Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
وزیر دفاع جمهوری اسلامی:

«آرزوی جنگ رودرروی ایران با اسراییل»

2012 February 25

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، احمد وحیدی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی، گفته است که حمله احتمالی اسراییل علیه ایران به نابودی دولت اسراییل خواهد انجامید و حکومت ایران آرزوی نبردی رو در رو با اسراییل را دارد.

به گزارش فارس و به نقل از وزیر دفاع جمهوری اسلامی، وی اعلام کرد که حکومت اسراییل «ضعیف‌تر از گذشته و درمانده‌‌تر از قبل با ارتش سرخورده و خسته روزهای بدی را سپری می‌کند.»

احمد وحیدی با تمجید از حسن نصراله رهبر حزب‌اله لبنان گفت «برخی او را با نهرو و ماندلا مقایسه می‌کنند اما بدون شک سیدحسن نصراله از آن‌ها بالاتر است چراکه مثلن نهرو فقط به هند فکر می‌کرد و ماندلا فقط در فکر آفریقا بود، اما سید‌حسن نه فقط به لبنان بلکه به افقی بالاتر یعنی جهان اسلام می‌اندیشد.»

لازم به اشاره است پس از سوقصد و عملیات‌های تروریستی در برخی کشورها از جمله هند، تایلند و گرجستان علیه دیپلمات‌های اسراییلی، مقام‌های تلاویو اعلام کردند که جمهوری اسلامی در این ترورها نقش داشته و آن‌ها را به کشتن دیپلمات‌های اسراییلی متهم کرده‌اند.

هم‌چنین برخی ابعاد مبهم برنامه هسته‌ای ایران نیز که ظن استفاده تسلیحاتی از آن می‌رود اسراییل را بر آن داشته تا گزینه حمله نظامی را برخلاف نظر آمریکا و اتحادیه اروپا، جهت جلوگیری از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای انتخاب کند.

از سویی دیگر در حالی که سفر بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران جهت مذاکره بی‌نتیجه بوده است، علی‌اصغر سلطانیه، نماینده جمهوری اسلامی در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید که کشورش خواهان مذاکره بیش‌تر با بازرسان این آژانس است.

به گزارش رویترز، آقای سلطانیه در گفت‌و‌گویی اظهار داشت که موضع ایران ادامه مذاکرات و هم‌کاری با آژانس بین‌المللی است و ایران امیدوار است که روند این مذاکرات به شکل موفقیت‌آمیزی پیش‌رفت کند.

بیشتر بخوانید:

«بی‌نتیجه ماندن مذاکرات ایران و بازرسان آژانس اتمی»

«منتظر اقدام دشمن برای حمله نمی‌مانیم»

«استفاده از رادیوی دستی برای بمب‌گذاری در تایلند»

«حمله ارتش سایبری ایران به سایت‌های جمهوری آذربایجان»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,