Saturday, 18 July 2015
03 December 2021
پاپاراتزی – قسمت چهلم

«‌مسعود ده‌نمکی: من با چی آنجلینا جولی بازی کنم»

2011 October 13

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«‌مسعود ده‌نمکی: من با چی آنجلینا جولی بازی کنم»

«مسعود ده‌نمکی» پیشنهاد «علی سرتیپی» برای بازی «آنجلینا جولی» در فیلم جدیدش را نپذیرفت.

در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات علی سرتیپی با مدیر برنامه‌های آنجلینا جولی برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی، از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.

علی سرتیپی- تهیه‌کننده سینما‌- پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی»‌- که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده‌– با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.

اما در این میان، نکته جالب توجه ذوق‌زدگی برخی سینماگران و اصحاب رسانه بود که با استقبال از این خبر، حضور آنجلینا جولی در ایران را افتخار دانسته و برخی هم حضور این بازیگر در برخی فیلم‌ها را قطعی اعلام کردند.

مسعود ده‌نمکی ضمن تایید خبر ارایه شدن این پیشنهاد، گفت: «در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.»

…………………………………………….

«پورمخبر: رضا عطاران اصلن هیز نیست!»

«احمد پورمخبر» بازی‌گر مسن سینمای ایران که به واسطه «رضا عطاران» وارد عرصه تلویزیون شده و مدتی بعد از آن نیز به سینما پیوست به تازگی در گفت‌گویی اطلاعات جالبی درباره زندگی‌اش ارایه داد.

بیش‌ترین حقوقی که برای بازی در یک کار سینمایی گرفته‌ام زیر 20 میلیون تومان بوده است؛ حقوقم عمومن بین 10 تا 20 میلیون تومان متغیر بوده است و اصلن نمی‌دانم این شایعاتی که درباره دست‌مزد 100 میلیونی من رواج یافته از کجا آمده است.

به‌ترین فیلمی که در آن بازی کرده‌ام «خروس جنگی» بوده است شاید به خاطر حضور رضا عطاران در این کار. عطاران را خیلی دوست دارم و همیشه دوست داشته‌ام با او هم‌کاری کنم. عطاران از آن بازی‌گرانی است که چشم پاک است و اصلن هیز نیست.

«عباس قادری» (خواننده کوچه بازاری) باجناق من است اما به هر حال باجناق فامیل نمی‌شود چراکه میان دو باجناق هیچ ارتباط خونی وجود ندارد.

تا سوم راهنمایی بیش‌تر درس نخوانده‌ام و مدتی را به عنوان معلم کلاس سوم دبستان مشغول کار بودم. بعد از آن به میوه‌فروشی روی آورده و مدتی هم در چهارراه گلوبندک گردوفروشی می‌کردم.

قرار است یک آلبوم موسیقی را به بازار عرضه کنم. البته در ابتدا بنا بود که «یغما گلرویی» ترانه‌های این آلبوم را بخواند اما به دلایلی این امر محقق نشد و حالا تصمیم گرفته‌ام که با ترانه‌هایی از خودم این آلبوم را پر کنم.

من به نسبت دورانی که در آن زندگی می‌کردم، خیلی دیر ازدواج کردم یعنی حدودن 40 سالم بود که ازدواج کردم. اکنون چهار فرزند دارم؛ دو فرزند پسر و دو فرزند دختر. همسرم آدم بی‌سوادی است و بنده خدا حتا فرق صد میلیون و پنج هزار تومان را نمی‌داند و فکر می‌کند پانصد هزار تومان بیش‌تر از یک میلیون تومان است.

…………………………………………….

«‌علیرضا نیکبخت واحدی عروسی در حد کارداشیان می‌گیرد»

«علیرضا نیکبخت واحدی» فوتبالیست ایرانی، با آن انگیزه خاصی که همیشه در وجودش نهفته است امید‌وارانه از بازگشت به سطح اول فوتبال ایران و حتا حضور در تیم ملی صحبت می‌کند‌.

باور کنیم آقای نیکبخت‌؟

واقعن نمی‌دانم‌. خودم هم خسته شده‌ام‌. بالاخره در هر قشری خوب و بد وجود دارد و بعضی‌ها که تیراژ روزنامه‌شان به 1000 نسخه هم نمی‌رسد علاقه به ایجاد حاشیه بر‌ای من دارند‌.

با این فضا چه کار می‌خواهی بکنی؟

دیگه حوصله ندارم خودم هم خسته شده‌ام درباره حاشیه‌ای که جدیدن به نقل از یکی از روزنامه‌ها برایم ایجاد شده است قرار است خود باش‌گاه پیکان به وسیله وکیل باش‌گاه مسئله را پی‌گیری کند. من تمام تمرکزم را روی فوتبالم گذاشتم‌.

ماجرای این‌که پلیس در حین رانندگی ماشین شما را متوقف کرده است را تکذیب می‌کنید‌؟

شما جور دیگری به قضیه نگاه کنید مگر من آدم نیستم‌؟ شما یک درصد فرض را بر این بگذارید چنین اتفاقی افتاده من هم مثل دیگر اقشار جامعه اگر قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنم جریمه می‌شوم این اتفاق خاصی نیست که در آن این همه حاشیه ایجاد شود.

قبول دارید برای رسیدن به سطح اول فوتبال باید قید حاشیه را به طور کل بزنی‌؟‌

قید حاشیه‌ها را خیلی وقت است زدم، از وقتی ازدواج کردم خوش‌بختانه حاشیه‌های اطرافم به صفر رسیده و بسیار راحت دارم زندگی می‌کنم‌. به زودی هم یک عروسی مفصل خواهم گرفت که همه حیرت‌زده شوند. بعد از آن فقط به فوتبال و زندگی‌ام فکر می‌کنم. البته مدت‌هاست که قید حاشیه‌ها را زدم اما این حاشیه‌ها هستند که قید من را نمی‌زنند ولی برایم مهم نیست چون دیگر با حاشیه‌ها کاری ندارم‌.

…………………………………………….

«شکیرا مشاوره اوباما شد، کیم مشاور پاپاراتزی»

در یک اقدام بحث برانگیز باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا‌، شکیرا خواننده پاپ آمریکا را به عنوان مشاور آموزشی کاخ سفید انتخاب کرد.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست از جمله دلایل انتخاب شکیرا به این مقام کارهای انسان دوستانه وی در سال‌های پیش از جمله کمک در آموزش کودکان نیازمند‌، است.

هم‌چنین این خواننده پاپ آمریکا از باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در سال 2008 حمایت کرده بود.

شکیرا (34 ساله) در سال 1997 جهت جمع‌آوری کمک برای آموزش کودکان خانواده‌های نیازمند «بنیاد پابرهنه‌ها» را تاسیس کرد.

*بعد از اعلام این خبر، برنامه پاپاراتزی هم برای جا نماندن از این قضیه، «کیم کارداشیان» را به‌عنوان مشاور خود در امور برنامه‌سازی برگزید.

…………………………………………….

«پل مک‌کارتنی در هچل برای بار سوم»

سر «پل مک‌کارتنی»، خواننده معروف بریتانیایی و از اعضای سابق گروه «بیتلز» روز یک‌شنبه ۹ اکتبر برای سومین بار ازدواج کرده است.

وی با «نانسی شول» آمریکایی در لندن ازدواج کرد.

لیندا، همسر اول پل مک کارتنی در سال ۱۹۹۸ به علت سرطان پستان درگذشت. او در سال ۲۰۰۸ طی ماجرای جنجالی از هدر میلز، همسر دوم خود طلاق گرفت.

…………………………………………….

«رایان رینولدز: رفاقت و عاشقی سن و تعداد نمی‌شناسد»

به گزارش منابع پاپاراتزی، چندی است که شایعه قرار گذاشتن «رایان رینولدز» و «بلیک لایولی» در تمامی مکان‌ها به گوش می‌رسد به خصوص پس از جدا شدن بلیک از «لئوناردو دی‌کاپریو» در هفته‌های اخیر این شایعه‌ها قوت گرفته است.

از سویی دیگر برخی آن را تکذیب کرده و گفته‌اند که رایان هم‌چنان با «سندرا بولاک» دارای روابط عمیقی است و بلیک در چشم وی مانند دخترش است. زیرا آن‌ها تفاوت سنی زیادی دارند.

در همین راستا منابع پاپاراتزی مدعی شده‌اند که فاصله سنی نمی‌تواند دلیلی برای عدم وجود رابطه بین بلیک و رایان باشد چون هم‌اکنون سندرا با 47 سال سن و 12 سال اختلاف سنی توانسته با رایان رابطه برقرار کند و این چگونه است که رایان نمی‌تواند با دختری جوان‌تر از خودش قرار بگذارد.

این در حالی است که سندرا تنها پس از شنیدن این شایعه اشک در چشمانش حلقه زده است. اما هیچ‌کدام یک از طرفین این موضوع این رابطه‌ها را نه تکذیب و نه تایید کرده‌اند.

…………………………………………….

«دوست‌دختر کاچر: آشتون بعضی اوقات با دو نفر در یک اتاق قرار داشت»

«سارا لیل»، دختری که با «آشتون کاچر» همسر «دمی مور» رابطه داشته است در گفت‌وگویی با «یو‌.اس ویکلی» (US Weekly) اعلام کرد که وی درست در ششمین سال‌گرد آشتون و دمی با آشتون رابطه جنسی برقرار کرده است.

این دختر 22 ساله، در این گفت‌وگو اعلام کرد که او تنها دختری نبوده که آشتون با وی رابطه داشته است. سارا در ادامه مدعی شد حتا در برخی مواقع این روابط هم‌زمان در یک اتاق صورت می‌گرفته است.

در این رابطه سارا به یکی از خاطرات آن روزها پرداخته و حرف‌های دمی مور را که همسرش با دختران زیادی رابطه جنسی دارد را تایید کرده است.

این در حالی است که دمی مور در حال مذاکره با یک وکیل دادگستری است تا بتواند از آشتون جدا شود.

…………………………………………….

«لیندزی لوهان بدون بازداشت نمی‌تواند سر کند»

لیندزی لوهان که به تازگی دوران بازداشت و فعالیت اجتماعی اجباریش پایان یافته به تازگی با اتهام جدید دیگری روبه‌رو است.

این هنرمند آمریکایی که پس از چند روز بازداشت خانگی و انجام فعالیت‌های اجتماعی اجباری به جامعه بازگشته است با اتهام نپرداختن هزینه اجاره لیمو در سال 2009 به یک شرکت اجاره خودرو روبه‌رو است.

وی متهم است که در سال 2009 جهت اجاره لیمو برای خود و اعضای خانواده‌اش مبلغ 90 هزار دلار بده‌کار است.

این در حالی است که لیندزی تمامی این بدهی‌ها را رد کرده است.

از سویی دیگر این شرکت اجاره خودرو مدعی شده که وی در سال 2009 به جز ماشین، مامور مراقبت نیز درخواست کرده بوده است.

…………………………………………….

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,