Saturday, 18 July 2015
26 November 2021
پاپاراتزی- قسمت چهل‌و‌ششم

«آنجلینا جولی: در مورد ازدواجم با برد خواهم گفت»

2011 December 08

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«همسر «فرانچسکو توتی»: من و خیانت؟»

«ایلاری بلاسی» همسر «فرانچسکو توتی» بازیکن رم ایتالیا شایعه خیانت به همسر خود با یک تهیه‌کننده تلویزیونی را به‌شدت تکذیب کرد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مجله «ایفا 300» هفته پیش در خبر بحث‌برانگیز گزارش داد ایلاری با «لوک» هم‌کار فرانچسکو توتی در برنامه تلویزیونی «ریزیر وورا» ارتباط پنهانی دارد.

در عین حال این مجله افزوده است که احتمالن لوک با فاش شدن این خبر به‌دنبال شهرت بیش‌تر و پر‌بیننده کردن برنامه تلویزیونی جدید خود باشد.

همسر کاپیتان رم ایتالیا در گفت‌وگویی رادیویی مجله «ایفا 300» را «دروغ‌گو» توصیف کرد و افزود که ادعاهای این مجله کاملن دروغ است.

بلاسی افزود‌: «من توتی را دوست دارم او همسر من و پدر فرزندانم است و به مرد دیگری فکر نمی‌کنم.»

وی هم‌چنین گفته است این مجله را به دلیل منتشر کردن خبر «خیانت وی» شکایت خواهد کرد.

بلاسی گفت‌: «با وکیلم صحبت کردم و قرار بر این شد که وی تمام اقدامات قانونی را انجام دهد.»

…………………………………………

«بازی کامپیوتری کار دست هنرپیشه آمریکایی داد»

خدمه پرواز هواپیمای مسیر لس‌آنجلس به نیویورک از «الک بالدوین»، هنرپیشه آمریکایی به دلیل آن که به هنگام برخاستن هواپیما سرگرم بازی کامپیوتری بود، خواستند هواپیما را ترک کند.

آقای بالدوین، پس از آن‌که از او خواسته شد هواپیما را ترک کند، در سایت توییتر نوشت که یکی از مهمان‌داران هواپیما، مرا به دلیل آن که در حال بازی کامپیوتری بودم، از هواپیما بیرون کرد.

«آمریکن ایرلاینز» در پاسخ به آقای بالدوین گفته است که آن‌ها باید مراقب وقوع هر‌گونه حادثه‌ای باشند.

پیش از آغاز سفر همیشه از مسافران شرکت‌های هواپیمایی خواسته می‌شود که موبایل، لپ‌تاپ و سایر وسایل الکترونیکی خود را قبل از برخاستن هواپیما، خاموش کنند.

الک بالدوین بازی‌گر پرسابقه سینما، تلویزیون و تاتر در آمریکاست. او با بازی در سریال کمدی «30 راک» که تولید آن هم‌چنان ادامه دارد، جوایز زیادی از جمله جایزه به‌ترین بازی‌گر سربال کمدی «امی» را دریافت کرده است.

…………………………………………

«وقتی اسکارلت یوهانسون از حسادت منفجر می‌شود»

بلخره «رایان رینولدز» دوست دختر خود را پیدا و انتخاب کرد.

این یک خبر بد برای «اسکارلت یوهانسن» بود. رایان رینولدز در یک قرار ملاقات غیررسمی با «بلیک لایولی» در یک رستوران با هم یک بستنی را خوردند.

منابع اعلام کردند که این دو از خوردن بستنی بسیار لذت بردند.

این در حالی است که این دو پیش‌تر هم در یک فروش‌گاه طراحی لباس «دبورا آن» با هم به پوشیدن لباس پرداختند.

…………………………………………

«آنجلینا جولی: در مورد ازدواجم با برد خواهم گفت»

آنجلینا جولی فیلمی را کارگردانی کرده به نام «در سرزمین خون و عسل» که در آن به زندگی شخصی خود نیز پرداخته است. هم‌چنین وی به مراسم ازدواج خود با برد پیت که هنوز برگزار نشده، اشاره‌ای می‌کند.

وی در خصوص این مسئله در گفت‌وگویی اعلام کرد: «شش فرزند من و برد همیشه از ما می‌پرسند که چرا ازدواج نمی‌کنید؟ ما می‌خواهیم که کیک عروسی شما را بخوریم.»

آنجی گفت: «من به بچه‌ها گفتم که مردم با هم ازدواج می‌کنن که تشکیل خانواده بدهند، ولی ما این خانواده خوب را داریم و نیازی به این کار نیست.»

…………………………………………

«کریس هم‌جنس‌گراست، کیم من را بازی داد»

کریس همفریز یک هم‌جنس گراست. این ادعایی است که خواهر کیم کارداشیان، کلویی، کرده و اظهار داشته که برای این حرف اسنادی نیز موجود است.

کلویی کارداشیان که رابطه خوبی هم با همسر پیشین خواهرش نداشت مدعی شده است که برخی منابع موثق به وی گزارش کردند که علت جدا شدن خواهرش از کریس به دلیل هم‌جنس‌گرا بودن وی بوده است.

کلویی به نقل از این منابع اعلام کرد: «یک شب که کیم به اتاق‌شان در یک هتل آمد و شمع‌هایی را در آن روشن و موسیقی‌ای را پخش کرد و به آرامی و طنازی خاصی لباس‌هایش را درآورد، کریس حتا سرش را از روی تلویزیون بلند نکرد تا کیم را ببیند و به کیم گفته است که دارم برنامه‌ای را می‌بینم.»

وی گفت این مسئله‌ای بوده که خواهرش از اعلام آن تاکنون خودداری کرده بوده است.

در همین حال کریس در یک مصاحبه عنوان کرده بود که «کیم بعد از این‌که در تمامی تیتر یک همه مجله‌ها و تلویزیون‌ها قرار گرفت و به عناوینی که می‌خواست دست پیدا کرد، از من جدا شد.»

او گفت: «کیم از ابتدا نمی‌خواست که با من زندگی کند. او و خانواده‌اش تنها در پی شهرت هستند و حالا که به اندازه کافی آن را کسب کردند دیگر به دامادی احتیاج ندارند.»

کریس تاکید کرد که «کیم من را به شدت به بازی گرفت.»

…………………………………………

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,