Saturday, 18 July 2015
05 August 2021
پاپاراتزی – قسمت بیست و دوم

«کارداشیان: من کمی بیش‌تر با دوست پسرم هستم»

2011 June 03

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«جاستین تیمبر‌لیک اولیویا وایلد را دور زد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


«جاستین تیمبر‌لیک» به هم‌راه «اشلی السن» در رستورانی دیده شدند.

به گفته یو‌اس تودی، این دو هرکدام از خانواده هنرمند، مجرد و هم‌چنین دارای مدل‌های خود هستند با هم قرار گذاشتند و در رستوران یک‌دیگر را ملاقات کردند.

این در حالی است که جاستین در هفته‌های گذشته با «اولیویا وایلد» دیده شده بود و همه ایمان آوردند که این دو قرار است با هم ازدواج کنند.

…………………………………………………

«کارداشیان: من کمی بیش‌تر با دوست پسرم هستم»

شایعه شده بود که «کیم کارداشیان» حامله است.

اما کیم با شرکت در یک برنامه تلویزیونی این شایعه را تکذیب کرد. او با اشاره کردن به شکمش عنوان کرد: «آیا این شکم خبر از حاملگی می‌دهد؟»

او ادامه داد: «من اصلن چاق نیستم و فقط کمی بیش‌تر با دوست‌پسرم در ارتباطم»

هفته گذشته «کیم کارداشیان» نامزدی خود را با «کریس هامفریز» اعلام کرد.

…………………………………………………

پاسخ حامد بهداد به حرف‌های فریبرز عرب‌نیا:

«افتخار می‌کنم بازی‌گر مجنون هستم»

«حامد بهداد» بازی‌گر شناخته شده سینمای ایران جوابیه‌ای در پاسخ به «فریبرز عرب‌نیا» نوشته است که در برنامه تلویزیونی هفت بی‌اشاره مستقیم، بهداد را به مجنون‌وار رفتار کردن و خود را به‌جای «مارلون براندو» نشاندن متهم کرده بود.

یادداشت حامد بهداد برای کافه سینما فرستاده شد. بخش‌هایی از این نامه را در زیر بخوانید:

شنیده‌ام در برنامه هفت در جهت تغییر مسیر فرهنگی سینمای جهان، یک مشت افاضات ایراد کرده‌اید و پای از گلیم ادب فراتر نهاده، به قصد اهانت، تلویحن مرا بازی‌گری مجنون و به دور از اصول اخلاق حرفه‌ای که به فکر سرنوشت مردم نیست، خوانده‌اید. گویا نامی هم از مارلون براندو برده بودید. از صنعت ایهام استفاده کردید یا دغدغه ادب داشتید؛ نمی‌دانم. این‌که مردم به تماشای سریال مختار می‌نشینند، ربطی به توانایی محدود شما در بازی‌گری و ایفای نقش مختار ندارد.

شاید هر بازی‌گر دیگری هم جای شما بود از این همه مواجهه با لب‌خند عمومی دچار توهم می‌شد. والا شما قبل از مختار کجا بودید و بعد از آن کجا هستید؟ شکلات داغ؟! اتفاقن بر این عقیده‌ام که نقطه ضعف سریال مختار شیوه بازی شخص خود شما است. از این رو دست‌مزدی که به شما پرداخت شده از سرتان هم زیاد است و به گمانم آن مبلغ، حق بازی‌گرانی مثل فرهاد اصلانی و اکبر زنجانپور بوده است.

حرمت رسانه را نگه دارید‌، سینما یا تلویزیون مقدس است شما نباید از آن به عنوان وسیله‌ای در جهت خودکامگی و جاه‌طلبی خودتان استفاده کنید. گفته‌اید که فلانی مجنون است، من افتخار می‌کنم که بازی‌گری مجنون هستم‌، چون اصل جنون است و عشق است، نه آن مشخصات من درآوردی که برای بازی‌گر کامل شدن در برنامه هفت بر‌شمردید.

…………………………………………………

بخش دوم برنامه به بچه‌های رادیو کوچه مرتبط است از درج هرگونه نوشته معذوریم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , ,