Saturday, 18 July 2015
05 December 2021
به زبان پارسی منتشر شد،

«راهنمای تحصیل در مالزی در قالب کتاب منتشر شد»

2011 October 24

اجتماع / کاغذ اخبار

یکی از کشورهای مورد علاقه ایرانی ها برای مهاجرت در سال های اخیر کشور مالزی بوده است.این کشور بنابر مشترکات فرهنگی و اجتماعی با فرهنگ و دین ایرانیان چندی است شاهد مهاجرت ایرانیان به خصوص جوانان است.
عمده این افراد را علاقه مندان به ادامه تحصیل در مالزی تشکیل می دهند که مایل هستند بتوانند در مراتب تحصیلی دانشگاهی به ادامه تحصیل بپردازند.
نفیسه مطلق روزنامه نگار و عکاس ایرانی که چندی است ساکن این کشور است در قالب یک کتاب به این موضوع پرداخته است.
چنانچه در مقدمه این کتاب اشاره شده است. این کتاب در پی پاسخ به سوال ها در خصوص نحوه تحصیل، فضای عمومی این کشور، آداب و سنن و معرفی بحث دانشجویی در مالزی است.
خانم مطلق با اشاره به این که قرار بوده یک انتشاراتی در داخل ایران آن را منتشر کند اما به دلیل مشکلاتی این کتاب در ایران منتشر نشده است لذا به صورت رایگان و اینترنتی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.
لازم به ذکر است کتاب «راهنمای تحصیل در مالزی» با علاقه نویسنده آن در اختیار کاغذ اخبار برای انتشار قرار گرفته است و نگارنده درخواست کرده است در صورت علاقه خوانندگان می توانند مبلغی به عنوان «همت عالی» به حساب موسسه محک برای کودکان سرطانی واریز کنند که آدرس تارنمای این موسسه نیز در مقدمه کتاب آورده شده است.
شما از این لینک می توانید نسخه پی دی اف آن را دانلود کنید و هم چنین در صفحه کتابخانه کوچه لینک مستقیم آن نیز موجود است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,