Saturday, 18 July 2015
28 September 2021
از این پس، سپاه در ختنه سوران‌ها هم نظارت می‌کند.

«با سپاهی که داریم چه غم داریم»

2011 April 26

مهیار فرآورده / رادیو کوچه

در راستای اجرای «عدم قید محدودیت برای سپاه در تمام امور»، دور از انتظار نباید باشد که در آینده یک نماینده از سپاه و یک نماینده از بیت رهبری در ختنه سوران‌ها نظارت داشته باشند تا مبادا خدای ناکرده کم یا زیاد ببرند و به اصل انقلاب و اس اساس شریعت  لطمه‌ای جبران‌ناپذیر وارد شود.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه به مناسبت سال‌روز تاسیس سپاه پاسداران گفته است: «باید استمرار انقلاب اسلامی وجود داشته باشد تا ما بتوانیم آرام آرام به سمت استقرار یک جامعه دینی و پیاده‌سازی دستورات الهی و سپس اثرگذاری در جامعه جهانی اسلامی حرکت کنیم.

انسان از یک فرمانده انتظار دارد که در سخن گفتن جانب شعور را رعایت کند، ایشان بعد از 32 سال قلع و قمع دانش‌گاه‌ها، اخراج استادان و دانش‌جویان، به راه‌اندازی گشت‌های امر به معروف و نهی از منکر با کمک فاطی کماندوها و خلاصه تنگ کردن سوراخ انقلاب به اندازه یک سوراخ موش، تازه می‌خواهد «آرام آرام» به سوی یک جامعه دینی «حرکت کند.»

از اظهارات این آقای فرمانده چنین برمی‌آید که ما در 32 سال گذشته درجا می‌زدیم و هنوز به سوی یک «جامعه دینی» حتا حرکت هم نکرده‌ایم و حالا که زائده اصلاح‌طلبی نظام را ختنه کردیم، باید کم کم چمدان‌ها را ببندیم و «آرام آرام» به سمت این «مدینه فاضله» راه بیفتیم. آقای فرمانده پس مواظب سنگ و کلوخ‌هایی که جریان‌های بزرگ و کوچک «فنته» و «دشمن خارجی» سر راهتان ریخته‌اند باشید.

آن‌وقت چه مدت در راه خواهیم بود آقای فرمانده؟ بالاخره هر چه باشد فرماندهی را شما در دست دارید و می‌دانید کی خواهیم رسید. و چه مدت زمانی طول خواهد کشید تا در آن مدینه فاضله «دستورات الهی را پیاده‌سازی» کنیم و جا بیفتیم و بتوانیم از آن همه نعمات استفاده بریم؟

جناب فرمانده!

آیا واژه‌هایی مانند «خجالت» و «شرف» به گوشتان خورده است؟ منظورم اینست که انسان – آن‌هم یک فرمانده- از یاوه‌گویی در مقابل یک ملت فهیم خجالت بکشد و شرف خود را با طمع تاخت نزند، یاوه‌هایی که جز تزویر و چاپلوسی در بر ندارند و بیان کننده آن‌ها یاوه‌سرایی بیش نیست، حتا اگر در کشور بی‌قانونی مانند ایران لقب فرمانده یا سردار به او داده شده باشد.

اما در مورد «اثرگذاری» این حرکت انقلابی در جامعه جهانی اسلامی، باید حواستان باشد آقای فرمانده که فکری به حال ممنوع‌الورد بودن خود به خطه یوروپ و قاره آمریکن بکنید، چون می‌دانید که شما جزو لیست سیاه هستید و به شما ویزا نخواهند داد.

کشورهای مسلمان که قرن‌ها پیش از بسته شدن نطقه محمدعلی در شکم مادرش مسلمان بودند، پس باید به داد مسلمان‌های کشورهای غربی برسید که در زیر فشار دموکراسی خرد شده‌اند تا آن‌جا که مسلمانان انگلستان مجبور شدند در مدارس خود شاگردان را با لگد بزنند تا بچه‌ها فکر نکنند اسلام دینی است که به آموزه‌های غربی تن می‌دهد.

شما باید حتمن این «اثرگذاری» را به فعل در آورید تا مسلمان‌های واپس‌گرای اروپا از زیر بار سنگین آزادی مفرط به در آیند و دیگر مجبور نباشند به ترور و بمب‌گذاری در معابر عمومی روی آورند.

یا شاید منظور جناب فرمانده اینست که کلیه کشورهای مسلمان فاسدند و تنها «رهبر عالی‌قدر» می‌فهمد اسلام یعنی چه. پس همانا که فرمانده انقلابی خود را بفرستد تا مردمان آن کشورهای به ظاهر مسلمان را از گم‌راهی که از پیدایش اسلام تا امروز بدان گرفتار هستند برهاند.

من هر چه به عیالم می‌گفتم کشورهای مسلمانی مانند مالزی هیچ چیز از اسلام سرشان نمی‌شود، عیال بنده باور نمی‌کرد که نمی‌کرد. حالا خوب شد که می‌توانم با استناد به گفته شما به او بفهمانم دنیا دست کیست.

اما شما نگران «اثرگذاری» در ممالک غربی نباشید آقای فرمانده. چون با این حساب شما ممکن است قرن‌ها طول بکشد تا ما به آن «جامعه دینی» مورد نظر شما برسیم، و تا آن وقت خدا را چه دیدی شاید خرتوخری در دنیا بشود و شما هم بتوانید قاچاقی وارد شوید. ولی برای «اثرگذاری» روی مسلمان‌های ساکن آن‌جا باید یک اسم جدید روی خود بگذارید و تغییر چهره دهید تا مقامات و پلیس شما را نشناسند. چون ممکن است پیش از هرگونه «اثرگذاری» مانند میلوسویچ دستگیر شده و به دادگاه بین‌المللی معرفی شوید.

من پیشنهاد می‌کنم یک اسم رد گم کن روی خود بگذارید، مثل «هوشنگ». متشکل از «هوش»، و «انگ» به معنای برچسب، که مردم با دیدن آن برچسب فکر کنند شما انسان ادیب و هوش‌مندی هستید. چون اگر مردمان آن‌جا بو ببرند که «جعفری» هستید و ممکن است تخمتان در آن سرزمین به خاک بریزد و امثال شما از زمین بروید، با دسته جارو به دنبال شما خواهند گذاشت به‌طوری‌که مجبور شوید با آن آقای… اسم شریفشان را فراموش کردم، همان فرمانده گنده که شکمش یک متر پیش‌تر از خودش می‌رود را می‌گویم، بله با همان آقا مجبور شوید از خود یوروپ تا بیت رهبری را پابرهنه بدوید.  به زعم جناب فرمانده: «آن‌چه در قانون به عنوان وظیفه و رسالت سپاه آمده را می‌توان جامع، کلی و در واقع همه جانبه قملداد کرد.» بنابراین از همین روی است که سپاه در «جانب» کشتار مردم هم به خوبی به وظیفه خود عمل می کند. به لطف خدا سپاه‌مان خیلی وظیفه‌شناس است.

آقای فرمانده پس مرحمت کنید یک «شهر نو» اسلامی هم به ریاست شخص جناب عالی و با هم‌راهی خواهران زینب به راه اندازید تا مردان جوان مدام در خیابان‌ها جلوی پای خانم‌ها ترمز نکنند. والله به خدا این که نشد کار.

به حمداله و به برکت انقلاب اسلامی با این سپاهی که ما داریم دیگر چه غم داریم.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,