Saturday, 18 July 2015
29 October 2020
پاپاراتزی – قسمت چهاردهم

«برلوسکونی در دادگاه، پاتو در حال مخ‌زنی دختر برلوسکونی»

2011 April 08

بهنام/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«چشم‌های نافذ رهبر لیبی همه را گرفت»

مجله پر تیراژ آمریکایی «پیپیل» «people» روز دوشنبه براساس یک نظر سنجی گسترده و غیر‌منتظره رهبر لیبی را به عنوان دارنده زیباترین چشم‌های جهان معرفی کرد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

در این نظر‌سنجی پس از رهبر لیبی آنجلینا جولی بازی‌گر هالیوود و مشهور آمریکایی رتبه دوم را کسب کرد.

این مجله آمریکایی در حالی رهبر لیبی را به عنوان دارنده زیباترین چشم‌های دنیا در سال 2011 به شمار آورد که بر اساس بسیاری از کامنت‌های کاربران اینترنتی چشم‌های قذافی نه تنها فاقد زیبایی است بلکه ترس‌ناک هم است.

بر اساس این نظر‌سنجی «کریستین کریک» و «چارلیز ترون» بازی‌گران هالیوودی در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.

در رتبه پنجم این رده‌بندی «دی لورینتیس» مجری ایتالیایی برنامه‌های تلویزیونی قراردارد.

……………………………………………………..

«برلوسکونی درگیر دادگاه، پاتو در حال مخ‌زنی دختر برلوسکونی»

«الکساندر پاتو» در صحبت‌هایی به صورت غیر‌مستقیم دوستی و رابطه خود با «باربارا برلوسکونی» دختر مالک باش‌گاه میلان را تایید کرد.

آخرین گزارشات حاکی از آن بود که بعد‌از‌ظهر قبل از شروع دربی «دلا مدونینا» «الکساندر پاتو» و «باربارا برلوسکونی» با هم ملاقاتی داشته‌اند و آن‌طور که به نظر می‌رسید پاتو در شب بازی انگیزه‌های زیادی برای به ثمر رساندن گل داشت و کاملن موثر در بازی بود.

و این مسئله زمانی تایید شد که باربارا او را ایستاده در سن سیرو تشویق می‌کرد.

پاتو در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت «من گل‌ها را به چه کسی تقدیم کردم‌؟‌ باید بگویم که همه شاهد بودیم که آن شخص چه کسی است.»

«هم‌چنین من این دو گل ارزش‌مند را تقدیم همه کسانی می‌کنم که همیشه در ورزش‌گاه حضور داشتند و حتا زمانی که هیچ‌چیز خوب پیش نمی‌رفت همیشه حضوری پررنگ داشته‌اند.»

«در حال حاضر من بسیار راحت هستم و  تمام تلاش خود را در تمرینات و بازی به‌تر در زمین فوتبال به کار می‌گیرم. مهم این است که در بازی‌های معتبر آن طور که باید تاثیر‌گذاری لازم را داشته باشی و از همه مهم‌تر کسب 3 امتیاز در هر بازی بسیار ارزش‌مند است.»

«من دو گل ارزش‌مند را در دربی به ثمر رساندم و از این بایت خیلی خوش‌حال و راضی هستم. وقتی در بازی برنده می‌شویم همه با هم برنده هستیم و در زمان باخت هم همه با هم بازنده هستیم بنابراین ما همه خوش‌حال هستیم. ما نتوانستیم آن‌چه را که می‌خواهیم در برابر پالرمو انجام دهیم اما در برابر اینتر کاملن موفق بودیم. هنوز هفت بازی دیگر باقی مانده است و بنابراین ما باید فشار خود برای فتح اسکودتو و هم‌چنین کوپا ایتالیا را حفظ کنیم.»

……………………………………………………..

«آدریانا لیما با سوتین ۲ میلون دلاری»

«آدریانا فرانچسکا لیما» (به پرتغالی: Adriana Francesca Lima) (زاده ۱۲ ژوئن ۱۹۸۱) مدل برزیلی است که بیش‌تر شهرتش را در سال ۲۰۰۰ به عنوان مدل «ویکتوریا سکرت آنجل» و لوازم آرایشی «میبلینه» به‌دست آورد.

در سن ۱۵ سالگی در مسابقه فورد او توانست جای‌گاه اول «به‌ترین مدل برزیل» را به‌دست آورد و در همان سال در بخش به‌ترین مدل جهان توانست جای‌گاه دوم را کسب کند.

……………………………………………………..

«مسلمان شدن آنجلینا جولی»

سایت خبری «القاهره نت» به نقل از برخی روزنامه‌های آمریکایی اعلام کرد که «آنجلینا جولی» بازی‌گر سرشناس سینماهای آمریکا قصد دارد در آینده‌ای نزدیک مسلمان شود و خبر مسلمان شدنش را رسمن اعلام کند.

این روزنامه‌های آمریکایی در حالی این خبر را اعلام کردند که در ادامه آن نوشته‌اند: «البته تا به این لحظه «آنجلینا جولی» این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده است.

قاهره نت در ادامه نوشت: «این روزنامه‌های آمریکایی برای اثبات مدعای خود اعلام کردند که این بازی‌گر سرشناس آمریکایی طی چند وقت اخیر اهمیت بسیار زیادی به «تمدن اسلامی» داشته و اعلام کرده که قصد دارد مطالعاتی در این زمینه داشته باشد.»

این سایت در ادامه نوشت: «آنجلینا جولی هم‌چنین قصد دارد در چند وقت آینده زبان عربی بیاموزد تا بتواند به‌تر با این فرهنگ و تمدن آشنا شود.»

……………………………………………………..

«ماریا کری و عکس روجلد از دوران حاملگی»

«ماریا کری» خواننده آمریکایی عکس‌هایی از دوران حاملگی خود را بر روی جلد یک مجله «Life & Style» منتشر کرده است.

وی علت این کار را این‌چنین عنوان کرد: «من می‌خواهم با این‌کار احساسم را با هواداران واقعی خودم تقسیم کنم.»

……………………………………………………..

«جولی، تاتویی جدید و حضانتی دیگر»

آنجلینا جولی بازی‌گر آمریکایی تاتوی دیگری را بر روی بدنش نگاشته است.

این در حالی است که خیلی از طرف‌داران و هم‌چنین پاپاراتزی‌ها عنوان کرده‌اند به احتمال فراوان خانم جولی قصد به حضانت گرفتن کودکی دیگر را دارد.

در این تاتو نوشته شده «بگذارید شایعه یک حضانت دیگر آغاز شود»

……………………………………………………..

«لوس بودم چون به من تجاوز کردند»

«اشلی جود» بازی‌گر آمریکایی اعلام کرد که در دوران کودکی به شدت از عشق اشباع شده است.

وی در ادامه افزود: «من در دوارن کودکی از سوی پدر و ماردم به شدت محبت می‌شدم و آن‌ها من را لوس بار آوردند.»

البته وی دلیل این کار را مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی از سوی یک مرد غریبه عنوان کرد.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,