Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
پاپاراتزی – قسمت هفدهم

«بازداشت مهران مدیری به دلیل می‌گساری»

2011 April 29

بهنام / رادیو کوچه

Behnam@koochehmail.com

«باشو غریبه کوچک سیگار می‌فروشد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


«باشو، غریبه کوچک» امروز 36 ساله است و از سر بی‌کاری سیگار می‌فروشد. پسرک اهوازی دیروز، با آن‌همه شهرتی که برای بازی در یک فیلم آن هم در غربت کسب کرد این روزها در زادگاهش غریبه است.

عدنان عفراویان همان باشو، غریبه کوچک است با همان رنگ رخساری که نشانی است از آفتاب تیز خوزستان.

سال 59 بود که باشو به دنبال بمباران هوایی و کشته شدن پدر و مادرش به درون کامیونی ‌پرید و از زادگاهش در جنوب کشور ‌گریخت و وقتی از کامیون پیاده شد، خود را در شمال کشور یافت و این شد زندگی جدیدش و پناه بردن به خانه و مزرعه زن گیلکی.

کودک سیه چرده دیروز، امروز 36 سال سن دارد. دیگر لازم نیست مانند بهرام بیضایی کل خوزستان را بگردی و عاقبت در محله لشکرآباد اهواز پسرکی را در سایه‌روشن کوچه ببینی که تا تو را می‌بیند بخندد و فرار کند چون شبیه او و خانواده‌اش نیستی و حرف نمی‌زنی.

بیکاری یقه باشو را هم گرفته و دیگر مزرعه‌ای نیست که با نایی و بچه‌هایش روی آن کار کند… حتا با برگشتن شوهر نایی هم اوضاع فرقی نمی‌کند. به همین دلیل مدت‌هاست به شورای شهر اهواز می‌رود تا برایش کار پیدا کنند.

عدنان می‌گوید: «من هم مثل خیلی از نوجوانانی که برای اولین بار در سینما حضور پیدا کردند و شاهکاری را خلق کردند و بعد رها و تنها شدند برای مدتی افسرده و گیج شده بودم.»

اگر در میان کسانی که در اهواز بساط کرده‌اند، باشو را دیدی نپرس حال بیضایی و نایی چطور است. چون نه تنها خبری از آن‌ها ندارد بلکه داغ دلش را برای دوباره دیدن نایی و بچه‌هایش، بیضایی و شوهر نایی تازه می‌کنی.

……………………………………………..

«توبیخ و لغو قرارداد میلیاردی گلزار بازی‌گر سینما»

در پی انتشار اخباری مبنی بر قرار‌داد میلیاردی «آقاگلیان» تهیه‌کننده قهوه تلخ با «محمدرضا گلزار» از بازیگران سینما، مدیرکل ارزش‌یابی و نظارت بر سینمای حرفه‌ای از لغو این قرارداد و درج توبیخ در پرونده کاری آنان خبر داد.

……………………………………………..

«بازداشت مهران مدیری به دلیل می‌گساری»

قرعه‌کشی مجموعه هیجدهم و نوزدهم مجموعه «قهوه تلخ» به کارگردانی «مهران مدیری» برگزار شد.

مهران مدیری در روزهای پایانی عید به دلیل می‌گساری، مست کردن، استفاده از ویلای خود، وجود چند مهمان که احتمالن در میان آن‌ها جنس مونث هم بوده، بازداشت شد. به همین دلیل وی در مراسم قرعه‌کشی شرکت نکرده است.

قرعه‌کشی مجموعه «قهوه تلخ» با حضور علیرضا کریمی مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید و حمید آقاگلیان تهیه‌کنندگان مجموعه، امیرمهدی ژوله و خشایار الوند نویسندگان سریال، نمایندگان بانک سامان و جمعی از بازی‌گران سریال در لوکیشن خانه اتابک برگزار شد. بنابراین گزارش، قرعه‌کشی توسط کامپیوتر و به صورت تصادفی انجام شد و طی آن 55 برنده یک میلیون ریالی، 6 برنده خودروی پراید و دو برنده 100 میلیون ریالی مشخص شدند.

یک از برنده‌گان پس از شنیدن خبر برنده‌شدنش گفت: «ما تا به حال تمام قسمت‌های «قهوه تلخ» را خریده‌ایم؛ ولی یک قسمت آن را هم ندیده‌ایم.» که در مقابل از او پرسیده شد چرا این کار را انجام داده‌اید؟ که این برنده پاسخ داد: «با این کار فقط می‌خواستیم به شما کمکی کرده باشیم.»

البته عنوان شده است که قرعه‌کشی «قهوه تلخ» بدون حضور «مهران مدیری» برگزار شد و او در لوکیشن دیگری مشغول ادامه تصویربرداری بود.

……………………………………………..

«آخرین تمرین برای ورود به دنیای مرغان»

«پرنس ویلیام» و «کیت میدلتون» برای آخرین تمرین اجرای مراسم ازدواج در کلیسا به روی صحنه می‌روند.

پیش‌بینی شده که در روز جمعه ۲۹ آوریل (نهم اردیبهشت) دو میلیارد نفر در گوشه و کنار دنیا، از روی صفحه تلویزیون شاهد مراسم ازدواج شاهزاده ویلیام، فرزند ارشد شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا و نوه الیزابت دوم، ملکه بریتانیا، با کاترین میدلتون، از نوادگان توماس هاریسون باشند که حرفه‌اش نجاری و پدرش، جان هاریسون، معدن‌چی در معادن ذغال سنگ ایالت ویلز بوده است.

……………………………………………..

«خواهر کارداشیان: دوست دارم توپولی باشم»

خواهر کیم کارداشیان که از لحاظ چهره بیش‌تر از خواهر دیگرش به کیم شباهت دارد، عنوان کرد از این‌که مجبورم به خاطر خواهرم، کیم، همیشه لاغر باشم، از خودش بدش میاد. برای همین وی تصمیم گرفته است که خیلی زود به افزایش وزن روی آورد.

او گفت: «زندگی در خانه‌ای که همیشه از تو توقع دارند، که قد 180 سانتی‌متری باید وزنی حدود 58 کیلو را داشته باشد، بسیار سخت است. من دوست دارم چاق باشم.»

البته وی عنوان کرد بخشی از این کار به خاطر خودش است و بخش دیگر آن به خاطر دوست‌پسرش.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,