Saturday, 18 July 2015
20 October 2020

«دلخوری مدیران شهرداری از قالی‌باف به علت یک انتصاب جدید»

2011 November 02

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

در حالی که شهرداری تهران از سال 84 تاکنون همواره دولت محمود احمدی‌نژاد را به خاطر انتصاب‌های فامیلی و با تخصص‌های غیر‌مرتبط مورد انتقاد قرار داده، اکنون یک انتصاب جدید در یکی از معاونت‌ها موجب تعجب و حیرت کارکنان و مدیران این سازمان شده است.

اخیرن به دستور محمدباقر قالیباف، معاون سابق خدمات شهری شهرداری اصفهان به تهران آمده و در سمت قائم‌مقام معاونت خدمات شهری تهران مشغول به کار شده است.

«منصور باقرصاد» که در اصفهان یک مدیر ساده بوده است، اکنون در سمتی ظاهر شده که به مدیریت قوی نیاز دارد. هم‌چنین نداشتن تجربه مواجهه با روزهای برفی از دلایلی است که باعث شده این انتصاب در شهرداری تهران با مخافت‌هایی مواجه شود.

گفته می‌شود که قائم‌مقام جدید معاونت خدمات شهری تهران، حتی نام محلات و خیابان‌های پایتخت را نیز نمی‌داند و بارها رخ داده که در جلسات نقاط مبهم مباحث را از حاضران پرسیده و خود نیز اعتراف کرده که با شهر تهران آشنا نیست.

نگرانی مدیران شهرداری تهران از آن‌جا ناشی می‌شود که به دلیل بیگانه بودن دانش و سابقه مدیریتی باقرصاد با تهران، مشخص نیست او در روزهای برفی پایتخت چگونه خواهد توانست تمهیدات اندیشیده شده برای شرایط جوی اضطراری را اجرا کند، زیرا شهر اصفهان در سال‌های اخیر کم‌ترین میزان بارش برف را داشته است.

با توجه به رخ دادن بارندگی چند روزه تهران که در نیم قرن اخیر بی‌سابقه بوده و تقویت این احتمال که تهران زمستان سختی در پیش خواهد داشت، مدیران شهرداری از انتصاب یک مدیر بی‌تجربه در زمینه کنترل شرایط بد جوی نگران هستند.

بر اساس شنیده‌ها، با وجود دل‌خور شدن تعدادی از مقام‌های ارشد شهرداری تهران از شهردار به خاطر انتخاب منصور باقرصاد به عنوان قائم‌مقام معاونت خدمات شهری، هنوز کسی تمایلی ندارد مخالفت‌ها را علنی کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,