Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
برای ادای پاره‌ای از توضیحات...

«استاد شجریان هم احضارشد»

2009 November 16

وکیل محمدرضا شجریان از احضار استاد آواز ایران برای ادای پاره ای توضیحات خبر داده‌است.

گفته می‌شود که استاد شجریان در بازگشت به کشور توسط ماموران امنیتی مستقر در فرودگاه برای گفتگو و ادای پاره‌ای از توضیحات به ساختمانی در خیابان جردن دعوت شده‌است و استاد شجریان نیز برای گفت‌و گو در این محل حاضر شد و از مواضع همیشگی خود دفاع کرده‌است.

به گزارش سایت خبری عصر ایران، محمد حسین آغاسی، وکیل استاد شجریان با اشاره به این‌که شنبه هفته گذشته پس از بازگشت استاد شجریان به کشور، ماموران امنیتی مستقر در فرودگاه او را برای گفت‌و گو و ادای پاره‌ای از توضیحات به ساختمانی در خیابان جردن دعوت کرده‌اند، گفته است که استاد شجریان روز دوشنبه برای گفت‌و گو در این محل حاضرشده و به مدت 2.5 ساعت گفت و گویی بین او و مسوولان مربوطه انجام شد و استاد در آن گفت‌و گو از مواضع همیشگی خود دفاع کرده‌است.

وی با اشاره به این‌که یکی از مواردی که روی آن بحث شده است مصاحبه اخیر استاد شجریان با صدای آمریکا بوده‌است از اتمام حوش این گفت و گو خبرداده‌است.

به گزارش این سایت، محمدرضا شجریان در گفت‌و گوی دو ماه گذشته خود با صدای آمریکا، دیدگاه خود را درباره وقایع روی‌داده در کشور پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری ارایه کرده‌بود و انتقاداتی را درباره نحوه عمل‌کرد دولت و نهادهای انتظامی در برخورد با معترضان به نتایج انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری مطرح ساخته‌بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: