Saturday, 18 July 2015
02 December 2020
پاپاراتزی – قسمت هجدهم

«آنجلینا جولی برای معاقشه همیشه یک دوست دختر دارد»

2011 May 05

بهنام / رادیو کوچه

Behnam@koochehmail.com

«عکس سکسی می‌گیرم چون مجبور به اطاعت بودم»

«سیلا شاهین» هنرپیشه و مانکن آلمانی ترک‌تبار به‌خاطر چاپ عکس‌هایی در مجله «پلی بوی» که او را برهنه نشان می‌داد، خشم خانواده خود و برخی مسلمانان آلمان را برانگیخت.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رسانه‌های آلمانی روز جمعه با انعکاس واکنش برخی از مسلمانان این کشور نسبت به چاپ عکس‌هایی برهنه از سیلا نوشتند که عده‌ای از آن‌ها وی را «فاحشه» خواندند.

روزنامه بریتانیایی «سان» در این باره آورده است که پدر و مادر سیلا پس از انتشار این عکس‌ها با وی قطع رابطه کرده‌اند.

سیلا 25 ساله پس از واکنش‌های تند خانواده و برخی مسلمانان آلمانی‌، اقدام خود را در اعتراض به تربیت خشن خانواده‌اش در دوره کودکی عنوان کرد.

وی که در یک خانواده مسلمان محافظه‌کار تربیت شده است می‌گوید‌: «من با این کار می‌خواستم این پیام را برسانم که نمی‌توان دختران را مجبور به اطاعت کرد.»

بعضی اظهار نظرهای اینترنتی که از سوی پلیس آلمان به عنوان تهدید قلمداد شده و عنوان کرده که پی‌گیری خواهد کرد با عبارتی نظیر «فاحشه مراقب خود باش» یا «به سزای اعمالت خواهی رسید.» هم‌راه بوده است.

………………………………………………….

«یک مراسم و هزار حرف و حدیث»

اما در مراسم عروسی «پرنس ویلیام»، نوه ملکه «الیزابت»، و «کیت میدلتون» در کاخ بوکینگهام و کلیسا اتفاقات زیبایی رخ داه است.

اولین نکته قرار گرفتن مدال «دیوید بکام» در مراسم بود که به جای این‌که در سمت چپ کتش نصب شود در سمت راست قرار گرفت و هیچ‌کس هم به این موضوع توجه نکرد. و هم‌چنین لباس همسرش «ویکتوریا آدامز» به عنوان زشت‌ترین لباس این مراسم لقب گرفت.

اما به‌تر از این خبر، لب‌خوانی یک فرد حرفه‌ای در این‌کار، در خصوص لب‌خوانی پرنس ویلیام بود که در کلیسا به پدر زنش گفت: «قرار نبود مراسم این‌قدر مجلل باشه. ما گفتیم می‌خواستیم یک مراسم کوچک خانوادگی برگزار شود.»

در ضمن «ایلومنیوم» نام عطری است که کیت در روز عروسی از آن استفاده کرد.

………………………………………………….

«آنجلینا جولی برای معاقشه همیشه یک دوست دختر دارد»

در این هفته، مجله هفتگی «این تاچ» (In Touch) از برخی اسرار «آنجلینا جولی» پرده برداشته و وی را متهم به خیانت به «برد پیت» کرده است.

اما نکته ظریف در این قضیه این است که این مجله عنوان کرد «آنجلینا جولی با یک زن ارتباط داشته و مثل همیشه که باید یک دوست‌دختر در زندگی وی باشد باز هم با یک دختر آشنا شده است.»

اما این مجله داستان را به این‌جا ختم نکرده بلکه فراتر رفته و مدعی شده است که «جولی با این دختر رابطه سکسی داشته و این در زمانی اتفاق افتاده که نسبت به برد پیت چندی است که تمایلی نشان نمی‌دهد در صورتی که آنجلینا جولی همیشه به عنوان یکی از سکسی‌ترین بازی‌گران هالیوود به شمار می‌رود.»

………………………………………………….

«سکس با خشونت هم بد نیست»

«اوکسانا گریگوریوا» دوست دختر سابق «مل گیبسون» در آخرین دادگاه که به دلیل استفاده از خشونت در زمان سکس با مل از او شکایت کرده بود از شکایتش صرف‌نظر کرده اما پرونده بسته نشده است.

در کمال شگفتی وکیل اوکسانا در آخرین دادگاه اعلام کرد که اوکسانا شکایتش را که در چند ماه اخیر در دادگاه‌های آمریکا به دلیل استفاده از خشونت در زمان سکس توسط مل گیبسون  در جریان بود به ناگاه در این هفته متوقف و این مشکل بدون حل شدن باقی ماند.

برای سر درآوردن از قصه کامل این دادگاه این‌جا را کلیک کنید و سری به قسمت‌های پیشین بزنید.

………………………………………………….

«‌دوقلوهای ماریا کری، خوش آمدید»

دوقلوهای «ماریا کری» در 30 آوریل پا به عرصه گذاشتند.

«موروکن» و «مونرو» دوقلوهای ماریا کری خواننده آمریکایی و «نیک کنن» بازی‌گر و رییس یک تلویزیون در آمریکا به دنیا آمدند.

………………………………………………….

«امضای قرارداد یک باش‌گاه هلندی با یک کودک 1 ساله»

این باش‌گاه اعلام کرد پس از دیدن حرکت‌های زیبای یک کودک 1 ساله در یوتیوب با وی قراردد 10 ساله امضا کرده است.

[youtube width=”590″ height=”497″]http://www.youtube.com/watch?v=eYG-E4kbfqk[/youtube]

………………………………………………….

«کامبیز دیرباز دچار حادثه شد»

«کامبیز دیرباز»، بازی‌گر و «فرشاد خالقی»، مدیر تصویربرداری سریال با موضوع جنگ ایران و عراق «نابرده رنج» به کارگردانی علیرضا بذرافشان، روز جمعه 9 اردیبهشت هنگام تصویربرداری بخش‌های انفجار این سریال دچار سانحه شده و به بیمارستان پارس تهران منتقل شدند.

دیرباز پس از مداوا از بیمارستان مرخص شده، اما فرشاد خالقی به دلیل اصابت ترکش و شدت جراحات هم‌چنان در بیمارستان بستری است.

این اتفاق در لوکیشنی واقع در پرندک روی داد.

………………………………………………….

«قوی‌ترین مرد ایران زورش به یک جوان رسید»

«رضا قرایی»، قوی‌ترین مرد ایران در نزاع خیابانی یک نفر را به ضرب چاقو کشت.

وی یکی از قوی‌ترین مردان ایران که چهره شناخته شده‌ای در مسابقات چند سال اخیر در ایران و جهان به شمار می‌رود چند روز پیش در نزاعی خیابانی در جنت‌آباد در کنار باش‌گاه بدن‌سازی در یک درگیری یک نفر را به ضرب چاقو به قتل رساند و انگشتان دست یک فرد دیگر را قطع کرد.

دعوا بر سر یک اختلاف مالی بوده است که به چاقوکشی منجر شد که در این نزاع، فردی با ضربات ورزش‌کار معروف مجروح می‌شود که به بیمارستانی در غرب تهران منتقل می‌شوند، اما تلاش پزشکان برای نجات وی بی‌ثمر می‌ماند و این جوان بر اثر شدت جراحات وارده به سر جان خود را از دست می‌دهد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,