نیوز ارگان اینترنتی حزب اعتماد ملی افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار تغییر مادر آقای  داوری در دیداری که با مهدی کروبی داشت، خبر داد که هیچ خبری از فرزند خود ندارد و این در حالی است که از بازداشت پسر او نزدیک به ۹۰ روز می گذرد. در این مدت او فقط یک بار با منزل خود تماس ۲ دقیقه‌ای گرفته و تنها تاکید کرده است که حالش خوب است.

مادر وی در این مدت تلاش کرده از طریق مجاری قانونی پاسخی درخصوص اتهامات فرزند خود بگیرد اما هیچ کس پاسخ او را نمی‌دهد.

وی می‌گوید:«پدر فرزندانم در سال‌های کودکی آن‌ها به رحمت خدا رفت و من فرزندان خود را با سختی‌های بسیار بزرگ کردم. در دین اسلام درباره کرامت مادر و منزلت او بسیار سخن گفته‌اند اما در این ایام که فرزند من بازداشت شده است من نگران جان فرزندم هستم اما هیچ کس در دستگاه قضایی که باید مرجع تظلم خواهی باشد جواب من را نمی‌دهد. دادستان محترم تهران نشان داده است که برخلاف دادستان قبلی رویه سالمی را برگزیده است و تلاش خود را برای حل مشکلات زندانیان بکار بسته است. عاجزانه از او می‌خواهم نسبت به پرونده فرزند من نیز نگاه مثبت خود را بر نگیرد و تلاش کند او نیز مانند دیگر زندانیانی که اخیرن آزاد شده اند، آزاد شود.»

گفتنی است محمد داوری در پی حمله نیروهای امنیتی به دفتر شخصی مهدی کروبی و دفتر حزب اعتماد ملی در اوایل شهریور گذشته بازداشت شده است. پس از بازداشت این فعال صنفی معلمان، محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور در صدا و سیما اتهاماتی به وی نسبت داد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: