Saturday, 18 July 2015
01 August 2021

«جشنواره فیلم فجر صاحب کاخ شد»

2009 December 17

هنرمندان، اهالی مطبوعات و میهمانان خارجی بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر در برج میلاد مستقر می‌شوند تا به این ترتیب جشنواره فیلم فجر صاحب کاخ شود.
به گزارش خبرآنلاین، مجموعه برج میلاد دارای 6 سالن نمایش فیلم کوچک و چند سالن بزرگتر در مجموع با ظرفیت 1800 صندلی است که این سالن ها میزبان اهالی مطبوعات، مهمانان خارجی، تهیه کنندگان و سینماگرانی که در جشنواره فیلم دارند، خواهد بود تا به تعبیری حرفه‌ای‌های سینما در جریان 10 روز برگزاری جشنواره گرد هم آیند.
جواد شمقدری، معاون امور سینمایی وزیر ارشاد، از برج میلاد و امکانات نمایشی آن دیدن کرده و وعده داده تا  شرایط لازم را جهت استقرار ستاد جشنواره و حرفه ای ها در این مکان ایجاد کند.
وجود چند سالن سینما در کنار هم، استقرار بزرگترین پرده سینمای تهران در این مجموعه و وجود لابی وسیع از مزایای برج میلاد محسوب می شود.
پیش از این اعلام شده بود که سینما فلسطین در اختیار اهالی مطبوعات قرار می گیرد اما به نظر می رسد برگزار کنندگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر در نظر دارند تا این بار اهالی مطبوعات و هنرمندان و مهمانان خارجی در فضای مناسب تری به تماشای آثار بنشینند.
بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 5 تا 15 بهمن ماه برگزار می شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,