Saturday, 18 July 2015
15 January 2021
رسانه‌های اسپانیا مطرح کردند

«تیتو جانشین احتمالی گواردیولا می‌شود»

2010 January 01

در حالی که شرایط «پپ گواردیولا» در رختکن تیم کاتالان در پس پرده‌ای از ابهام است، این احتمال وجود دارد که در صورت جدایی پپ از نیمکت مربی‌گری بارسا، دستیارش جانشین او شود.

به گزارش سایت گل آینده پپ گواردیولا برروی نیمکت مربی‌گری بارسلونا هم چنان در پس پرده‌ای از ابهام است و مشخص نیست که آیا او قراردادش را با این تیم تمدید خواهد نمود یا خیر.

حتی «سرالکس فرگوسن» نیز در صحبت هایی اعلام کرده که این مربی جوان کاتالان جانشین او در رختکن «اولدترافورد» باشد. طبق گزارش منتشره در روزنامه «آ.اس گواردیولا» تا زمانی که مسوولیت تیم کاتالان در دست لاپورتاست، قراردادش را با بارسا تمدید نخواهد کرد و در حال حاضر منتظر است تا پس از برگزاری انتخابات ریاست باشگاه بارسا، از رئیس آتی این باشگاه اطلاع پیدا کند.

20100101-news-varzesh1K

این مربی جوان اکنون دو راه را پیش روی خود می‌بیند: «اولین راه این است که به عنوان مربی بارسلونا به فعالیت خود در نوکمپ ادامه دهد و راه دوم این است که هدایت تیم را به دست تیتو ویلانوا، دوست و هم کار قدیمی و دستیار کنونی اش بسپارد و خودش در پست مدیر ورزشی باشگاه که اکنون در دست تکسیکی بگیرستاین است، مشغول به کار شود چرا که به نظر می‌رسد که بگیرستاین نیز با جدایی لاپورتا از رختکن این تیم، نوکمپ را ترک خواهد کرد.»

در صورتی که گواردیولا گزینه دوم را انتخاب کند، این طور به نظر می رسد که او در رختکن تیم بارسا اختیار تام خواهد داشت. با گذشت زمان، مساله مربی آتی تیم کاتالان مبدل به معضل جدی تری خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,