Saturday, 18 July 2015
24 September 2021

«!کوچه پس کوچه / اسکلمون کردن»

2012 April 24

امیر حسین آهویی / رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اعوذ بااله من الشیطان رجیم بسم اله الرحمن الرحیم خوب من خیلی خوشحال شدم که محمود به جلسه مجمع اومد. خوب یه بوی بسیار خوبی تو مجمع می‌اومد. من خیلی خوشحال شدم. جا هم خیلی تنگ بود. من چپوندمش بغل خودم. یاد حضرت امام افتادم. خیلی منو دوست داشتن حضرت امام. امیدوارم که همیشه دانش‌گاه آزاد بتواند هم‌چون مناطق آزاد خوب باشد. صحبت دیگه‌ای ندارم. السلام علیکم و رحمته اله و برکات.

با سلام و درود به بنیان‌گذار رادیو کوچه آقای «شب به»! بخش اول اهم اخبار:

این آقاهه که به زور رییس جمهورش کردن بعد سه سال رفته مجمع تشخیص مصلحت نظام. این‌قدر جا تنگ بوده، به زور چپوندنش اون وسط جاش دادن بغل این آقای نکنید این کارهارو! کلن یه جوریه.

فرمانده کل قوا می‌گن ایران مرکز تپنده جریان ضد سلطه می‌باشد. حاج آقا اشتباه می‌فرمایید ایران مرکز تپنده جریان انگول کردن به اعضای شخصی می‌باشد.

می‌گه می‌خوام دریای خزر و وصل کنم به خلیج فارس، اما یه دریاچه ارومیه رو نمی‌رسن بهش می‌دونی چرا؟ چون این‌ها دروغگو هستن، دغل بازن.

من فقط یه چیزیو درک می‌کنم که اسکولمون کردن.

پایان بخش اول اخبار

نصیحت‌های گژپچ همایونی:

از زمان ناصرالدین شاه که عکسا موجوده، ایرانیان بزرگوار که بالا کار می‌کردند، به شدت علاقه داشتند که حرم‌سرا داشته باشند. مساله چندین زنی زیاد ربطی نداره به جمهوری اسلامی و دین و اینا. باید خودمونو یه مقدار درست کنیم. برادر ایرانی! تو باید به من یاد بدی که به برادران افغانی عزیزمون احترام بذاریم.

سوتی:

این سرداره بود هفته پیش اومد گفت نماز شب بخونین، برزیلو می‌زنیم، ول کن نیست. این هفته در همایش مربیان حلقه‌های صالحی گفته: «بازار ناموس اقتصاد است و نباید آن را در اختیار اجنبی‌ها قرار داد!»

بازار ناموس اقتصاده؟ آقا رحمت اله برگشته از برزیل ها! مراقب باشین نبینه ناموس اقتصادو! بد می‌شه ها!

جمله قصار:

سیدعلی صالحی گفته: «من در مقام یک شاعر، قرن‌هاست که از دست این بی‌عدالتی‌ها با گریه می‌خوابم و با بغض بیدار می‌شوم. من دشمن کسی نیستم، بلد نیستم دشمنی کنم اما قادر به تحمل این نابسامانی‌ها نیستم.«سیاه‌نمایی» را یاد نگرفته‌ام، اما هر شب مثل مادرم دعا می‌کنم که صبح از خواب برنخیزم، خوابم ابدی شود، زیرا دیدن فقر و مکافات و ناامیدی دیگران کار ساده‌ای‌ نیست. من عاشق زندگی‌ام اما به شرط سعادت همسایه‌‌ام».

بخش دوم اهم اخبار:

یارو رفته برزیل با بچه نه ساله.

مرتضوی گفته من نگفتم!

محمد نوری‌زاد گفته رهبری باید در مقابل تاریخ و ملت آسیب‌دیده ایران زانو زده و عذر‌خواهی کند.

احضار نرگس محمدی به زندان برای اجرای حکم شش سال زندان.

اینه اخبار!

مثلن اخبار این نیست که: آباد کردیم. آزاد کردیم. درست کردیم. نیست اینا نیست.

پایان بخش دوم اخبار این اخبار لعنتی

در سه‌شنبه پنجم اردی‌بهشت‌ماه 1391 با دهمین برنامه «کوچه‌پس‌کوچه» با شما بودم هم‌چون یک جوالدوز!

تشریف ببرین به صفحه http://www.facebook.com/KoochehPasKoocheh و هی «کوچه‌پس‌کوچه» گوش بدین!

آروم باشین، صبور باشین، تا شنبه بعد خدافظ!

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۲ Comments

  1. 1

    ممنون از کارهای قشنگتون بسیار جالب هستند.

  2. 2

    ۹wRNtr bkcsqxljbgij, [url=http://vddzluhyfyyj.com/]vddzluhyfyyj[/url], [link=http://uorephyedimo.com/]uorephyedimo[/link], http://sgzckndpszta.com/