Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
پاپاراتزی – قسمت شصتم - استقبال از نوروز

«همفریز به کارداشیان: هفت میلیون بده تا خفه شم»

2012 March 20

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

دوستان و هم‌راهان رادیو کوچه و برنامه پاپاراتزی، این قسمت در آستانه عید نوروز با حال و هوای عید تهیه شده که شامل دو بخش خبرهای پاپاراتزی و شادباش‌های نوروز و آهنگ‌های درخواستی است. سال نوی همه فرخنده باد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«افشاگری خواندنی شوهر ویتنی هیوستون»

«بابی براون» شوهر پیشین «ویتنی هیوستون»، خواننده پاپ آمریکایی که چندی پیش از دنیا رفت، در کتابی از جزییات‌ زندگی همسرش را فاش کرده است که چندان به مذاق طرف‌داران این خواننده خوش نیامده است.

براون 43 ساله در این کتاب که بعد از طلاق از هیوستون در سال 2007 نوشته است بعضی از مسایل خصوصی که با همسر سابقش داشته را تعریف می‌کند.

البته بابی براون در این کتاب که «بابی براون: حقیقت، همه حقیقت و شاید هیچ…» نام دارد تمام مسایل خصوصی هیوستون و خودش را نمی‌گوید.

وی در ابتدای کتاب تمام مسوولیت‌ها را از محتوای کتاب از روی دوش خود سلب می‌کند و می‌نویسد من همیشه هیوستون را دوست داشتم ولی او رفتارهایش غیر‌عادی بود و همیشه مواد مخدر مصرف می‌کرد.

طرف‌داران هیوستون با انتقاد از انتشار این کتاب می‌گویند: «بگذارید او هر چه دلش می‌خواهد بنویسد؛ ویتنی الان زنده نیست که از خودش دفاع کند ولی شک نداشته باشید که براون در این کتاب خودش را تطهیر کرده است!»

 روزنامه دیلی استار به نقل از طرف‌داران ویتنی هیوستون می‌نویسد: «قبل از مرگ خواننده آمریکایی شوهرش ادعا کرده بود که هیچ وقت کوکایین مصرف نمی‌کرده است ولی وقتی ویتنی را ملاقات کرد به این کار مبادرت کرده است.»

ولی ویتنی هیوستون در یکی از سخن‌رانی‌های خود در مقابل طرف‌دارانش از جمله معنی‌داری (پسر هرویین و دختر کوکایین) برای نشان دادن مصرف مواد مخدر توسط شوهر سابق سخن گفته بود.

کریستینا هیوستون دختر 18 ساله ویتنی هیوستون و بابی براون نیز ادعا می‌کند به احتمال زیاد پدرش رابطه قبلی خود با «مدونا»، خواننده پاپ را نیز افشا خواهد کرد.

………………………………………………

«اشلی اولسن: زمان عشق و حال فرارسیده»

«اشلی اولسن»، هنرمند آمریکایی، که از چندی پیش خوردن غذا را متوقف کرده و روی به رژیمی سخت آورده، اعلام کرد که قرار است از دنیای هنر نیز کناره‌گیری کند.

وی در مصاحبه‌ای با مجله «اله» (Elle) اظهار داشت: «می‌خواهم کار را کنار بگذارم. کاری که باعث شهرتم شد. و البته درآمد زیادی که منجر به میلیاردر شدن من شده است.»

در انتها تاکید کرد: «من تا سن 18 سالگی فعالیت می‌کردم و پس از یک وقفه کوتاه مجدد به دنیای کار و هنر بازگشتم و حالا فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که به تفریحات مورد علاقه خود بپردازم.»

………………………………………………

«کریس به کیم: هفت میلیون بده تا خفه شم»

قصه طلاق «کیم کارداشیان»، مانکن و بازی‌گر آمریکایی و «کریس همفریز»، بسکتبالیست، به جاهای باریک کشیده است.

کریس همفریز که در دادگاه حضور پیدا کرده بود تا در خصوص طلاق از کیم با قاضی صحبت و از خود دفاع کند به کیم گفت: «7 میلیون دلار پرداخت کن تا سریع طلاقت بدهم و دهنم را برای همیشه ببندم.»

این در حالی است که نزدیک به دو هفته از زمان این پیشنهاد پیش از دادگاه می‌گذرد و تا روز دادگاه کیم به هیچ‌وجه واکنشی نشان نداده است.

از سویی دیگر برخی در تلاشند تا بدانند که کریس در چه مورد می‌خواهد سکوت کند.

………………………………………………

«تیلر سوییفت 35 میلیون به جیب زد»

«تیلر سوییفت»، خواننده، بر اساس آمار و ارقام ارایه شده توانسته است در سال 2011 بیش‌ترین درآمد را از طریق آلبوم‌هایش در آمریکا کسب کند.

بر اساس آماری که هر ساله در خصوص درآمد‌ هنرمندان آمریکایی منتشر می‌شود تیلر از فروش آلبوم و هم‌چنین برگزاری تورهای خارجی بیش‌ترین درآمد را میان دیگر هنرمندان در سال 2011 کسب کند.

میزان این درآمد در سال گذشته میلادی حدود 35 میلیون دلار برآورد شده است.

………………………………………………

«لغو مراسم تقدیر از اصغر فرهادی»

روز دوشنبه 12 مارس، در حالی که قرار بود مراسمی برای تقدیر از «اصغر فرهادی»، کارگردان ایرانی، توسط کانون کارگردان‌ها و شورای عالی تهیه کننده‌های سینمای ایران برگزار شود، وزارت ارشاد با دادن مجوز برای برگزاری این مراسم مخالفت کرد.

در همین رابطه اعضای کانون کارگردان‌های سینمای ایران و شورای عالی تهیه‌کننده‌های سینمای ایران، بعد از لغو اجازه‌ برگزاری مراسم تقدیر از اصغر فرهادی، بیانه‌ای صادر کرده و در آن ابراز تاسف کرده‌اند.

در این بیانیه آمده است «اصغر فرهادی عزیز می‌خواستیم از تو به خاطر کسب این دستاورد بزرگ، که برای ایران و سینمای آن در آستانه سال نو به ارمغان آوردی، مجلسی ساده و صمیمی با هم‌کاران سینماگر داشته باشیم. بنا بود فقط بگوییم خسته نباشید! دست مریزاد! متولیان فرهنگی! نگذاشتند، نشد، متاسفیم، افسوس.»

گفتنی است روز جمعه 9 مارس، اصغر فرهادی پس از بازگشت به ایران که در سکوت خبری در رسانه‌های داخلی صورت گرفت در نشست خبری کوتاهی که در فرودگاه امام خمینی حضور یافت، درباره واکنش مسوولان جمهوری اسلامی نسبت به موفقیت ایران در اسکار اظهار داشت: «گروهی معتقد بودند که من ‌می‌توانستم در زمان دریافت جایزه اسکار سخنرانی تندتری انجام دهم ولی باید بپذیریم که آن‌جا محل منازعات سیاسی نیست. باید بعضی‌ها حداقل استقلال را برای من قائل باشند که من بتوانم حرف‌های خودم را بزنم.»

وی در بدو ورود خود به ایران، در نشست خبری کوتاهی که در فرودگاه امام خمینی برگزار شد، درباره واکنش مسوولان جمهوری اسلامی نسبت به موفقیت ایران در اسکار اظهار داشت: «امشب شب خوبی است و اجازه بدهید حرف‌های خوبی بزنیم‌.»

وی هم‌چنین درباره صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفته است: «مدت‌هاست که نه من به صداوسیما نیاز دارم و نه صداوسیما به من نیاز دارد به همین دلیل کاری به هم نداریم و این بهترین تفاهم است. امروز مطبوعات به خوبی اسکار را پخش کردند و تمامی ملت به راه‌های بسیار بهتری برای کسب اخبار دسترسی دارند.»

………………………………………………

«مسعود فراستی از حسادت در تلویزیون ایران منفجر شد»

برنامه سینمایی «هفت» شب 19 اسفند ماه اختصاص به بررسی و تحلیل سینمای «عباس کیارستمی» با حضور «نیما حسنی‌نسب» و «مسعود فراستی» داشت. هم‌چنین بررسی فیلم های جشن‌واره فیلم فجر با حضور «علی معلم» و بحث درباره طرح محدودیت دفاتر پخش از بخش‌های دیگر برنامه بود. مسعود فراستی و نیما حسنی‌نسب بعد از پخش این فیلم به تحلیل سینمای کیارستمی پرداختند. اما در ابتدا حسنی‌نسب با بیان این‌که در حال حاضر اصغر فرهادی از پاریس به ایران آمده و جا دارد که این برنامه بیش‌تر به مسئله فرهادی و جایزه اسکاری که دریافت کرده بپردازد، از طرف خودش به فرهادی و سینمای ایران تبریک گفت و عنوان کرد: «مخاطبان از مسعود فراستی انتظار دارند که فارغ از سلیقه شخصی و انتقاداتی که به فیلم دارد تبریکی را به فرهادی و سینمای ایران برای دریافت جایزه اسکار بشنوند.»

فراستی در این زمینه گفت: «من به فرهادی تبریک می‌گویم و در برنامه قبل هم گفتم، اما به سینمای ایران و مردم تبریک نمی‌گویم چون شخصن به این اثر افتخار نمی‌کنم. در طول این 10 روز گذشته شبکه‌های ماهواره‌ای مثل بی‌بی‌سی و صدای آمریکا شروع به تعریف و تمجید کردن از این فیلم کردند و از دیدگاه اپوزسیون به فیلم پرداختند بنابراین این مسئله جای خوشحالی ندارد که انسان‌های شکست‌خورده و بی‌هویتی به فیلم افتخار کنند. هم‌چنین برخی از دوستانی که در ایران هستند در تمجیدهایی که از فرهادی می‌کنند به راه دیگری رفته‌اند. دوست دارم به خود اثر افتخار کنیم نه به جایزه‌هایش.»

حسنی‌نسب هم گفت که شخصن هم به فیلم «جدایی نادر از سیمین» و هم جوایزی که دریافت کرده افتخار می‌کند. او سپس گفت که حرف‌های رسانه‌های خارجی ربطی به نظر و موضوع ما و فیلم فرهادی ندارد و چهره‌های بزرگ و سرشناسی هم در داخل کشور این موفقیت را تبریک گفته‌اند.

………………………………………………

«بستری شدن رضا رویگری در بخش سی‌سی‌یو»

«رضا رویگری»، بازی‌گر و خواننده، به علت ناراحتی قلبی در بخش سی‌سی‌یو یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد. «مهدی بزرگی»، مدیر برنامه‌های این هنرمند، اعلام کرد:‌ «رضا رویگری صبح روز 18 اسفند، دچار ناراحتی قلبی شده و پس از مراجعه به پزشک در بخش سی‌سی‌یو بستری شد.» او ادامه داد: «به گفته‌ پزشک معالج حال رویگری رو به بهبودی است‌، اما باید هم‌چنان تحت مراقبت باشد. این در حالی است که قرار بود،‌ رضا رویگری به زودی تور کنسرت‌های خود را در آلمان آغاز کند.»

رضا رویگری متولد 1325 بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون است که در عرصه موسیقی نیز به فعالیت می‌پردازد. رویگری تا‌کنون در فیلم‌های تلویزیونی «به کجا چنین شتابان»، «شکر تلخ»، «مختارنامه»، «سال‌های مشروطه»، «دارا و ندار»، «تاوان»، «ملکوت» و …به ایفای نقش پرداخته است. ترانه انقلابی «ایران، ایران» نیز از آثار  رویگری در حوزه موسیقی است.

………………………………………………

خبرهای خطی

–          «مورگان فریمن»، بازی‌گر پیش‌کسوت آمریکایی به دنبال یک دوست‌دختر جدید.

–          «جنیفر هیوت»، هنرمند و مانکن آمریکایی گفت: «در تمام تصاویری که از من گرفته شده، تنها از تصویر سینه‌هایم لذت می‌برم.»

–          «جدایی نادر از سیمین» در عید سال 91 پخش نمی‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , ,