Saturday, 18 July 2015
31 July 2021
رسانه‌های استرالیا اعلام کردند:

«پناه‌جویان زیر سن با تهدیداتی زیادی روبه‌رو‌اند»

2011 October 27

آرین / دفتر کابل / رادیو کوچه

اداره مهاجرت استرالیا می‌گوید، پناه‌جویان نوجوان و زیرسن در معرض خطر تجاوز جنسی و تجویز داروهای مسکن قرار دارند.

به گفته مقامات این اداره آنان هر روز شاهد تلاش پناه‌جویان جوان برای خودکشی در مراکز بازداشت‌گاه‌ها هستند.

برنامه تلویزیونی چهار گوشه‌‌ (Four Corner) تلویزیون ABC از وضعیت بهداشت رو به وخامت پناه‌جویان در داخل مراکز بازداشت‌گاه‌های استرالیا گزارش داده است که سطح خود آزاری، افسرده‌گی و جنون را در میان پناه‌جویان را نشان می‌دهد.

پناه‌جویان بازداشت شده در داخل بازداشت‌گاه‌ها وضعیت‌شان را زندانی توصیف می‌کنند، مانند گوانتانامو که خود آزاری و بیماری‌های روانی خارج از کنترل شده است.

یک پرستار صحت روانی در بازداشت‌گاه شمالی استرالیا در داروین گفته است، پناه‌جویان نو‌جوان زیر 18 سال که از بازداشت‌گاه فرودگاه الج داروین به این بازداشت‌گاه نقل مکان کرده‌اند در معرض خطر تجاوز جنسی قرار دارند.

کیت لندی دبیر پارلمانی دولت فدرال استرالیا برای مهاجرت به تلویزیون Sky گفته است پرونده‌های زیادی در مورد خود‌آزاری پناه‌جویان وجود دارد ولی دولت مسیر درستی را طی می‌کند.

در حال حاضر بیش‌تر از 4000 پناه جو در بازداشت‌گاه‌های استرالیا تحت بازداشت به سر می‌برند و گفته می‌شود حد اوسط این پناه‌جویان برای مدت یک سال باقی می‌مانند.

اما این رقم درست نمی‌باشد زیرا گروهی از پناه‌جویان برای مدت بسیار طولانی‌تری در بازداشت باقی می‌مانند.

یک سال قبل دولت فدرال استرالیا به خاطر به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از حبس از فرستادن کودکان پناه‌جو به اردوگاه‌های در داخل جامعه خبر داده بود، و هزاران پناه‌جوی بزرگ‌سال از تمام نقاط جهان در مراکز بازداشت‌گاه پناه‌جویان باقی خواهند ماند.

بیشتر بخوانید:

«رسیدن سه قایق از پناه‌جویان به استرالیا»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd192228 cheap azithromycin seroquel for sleep and anxiety furosemide