Saturday, 18 July 2015
27 November 2021
پاپاراتزی – قسمت شصت‌و‌دوم

«مهران مدیری با وقاحت کار خود را از سر گرفت»

2012 April 19

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«مهران مدیری با وقاحت کار خود را از سر گرفت»

«مهران مدیری» و تهیه‌کنندگان سریال «قهوه تلخ» روز‌ 29 فروردین‌ماه، به هم‌راه تمامی عوامل این مجموعه شامل بازی‌گران و عوامل تولید، در لوکیشن این سریال گرد هم آمدند و با انجام برنامه‌ریزی و تنظیم مجدد قراردادها، گام اول تولید ادامه این سریال را برداشتند.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«وفا ملک‌زاده» ضمن تایید این خبر تصریح کرد: «توزیع سری جدید «قهوه تلخ» از روز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و مثل سابق هر هفته سه قسمت از کار توزیع خواهد شد.»

وی ادامه داد: «اولین سری که بنا بر توزیع آن را داریم، سری 26 است که مدتی پیش به‌صورت قاچاق وارد بازار شده بود و در ادامه و هفته‌های بعد قسمت‌های جدید تولید و توزیع خواهند شد.»

ملک‌زاده توضیح داد: «خشایار الوند و امیرمهدی ژوله در حال نگارش ادامه داستان قهوه تلخ هستند و هنوز مشخص نیست این داستان در چند قسمت به‌پایان برسد. تصویربرداری نیز هفته آینده با حضور همان بازی‌گرانی که پیش از این در سریال حضور داشتند، و از کاخ آغاز خواهد شد.»

مجموعه قهوه تلخ از 23 شهریور 1389 در بسته‌بندی‌های سه قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد اما در پایان مجموعه بیست‌و‌پنجم سریال، مهران مدیری کارگردان سریال در ویدیویی پیش از فیلم ضمن سپاس‌گزاری از مردم به‌خاطر هم‌راهی ایشان از آنان خواست که تا یک ماه دیگر منتظر سری جدید مجموعه با حال و هوای جدیدتری باشند، وی دلیل آن را یک‌نواخت شدن قهوه تلخ خواند. اما پس از گذشت چند ماه، وعده‌ی مهران مدیری تحقق نیافت و مجموعه 26 به‌صورت قاچاق به بازار آمد.

در تاریخ 24 آذر 1390 پیام کوتاهی از طرف قهوه تلخ به شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی مبنی بر لو رفتن سری 26 سریال قهوه تلخ ارسال شد. در این پیام از مردم خواسته شده بود از خرید نسخه تقلبی خودداری نمایند و منتظر نسخه اصل بمانند. همین موضوع کار را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشاند و قرار شد تا روشن شدن تکلیف نسخه قاچاق، ادامه ساخت متوقف شود.

در نهایت اعلام شد که عاملان قاچاق قهوه تلخ، دست‌گیر و به‌سزای اعمال‌شان رسیده‌اند و با رفع توقف تولید، سازندگان سرانجام پس از وقفه‌ای طولانی ادامه سریال را می‌سازند.

………………………………………..

«دادخواست طلاق پس از 9 ماه جدایی»

پس از 9 ماه جدایی، «مارک آنتونی»، برگه دادخواست طلاق از «جنیفر لوپز» را به دادگاه لوس‌آنجلس ارایه کرده‌است.

در این دادخواست علت طلاق، نداشتن تفاهم عنوان شده‌است.

مارک پیش از این در تلاش بود تا حضانت دو فرزند خود «ام» و «مکس» را برعهده بگیرد در حالی‌که دادگاه هیچ‌گونه حمایتی از جی‌لو در این زمینه انجام نداده‌است.

این در حالی است که جی‌لو نیز تمایلی برای قبول مسوولیت دوقلو‌های خود نشان نداده‌است.

مارک پس از جدایی از جی‌لو با یک مانکن ونزوئلایی به نام «شانون دی‌لیما» رابطه برقرار کرده و جی‌لو نیز با «کسپر اسمارت» معلم رقص، روزگار خود را سپری می‌کند.

………………………………………..

«آنجی و برد در فرانسه ازدواج می‌کنند»

«برد پیت» و «آنجلینا جولی» قرار است فیلم جدیدی را در هالیوود بازی کنند. هم‌چنین آنجی اعلام کرد که سه فیلم بعدی خود را با هم‌کاری نامزدش برد در انگلستان فیلم‌برداری می‌کند.

این دو که به‌تازگی با یک‌دیگر نامزد کرده‌اند از برگزاری مراسم ازدواج خود در فرانسه خبر داده و اظهار داشتند که پس از مراسم عروسی، به‌مدت دو سال به انگلستان نقل مکان خواهند کرد.

از سویی دیگر این دو عنوان کردند که این برنامه شش ماه دیگر اجرا خواهد شد.

برخی گفته‌اند پس از اعلام نامزدی این دو، «جنیفر آنیستون» به مشروب خودن روی آورده‌است.

………………………………………..

«پرنس هری در دام خواننده ستاره پاپ انگلستان»

در روزهای اخیر شایعاتی در لندن به‌‌وجود آمده که گفته‌ می‌شود «مولی کینگ»، خواننده ستاره پاپ این کشور با «پرنس هری» رابطه عاشقانه برقرار کرده‌است.

این در حالی است که سخن‌گوی پرنس هری به‌شدت این رابطه را تکذیب کرده و می‌گوید پرنس به هیچ‌کس رابطه عاشقانه ندارد.

پس از ازدواج برادر بزرگ‌تر پرنس هری، «پرنس چارلز» با «کیت میدلتون»، شایعاتی هم‌واره در مورد پرنس هری به‌وجود آمده‌است.

پیش‌تر برخی رسانه‌ها از ارتباط او با خواهر کیت میدلتون خبر داده‌بودند.

………………………………………..

خبرهای خطی

–          «اما واتسون» هنرمند آمریکایی 22 ساله شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,