Saturday, 18 July 2015
30 October 2020
لیگ برتر قوتبال ایران،

«استقلال با شکست قعرنشین لیگ به صدر رسید»

2011 October 31

خبر / رادیو کوچه

روز دوم از هفته دوازدهم لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران روز یک‌شنبه، 30 اکتبر، در حالی به پایان رسید که تیم‌های استقلال تهران، سپاهان اصفهان و صبای قم برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند و ذوب‌آهن اصفهان با تساوی به کار خود پایان داد.

هفته دوازدهم با دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی آغاز شد که در پایان تیم اصفهانی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت و با  21 امتیاز در رتبه پنجم باقی ماند.

ملوان بندرانزلی هم با تحمل این شکست با 10 امتیاز ‌در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفت.

دیدار بعدی این روز بین تیم‌های شهرداری تبریز و ذوب آهن اصفهان در ورزش‌گاه یادگار امام تبریز پی‌گیری شد که دو تیم در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

با نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد تیم ذوب آهن 18 امتیازی شد و هم‌چنان در رده ششم جدول باقی ماند و شهرداری تبریز نیز با 15 امتیاز به رده دهم جدول صعود کرد.

در دیگر دیدار سایپای البرز هم برابر فولاد خوزستان به نتیجه‌ای بهتر از تساوی صفر-صفر دست نیافتند.

این دو تیم‌ با امتیازی برابر 13 رتبه‌های دوازدهم و سیزدهم جدول را در اختیار دارند.

هم‌زمان صبای قم هم سه بر دو برابر صنعت‌نفت آبادان به پیروزی رسید تا با این برد با 25 امتیاز به رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند و صنعت نفت آبادان نیز با 14 امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار گیرد.

اما در آخرین دیدار روز یک‌شنبه، تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل مس سرچشمه در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران بازگشتی دوباره به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها داشت.

این دیدار که در ورزش‌گاه آزادی برگزار شد، در پایان به پیروزی یک بر صفر تیم استقلال انجامید تا آبی‌پوشان مجدد به صدر جدول بازگردند.

نارنجی پوشان کرمانی نیز با این شکست هفت امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

هفته دوازدهم با برگزاری دیدار مس کرمان و راه آهن شهرری به اتمام می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

«تیم فوتبال پرسپولیس با یک پیروزی هفتم شد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,