Saturday, 18 July 2015
29 October 2020
با تیراندازی از سوی معاونش،

«رییس سازمان صنعت و تجارت تهران مجروح شد»

2011 November 13

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، روز شنبه، 12 نوامبر، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از سوی معاونش به ضرب گلوله مجروح شده است.

به گزارش ایسنا، طبق اطلاعاتی که تا پیش از این منتشر و البته توسط مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت هم تایید شده است، روز گذشته یداله صادقی ـ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ـ از سوی معاونش به ضرب گلوله مضروب و در بیمارستان بستری شد.

این اتفاق پس از مشاجره لفظی صادقی با معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران رخ داد و پس از آن، رییس این سازمان که از ناحیه‌ صورت آسیب دیده بود، به بیمارستان پارس انتقال داده شد.

طبق آخرین پی‌گیری‌های گفته می‌شود این اتفاق با جابه‌جایی و تغییرات مدیریتی که رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعمال داشته، مرتبط است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در واکنش به این موضوع امروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: «جزییات این موضوع را در اختیار ندارم و اطلاعات تکمیلی آن را از روابط عمومی می‌توانید دریافت کنید.»

درهمین مورد روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تایید این موضوع اعلام کرد که اطلاعات تکمیلی تا ساعات دیگر اعلام خواهد شد.

ریاضتی ـ روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ـ نیز در این زمینه اظهار کرد: «از انگیزه آقای ابراهیمی که این اقدام را انجام داده است اطلاعی نداریم و هم‌اکنون ماجرا از سوی نیروی انتظامی در حال پیگیری است.»

وی حال عمومی آقای صادقی را که هم‌چنان در بیمارستان بستری است، خوب توصیف کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,