Saturday, 18 July 2015
03 December 2021
پاپاراتزی – قسمت سی‌ام

«ویلای جرج کلونی در ایتالیا برای بعضیا بهشت است»

2011 August 04

بهنام / رادیو کوچه

behnam@Koochehmail.com

«پناهی و جولی قلب سارایوو را تسخیر کردند»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هم‌زمان با برگزاری مراسم اختتامیه جشن‌واره فیلم سارایوو (Sarajevo International Film Festival)، «آنجلینا جولی» بازی‌گر شناخته شده سینما و «جعفر پناهی» کارگردان و سینماگر ایرانی جایزه ویژه قلب طلایی هفدهمین دوره این جشن‌واره بین‌المللی را به خود اختصاص دادند.

آنجلینا جولی که به هم‌راه «برد پیت» در هفدهمین دوره این جشن‌واره بین‌المللی حضور داشت، هنگام دریافت جایزه مورد تشویق فوق‌العاده حاضرین در مراسم اختتامیه جشن‌واره سارایوو قرار گرفت، به طوری که پس از دریافت جایزه به تما شاگران گفت: «اگر به تشویق من ادامه دهید، حتما گریه می‌کنم.»

جعفر پناهی نیز که به پاس فعالیت‌های سینمایی‌اش در این جشن‌واره تقدیر شد، به دلیل محکومیت‌هایش قادر به حضور در این مراسم نبود.

جولی پس از این جشن‌واره در یک کنفرانس خبری گفت‌: «چین در میان اماکنی است که می‌خواهم آن را کشف کنم‌. هم‌چنین می‌خواهم برمه را از نزدیک ببینم البته نه در شرایطی که این کشور تحت حاکمیت نظامی سرکوب‌گرایانه است.»

وی افزود: «دوست دارم به ایران سفر کنم.»

……………………………………………………

«فوتبال هم بازی کنیم باز هم سکسی هستیم»

فقط جام جهانی آلمان نبود که فوتبال زنان را در رسانه‌ها مطرح کرد.

درباره زنانی که فوتبال را بازی یا داوری می‌کنند همیشه جنجال وجود داشته است. و این بار در خود آلمان، پنج دختر ملی‌پوش در گزارش تصویری یک مجله معروف ظاهر شده‌اند که با گزارش‌های ورزشی متداول تفاوت دارد و سر و صدای زیادی به پا کرده است.

پس از این‌که در جام جهانی فوتبال زنان در سال 2011 در آلمان دروازه‌بان آمریکا به عنوان جذاب‌ترین بازی‌کن انتخاب شد 5 فوتبالیست زن جوان آلمان نیز در مجله پلی‌بوی (PlayBoy) اقدام به انتشار عکس کردند.

این در حالی است که این بازیکنان هدف از این‌کار را انتقاد از کسانی اعلام کردند که گفته بودند زنان ورزش‌کار به خصوص فوتبالیست زیبایی و جذابیت زنانه خود را از دست می‌دهند.

……………………………………………………

«عزیز‌دردانه آلپاچینو بازداشت شد»

دختر 21 ساله «آل پاچینو» به اتهام مستی حین رانندگی بازداشت شد.

«جولی پاچینو» شنبه در حال رانندگی در وست هوستون نیویورک بود که توسط پلیس متوقف شد. بر این اساس پلیس با گرفتن آزمایش از وی متوجه شد جولی مست بوده و وی را بلافاصله بازداشت کرد.

پلیس می گوید ساعت یک و پنج دقیقه بامداد شنبه بود که در خیابان وست هوستون مانهاتان راننده اتومبیل متوقف شده و از وی خواسته شد تا در تست مستی شرکت کند. پلیس بعد از آزمایش سر پایی متوجه شد جولی پاچینو بیش از حد الکل مصرف کرده و نباید رانندگی کند.

به همین خاطر مطابق قوانین و مقررات دختر بازی‌گر معروف رسمن بازداشت شده و به اداره پلیس برده شد. آل پاچینوی 71 ساله در دو قلوهای خود را به خصوص جولی را بسیار دوست دارد. وی در اداره پلیس اعتراف کرده که سه قوطی خورده و چند نخ سیگار هم کشیده و بعد از خانه بیرون زده است. هم‌چنین پلاک ماشین وی که مربوط به ایالت کالیفرنیا است نیز منقضی شده بود و باید تجدید پلاک نیز کند.

……………………………………………………

«جنیفر لوپز عشق را می‌فهمد با بن افلک»

پس از اعلام جدایی «جنیفر لوپز» از «مارک آنتونی» هنرمندان آمریکایی مجله‌های معتبر آمریکایی از جمله لایف استایل (Life Style) و یواس ویکلی (US Weekly)، هم‌چنان با نشر مطالبی در تلاشند تا از این دو به عنوان سوژه استفاده کنند.

این در حالی است که یکی از این نشریات با اعلام این نظر که جنیفر لوپز در آستانه پیوستن مجدد به «بن افلک» است اعلام کرد که جنی قصد داشته که با ازدواج با مارک آنتونی از بن افلک انتقام عشقی بگیرد و پس از هفت سال زندگی با مارک این انتقام را گرفته است.

از سویی دیگر برخی نشریات نیز اعلام کردند که جنی ممکن است که بار دیگر با مارک زندگی خود را آغاز کنند اما لوپز به صراحت گفته است: «دیگر امکان ندارد.»

وی گفت: «من به عشق اعتقاد دارم اما بعضی اوقات فراموش می‌کنیم که میزان آن از سوی طرف دیگر ممکن است کم شود.»

……………………………………………………

«ویلای جرج کلونی در ایتالیا برای بعضیا بهشت است»

«جورج کلونی» پس از چند هفته جنجالی از سوی منابع پاپاراتزی در ارتباط با جدایی از «الیزابتا کانالیس» در این هفته پرونده تازه‌ای را باز کرده است.

جرج کلونی که در چند هفته گذشته درگیر جدایی از الیزابتا کانالیس بود این هفته با «دایوا استیسی کیبر» مدل آمریکایی، در ویلای کلونی در ایتالیا دیده شدند.

اعلام این خبر هم از سوی پیام توییتری دایوا بود که اعلام کرد: «من در بهشت اقامت دارم.»

……………………………………………………

«جایزه اسکار برای اپرا وینفری»

«اپرا وینفری»، برنامه‌ساز و مجری «اپرا» هر چند که در دنیای هنر سابقه پررنگی ندارد اما در پاییز امسال می‌تواند این سابقه را درخشان کند.

اپرا قرار است که از سوی آکادمی اسکار به دلیل فعالیت‌های خیرخواهانه و هم‌چنین تهیه برنامه‌های حمایتی از مستمندان جایزه اسکار دریافت کند.

……………………………………………………

«طراح لباس عروسی کیم کارداشیان مشخص شد»

«ورا ونگ» طراح لباس عروسی «کیم کارداشیان» خواهد شد. این در حالی است که ماه‌ها بر سر انتخاب طراح بحث و گفت‌وگو بود.

البته ورا با کیم از دوستان قدیمی هستند. او گفت این مایه افتخار من است که طراح لباس کیم باشم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,