Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
لیگ برتر فوتبال ایران،

«جا ماندن تیم فوتبال استقلال از کورس قهرمانی»

2012 April 28

خبر / رادیو کوچه

در هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال باش‌گاه‌های ایران روز جمعه، 27 آوریل، هفت دیدار برگزار شد که در این دیدارها تیم‌های مس کرمان و سنعت نفت آبادان برابر حریفان خود به برتری دست یافتند و پنج بازی هم با تساوی به پایان رسید.

در این دیدارهای که شش بازی آن به‌طور هم‌زمان در شهرهای مختلف برگزار شد، تیم‌های داماش گیلان با صبای قم، فجر سپاسی شیراز با ذوب آهن اصفهان، راه‌آهن شهر ری با فولاد خوزستان و استقلال تهران با شاهین بوشهر با نتایج مشابه صفر بر صفر به کار خود پایان دادند.

با نتیجه دیدار استقلال و شاهین، تیم تهرانی با 60 امتیازی در رده سوم باقی ماند. در جدول سپاهان با 65 و تراکتورسازی با 62 امتیاز او‌ل و دوم هستند.

شهرداری تبریز هم با 33 امتیازی شانزدهم است و هم‌چنان در معرض سقوط به لیگ دسته یک قرار دارد.

اما سایپا مقابل مهمان خود ملوان به تساوی یک بر یک رسید. در جدول سایپا با 41 امتیاز هشتم است و ملوان با 36 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

نفت آبادن هم میزبان نفت تهران بود که بازی را دو بر یک به سود خود خاتمه داد. نفت تهران با این شکست و 46 امتیاز در رده پنجم است. اما نفت آبادن 42 امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت.

مس سرچشمه نیز برابر مس کرمان چهار بر یک شکست خورد. مس کرمان با این پیروزی 39 امتیازی شد و در رده  12 ایستاد. مس سرچشمه هم با 22 امیتاز در انتهای جدول قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,