Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
در اطراف فرهنگستان هنر

«موسوی در محاصره لباس شخصی‌ها»

2009 December 08

به گزارش پایگاه خبری «کلمه»، حدود ۳۰ تا ۴۰ لباس‌شخصی موتورسوار که از بعدازظهر روز دوشنبه، ۱۶ آذر، در اطراف فرهنگستان هنر، محل کار میرحسین موسوی، حضور دارند روز سه‌شنبه سعی کرده‌اند با تجمع مانع از خروج ماشین موسوی از پارکینگ فرهنگستان شوند.

بنا به این گزارش، درحالی که این افراد علیه میرحسین موسوی شعار سر داده بودند، با عکس العمل وی که از تکرار این اتفاق ناراحت شده‌بود روبرو شدند که برخلاف میل محافظان خود به میان این موتورسواران رفته و گفته‌است: «شما مأمور هستید. مأموریت خود را انجام دهید. مرا بکشید، بزنید، تهدید کنید.»

به گفته خبرنگار وب‌سایت کلمه، این گفته آقای موسوی موجب انفعال لباس‌شخصی‌ها و پراکندگی آن‌ها شده‌است. یکی از این لباس‌شخصی‌های موتورسوار در پاسخ به پرسشی در مورد علت تجمع آن‌ها در برابر فرهنگستان هنر گفته‌است: «ما مأمور هستیم جلوی تردد موسوی را بگیریم.»

از سوی دیگر گفته می شود که زهرا رهنورد، همسر میرحسین موسوی نیز در روز دانشجو هنگام حضور در دانشگاه هنرهای زیبا مورد حمله لباس شخصی‌ها با اسپری فلفل قرار گرفته‌است.

پیش‌تر نیز در روز دانش‌آموز،عده‌ای نیروی امنیتی موتورسوار با لباس شخصی با تجمع در برابر هر دو در ساختمان فرهنگستان هنر از خروج خودروی آقای موسوی ممانعت کرده و عملن او را در حصر قرار داده بودند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,