Saturday, 18 July 2015
05 August 2021

«کیهان: ‌شایعه شده مخملباف مامور وزارت اطلاعات است»

2010 January 02

روزنامه کیهان نوشت که یکی از نزدیکان محسن مخملباف ادعا کرده وی از سوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران برای نفوذ در میان گروه‌های اپوزیسیون مأموریت دارد.

به گزارش خبرآنلاین، کیهان نوشته‌است: «ادعای این خانم که رابطه نسبی بسیار نزدیکی با مخملباف دارد، درحالی مطرح شد که وی همراه سه تن از ضد انقلابیون فراری در یک کافه تریا در پاریس مشغول گپ‌زدن بود. به ظاهر یکی از زنان حاضر در آن محفل ادعای مطرح‌شده را به گروه متبوع خود که یک گروه سلطنت‌طلب است اطلاع می‌دهد و سرکرده گروه مزبور از مخملباف در این باره توضیح می‌خواهد.

مخملباف ابتدا بیان مطلب یادشده از سوی زن نزدیک به خود را انکار کرده و اظهار می‌دارد که سلطنت‌طلبان قصد دارند برای او پاپوش درست کنند ولی در مقابل اصرار سرکرده گروه مورد اشاره ادعا می‌کند که احتمالن وی این اظهارات را درحال مستی بیان کرده‌است.

هنوز درباره گزارش این ادعا به مقامات امنیتی فرانسه که به مخملباف و خانواده‌اش پناهندگی داده‌اند، خبری در دست نیست ولی بعد از منتشرشدن این ادعا در میان تعداد محدودی از عناصر اپوزیسیون از انتشار بیشتر آن جلوگیری شده‌است.

بنا به این گزارش، این ادعا در حالی مطرح شده که اساسن مراکز امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران وی را عامل سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه می‌دانند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,