Saturday, 18 July 2015
01 December 2023
گل‌آقا‌ منتشر کرد،

«انتشار کتاب بابا باتری‌دار می‌شود»

2011 April 04

خبر / رادیو کوچه

انتشارات گل‌آقا‌ کتاب «بابا باتری‌دار می‌شود» را به قلم رضا ساکی منتشر کرده است. این کتاب مجموعه داستان طنزی درباره رویارویی اعضای یک خانوده با بیماری پدرشان است. نویسنده با نگاهی طنازانه از تلاش‌های پدرش برای مقابله با بیماری می‌گوید.

وی با پرداختی ظریف از این واقعه نشان می‌دهد که با لبخند و شادمانی می‌شود هر مسیر دردناکی را با آرامش گذراند. تصویرگری این کتاب را سلمان طاهری انجام داده است. رضا ساکی از طنزنویسان جوان و باذوق است که سابقه هم‌کاری با نشریات گل‌آقا و رادیو را دارد.

رضا ساکی متولد ۱۳۵۹‌ در خرم‌آباد است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است. او هم‌چنین دبیر نشست دگرخند حوزه هنری است که هرماه به معرفی و نقد یکی از آثار طنز منتشره می‌پردازد.

سلمان طاهری متولد سال ۱۳۵۸ در اهواز است. تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت پایان برد و از سال ۱۳۷۶ هم‌کاری خود را با نشریات گل‌آقا آغاز کرد. ویرایش کتاب توسط رضا شکرالهی انجام شده و امیرحسین داودی مدیریت هنری آن را به عهده داشته است.

کتاب‌های گربه با کلاه نوشته عمران صلاحی، شوخی‌های مدرسه‌ای نوشته حسین ابراهیمی، گزیده‌ای از داستان‌های کوتاه منوچهر احترامی و لطیفه‌های ریزه میزه نام برخی از عناوین دیگر کتاب‌های تالیفی طنز گل‌آقا هستند که منتشر خواهند شد.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,