Saturday, 18 July 2015
24 September 2021

«خبرهای دوم مه ۲۰۱۲»

2012 May 02

لیگ قهرمانان آسیا،

«پیروزی سپاهان باخت پرسپولیس را جبران کرد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

خبر / رادیو کوچه

در پنجمین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، روز سه‌شنبه، یکم ماه مه، دو نماینده ایران، پرسپولیس و سپاهان به دیدار حریفان خود رفتند که در پایان یک برد و یک شکست حاصل کار این دو تیم بود.

پرسپولیس که روز سه‌شنبه، میزبان الهلال عربستان بود، در حالی که حمایت بیش از هفتاد هزار تماشاگر را با خود داشت، بازی را با یک گل به مهمانش باخت.

پرسپولیس با این شکست 8 امتیازی باقی ماند و صدر جدول گروه 4 را به الهلال واگذار کرد.

الهلال با این برد 9 امتیازی شد.

در دیگر بازی این گروه، الغرافه قطر در دوحه میزبان الشباب امارات بود که این دیدار هم با پیروزی دو بر یک الغرافه به پایان رسید. الغرافه با 6 امتیاز در رده‌ سوم ایستاد.

پرسپولیس در آخرین بازی‌اش در مرحله گروهی دو هفته دیگر در زمین الشباب امارات به میدان می‌رود.

در دیگر دیدار نماینده ایران سپاهان در زمین النصر امارات مقابل این تیم قرار گرفت و توانست میزبان خود را با 3 گل شکست دهد و در یک قدمی صعود به دور قرار گیرد.

در بازی دیگر این گروه الاهلی عربستان مقابل لخویای قطر قرار گرفت که تیم الاهلی توانست 3 بر صفر لخویا را شکست دهد.

با این نتایج تیم‌های الاهلی و سپاهان با 10 امتیاز‌ و به دلیل تفاضل گل اول و دوم هستند و لخویا هم با 6 امیتاز سوم است.

در ادامه این دیدارها دیگر نماینده ایران استقلال روز چهارشنبه، به مصاف تیم الریان قطر خواهد رفت. استقلال تا پیش از این بازی در مکان سوم قرار داشت.

…………………………………..

برخی رسانه‌های عربی:

«خنثا‌شدن طرح سه ایرانی برای قتل سفیر عربستان در قاهره»

خبر / رادیو کوچه

بر اساس گزارش برخی رسانه‌های عربی، یک مشاور سفارت عربستان در مصر اعلام کرد که سرویس امنیتی مصر سه ماه پیش موفق شد، طرح سه شهروند ایرانی را برای کشتن سفیر عربستان در قاهره خنثا کند.

به گزارش روزنامه الحیات، سامی جمال، مشاور حقوقی سفارت عربستان در مصر روز سه‌شنبه اول مه گفته است که «سه ایرانی در رابطه با طرح به قتل رساندن احمد قطان، سفیر عربستان در مصر دستگیر شدند.»

به گفته او مقام‌های مصری آن زمان جزییات این طرح را با وزارت خارجه عربستان در میان گذاشتند، اما این مقام‌های عربستان ترجیح دادند که در این باره سکوت کنند.

در واکنش به این خبر رامین مهمان‌پرست، سخن‌گوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه این ادعا را «بی‌پایه و اساس» خواند و از مقام‌های کشورهای منطقه خواست که «با هوشیاری به فکر تامین منافع ملی خود و منافع جهان اسلام» خود باشند.

آقای مهمان پرست تصریح کرد: «ادعاهایی که اساس و پایه‌ای ندارد و در جهت طراحی کشورهایی است که منافع جهان اسلام را در نظر نمی‌گیرند، تنها می‌تواند رژیم صهیونیستی و حامیان آن را خوشحال کند. به ویژه این‌که با مشاهده بیداری اسلامی در منطقه شاهد تحرک مردم برای مشارکت در سرنوشت شان، کسب استقلال واقعی، قطع وابستگی به آمریکا و قدرت‌های متحد آمریکا هستیم و این نوید منطقه‌ای بسیار مقتدر در خاورمیانه را می‌دهد.»

ماه اکتبر سال گذشته هم آمریکا، ایران را متهم کرد که قصد داشته سفیر عربستان سعودی در واشنگتن را به قتل برساند و یک شهروند ایرانی را به ظن طرح برای ترور سفیر عربستان بازداشت کرد.

…………………………………..

نمایندگان پارلمان بریتانیا:

«روپرت مرداک برای اداره رسانه شخص مناسبی نیست»

خبر / رادیو کوچه

در ادامه رسیدگی به مسئله شنود غیرقانونی توسط خبرنگاران هفته‌نامه «نیوز آو د ورلد»، که به تحقیق از روپرت مرداک، غول رسانه‌ای، رسیده است، نمایندگان پارلمان بریتانیا می‌گویند: «روپرت مرداک برای اداره شرکتی عظیم و بین‌المللی شخص مناسبی نیست.»

کمیته فرهنگ پارلمان از روزنامه‌نگاران و روسای هفته‌نامه تعطیل‌شده «نیوز آو د ورلد» و هم‌چنین پلیس، وکلای قربانیان شنود غیرقانونی تخقیق به عمل آورده‌ است.

گزارش این کمیته نتیجه می‌گیرد که آقای مرداک نسبت به آن‌چه در تشکیلات نیوز کورپوریشن – که هفته نامه نیوز آو د ورلد از زیر مجموعه‌های آن بوده – اتفاق می‌افتاده است به «چشم‌پوشی عامدانه» دست زده است.

البته کمیته با نسبت شش به چهار تقسیم شده است و نمایندگان محافظه‌کار با «جانب‌دارانه» خواندن گزارش از تایید آن خودداری کرده‌اند.

نیوز کورپوریشن، در بیانیه‌ای اعلام کرده است گزارش را «به دقت بررسی می‌کند» و نسبت به آن «سریعن پاسخ می‌گوید.»

این بیانیه می‌افزاید: «این شرکت به وقوع تخلفات عمده در نیوز آو د ورلد اذعان دارد و از همه کسانی که حریم خصوصی‌شان نقض شده است پوزش می‌طلبد.»

تحقیقات نمایندگان در ژوئیه 2011 و در پی افشای وسعت شنود انجام‌شده توسط این روزنامه آغاز شد.

…………………………………..

با دخالت نیروهای امنیتی،

«درگیری در پی تجمع کارگران در سنندج»

خبر / رادیو کوچه

به گفته شاهدان عینی، هم‌زمان با فرا رسیدن روز جهانی کارگر، کارگران در شهر سنندج استان کردستان دست به تجمع زدند، اما این تجمع با حضور ماموران امنیتی و نیروهای انتظامی و افرادی موسوم به لباس شخصی به درگیری کشیده شد.

به گزارش بی‌بی‌سی، یک فعال کارگری در سنندج اظهار داشت: «درخواست مجوز ما برای تجمع، مورد موافقت قرار نگرفت، به همین منظور امروز (اول ماه مه) کارگران به هم‌راه خانواده‌هایشان در یکی از خیابان‌های شهر تجمع کردند، اما ماموران نیرو انتظامی و لباس شخصی با گاز فلفل و باتوم به تجمع کنندگان حمله کردند.»

به گفته این فعال کارگری، این کارگران سپس به منطقه دیگری رفتند و در آن‌جا نیز نیروهای امنیتی اجازه تجمع به آن‌ها ندادند و «با حمله به آن‌ها حدود چهار یا پنج نفر از کارگران را بازداشت کردند به مکان نامعلومی بردند.»

به گفته این فعال کارگری، بعضی از کارگران نیز در اثر حمله نیروی انتظامی مضروب شدند.

این در حالی است که علی دهقان‌کیا، عضو هیت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران، گفته بود که بعد از دوران ریاست‌جمهوری محمد خاتمی، کارگران به سختی مجوز قانونی برگزاری تجمع گرفته‌اند.

مقامات ایران می گویند که برگزاری راه‌پیمایی و تجمع بدون مجوز، غیر‌قانونی است.

…………………………………..

در نزدیکی اردوی شهروندان خارجی در شرق روی داد،

«انفجار در کابل پس از خروج رییس جمهوری آمریکا از بگرام»

خبر / رادیو کوچه

به گزارش برخی رسانه‌ها، روز چهارشنبه، 2 آوریل، پس خروج باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا از کابل پایتخت افغانستان صدای سه انفجار در شهر کابل شنیده شده است.

به گزارش آسوشیتد‌پرس، محمد ظاهر، از فرماندهان پلیس در کابل اظهار داشت صدای انفجار در نزدیکی اردوی شهروندان خارجی در شرق این شهر شنیده شده است.

او هم‌چنین گفت صدای انفجار با صدای تیراندازی هم‌راه بود.

باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا که از پای‌گاه نظامی بگرام در افغانستان، برای مردم کشورش سخن‌رانی تلویزیونی می‌کرد، خبر داد که کشورش قصد ندارد در افغانستان پای‌گاه دایمی بسازد.

آقای اوباما در سال‌گرد کشته شدن اوسامه بن‌لادن، رهبر القاعده، به افغانستان رفته بود تا توافق‌نامه استراتژیک هم‌کاری‌های آمریکا و افغانستان را با رییس جمهوری این کشور امضا کند.

آقای اوباما، این توافقنامه را که بر اساس آن افغان‌ها خود مسوول حفظ امنیتشان می‌شوند، مهم توصیف کرد.

او گفت که در اجلاس پیش روی ناتو در شیکاگو، کشورهای عضو هدفی را تعریف می‌کنند که بنا به آن از سال آینده، نیروهای افغان رهبری عملیات را در این کشور به دست بگیرند.

او در سخن‌رانی خود درباره این‌که چرا نیروهای آمریکا به یک باره از افغانستان خارج نمی‌شوند، گفت آن‌ها می‌خواهند زمانی از کشور خارج شوند که افغانستان به ثبات رسیده باشد.

آقای اوباما، از سربازان آمریکایی که در افغانستان هستند تشکر کرد و گفت که او نمی‌خواهد سربازان آمریکایی در افغانستان کشته شوند اما باید کاری که در افغانستان شروع شده به پایان برسد: «ما باید با مسوولیت‌پذیری این جنگ را به پایان ببریم.»

آقای اوباما که در تاریکی شب به افغانستان رفته بود و پیش از سپیده، این کشور را ترک کرد، در سخنان خود به نزدیکی سحر هم اشاره کرد و گفت که آمریکایی‌ها در دهه گذشته در جنگ بودند و «حالا در تاریکی افغانستان، می‌توانیم روشنایی روزی جدید را در افق ببینیم.»

او درباره توافق‌نامه‌ای که با حامد کرزی امضا کرده هم گفت در آن توافق‌نامه آمده که آمریکایی‌ها نیروهای افغان را برای عملیات ضد تروریستی آموزش می‌دهند و این‌که از افغان‌ها انتظار دارند که شفافیت بیش‌تر و پاسخ‌گویی بیش‌تری داشته باشند.

آمریکا بناست تا سال 2014 میلادی تمام نیروهای خود را از افغانستان خارج کند. اما بنا به توافق‌نامه‌ای که دو کشور با هم امضا کردند روابط نظامی و غیرنظامی آن‌ها برای سال‌ها ادامه خواهد داشت.

…………………………………..

سخن‌گوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی:

«احتمال عمل متقابل ایران در برابر سفارت کانادا»

خبر / رادیو کوچه

رامین مهمان‌پرست، سخن‌گوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی از احتمال انجام عمل متقابل در مورد اقدام سفارت کانادا در تعطیل کردن بخش صدور ویزای این سفارت‌خانه در تهران بعد از بررسی موضوع، خبر داده است.

به گزارش مهر، آقای مهمانپرست روز سه‌شنبه، یکم ماه مه، دراین‌باره اظهار داشت: «اگر این اقدام در جهت مخالفت با منافع ملی ما باشد، پاسخ مناسبی دریافت خواهند کرد.»

سفارت کانادا در تهران روز یک‌شنبه، 30 آوریل، اعلام کرد که بخش صدور ویزای این سفارت‌خانه به منظور کاهش هزینه‌ها تعطیل شده است.

این سفارت‌خانه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که خدمات مربوط به صدور ویزا برای ایرانیان به شهر آنکارا در ترکیه منتقل شده است.

به گزارش بی‌بی‌سی، اما کسری نجاتی، سخن‌گوی وزارت مهاجرت کانادا اظهار داشت که با این کار، روند بررسی درخواست ویزای ایرانیان با استفاده از سیستمی سراسری سریع‌تر از گذشته می‌شود.

آقای نجاتی گفت که اکثر ایرانیان متقاضی ویزای کانادا نیاز به سفر به ترکیه نخواهند داشت و می‌توانند مدارک خود را با پست به آنکارا بفرستند و نتیجه را با پست دریافت کنند.

به گفته آقای نجاتی، دفتر بررسی درخواست‌های ویزای کانادا در آنکارا یکی از دفاتر بزرگی است که برای این منظور دایر شده و درخواست‌های ویزا از اروپای شرقی هم در این دفتر بررسی می‌شود.

…………………………………..

رسانه‌های داخلی ایران:

«بازداشت یکی از سه قاضی متهم در پرونده کهریزک»

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، روز یک‌شنبه، 29 آوریل، علی‌اکبر حیدری‌فرد، معاون سعید مرتضوی، دادستان پیشین تهران که احکام اعزام افراد بازداشت شده به کهریزک را امضا کرده بود، بازداشت شد و به بازداشت‌گاه اوین انتقال یافت.

به گزارش تابناک، ‌علی‌اکبر حیدری‌فرد که از او با نام «عصای دست مرتضوی نیز یاد می‌شود» و پیش از این «خواستار تقدیر از کار خوب خود» در کهریزک شده‌ بود هم‌اینک روانه زندان اوین شده‌ است.

بازداشت این دادیار پیشین تهران پس از گذشت نزدیک به سه سال پس از مفتوح شدن پرونده کهریزک صورت می‌گیرد؛ این در حالی است که دست‌گاه قضایی هنوز دلیل بازداشت حیدری‌فرد را اعلام نکرده‌ است.

برخوردکنندگان با اعتراضات پس از انتخابات سال ۸۸ ریاست‌جمهوری در ایران شماری از بازداشت‌شدگان را به بازداشت‌گاه کهریزک در نزدیکی تهران منتقل کردند و گزارش‌هایی از شکنجه و بدرفتاری با این زندانیان و کشته شدن چهار تن در کهریزک، انتشار یافت.

سعید مرتضوی، حسن حداد و علی‌اکبر حیدری‌فر سه مقام قضایی هستند که در ارتباط با پرونده کهریزک از مقام قضایی خود تعلیق شده‌اند.

خبر بازداشت علی‌اکبر حیدری‌فرد در حالی منتشر می‌شود که سعید مرتضوی، دادستان پیشین تهران و متهم ردیف اول در پرونده وقایع بازداشت‌گاه کهریزک، هم‌اینک از سوی دولت به ریاست سازمان تامین اجتماعی منصوب شده‌ است.

 …………………………………..

رییس پیشین مجلس شورای اسلامی:

«احمدی‌نژاد اختیار تفسیر قانون را ندارد»

خبر / رادیو کوچه

رییس پیشین مجلس شورای اسلامی در واکنش به بخش‌نامه اخیر رییس جمهوری اسلامی به بخش‌های دولتی به آن انتقاد کرد و درباره قانونی یا غیر‌قانونی بودن لغو مصوبات مربوط به دولت توسط مجلس را در حیطه اختیارات «شورای نگهبان» دانست.

به گزارش مهر، غلامعلی حدادعادل درباره بخش‌نامه اخیر محمود احمدی‌نژاد به دست‌گاه‌های اجرایی که لغو مصوبات مربوط به دولت توسط مجلس را اقدامی مغایر با قانون اساسی دانسته است، گفت که تفسیر این موضوع صرفن بر عهده شورای نگهبان قانون اساسی است.

بر اساس اصل 138 قانون اساسی مصوبات و آیین‌نامه‌های دولتی ضمن ابلاغ برای اجرا به اطلاع رییس مجلس شورای اسلامی می‌رسد تا در صورتی که آن‌ها را بر خلاف قوانین یافت، با ذکر دلیل برای تجدیدنظر به هیت وزیران بفرستد تا هیت ظرف یک هفته نسبت به اصلاح موارد اعلامی اقدام و دستور فوری توقف اجرا را صادر کند.

به موجب تبصره (4) ماده واحده قانون نحوه اجرای اصول 85 و 138 قانون اساسی مصوب مجلس شورای اسلامی چنان‌چه پس از اعلام ایراد، نسبت به اصلاح یا لغو آن اقدام نشود، پس از پایان مدت مذکور در قانون، بر اساس مورد تمام یا قسمتی از مصوبه مورد ایراد، لغو خواهد شد.

حدادعادل تصریح کرد: «مرجع تفسیر قانون اساسی شورای نگهبان است و اگر اختلافی بین دولت و مجلس بر سر تفسیر قانون اساسی وجود داشته باشد، مرجع نهایی شورای نگهان است و باید از این نهاد استفسار کرد تا اظهارنظر کند.»

روز گذشته محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی در بخش‌نامه‌ای به دست‌گاه‌های اجرایی اعلام کرد: «لغو مصوبات مربوط به دولت از سوی مجلس، علاوه بر وارد بودن ایرادات متعدد به این رویه، خلاف نص صریح قانون اساسی است.»

…………………………………..

صندوق بین‌المللی پول:

«با بانک مرکزی ایران قطع رابطه نمی‌کنیم»

خبر / رادیو کوچه

صندوق بین‌المللی پول روز سه‌شنبه، یکم آوریل، در پاسخ به یک گروه آمریکایی که  خواهان قطع رابطه این صندوق با بانک مرکزی جمهوری اسلامی شده بود، اعلام کرد فعالیت‌های صندوق جهانی پول هیچ تضادی با تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا ندارد و درخواست این گروه را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ‌ویلیام موری‌ سخن‌گوی صندوق بین‌المللی پول گفت، حضور ایران در این صندوق، طبق اساس‌نامه قانونی و بانک مرکزی هم عضو قانونی این مجموعه است.

یک گروه حقوقی آمریکایی به‌نام «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» به رهبری مارک والاس سفیر پیشین امریکا در سازمان ملل صندوق جهانی پول را تحت فشار قرار داده تا رابطه خود با ایران را محدود کند.

آقای والاس در نامه‌ای خطاب به کریستین لاگارد، رییس صندوق بین‌المللی پول خواسته است که این موسسه بین‌المللی در راستای هم‌گامی با تحریمات اتحادیه اروپا و امریکا، کلیه ارتباطات خود با بانک مرکزی جمهوری اسلامی را قطع و حساب بانک مرکزی ایران در این سازمان را مسدود کند.

آقای والاس در نامه خود به ارتباط بانک مرکزی جمهوری اسلامی با «برنامه هسته‌ای نامشروع ایران»، پول‌شویی، حمایت مالی از تروریسم بین‌المللی و اعمال «فشارهای بی‌رحمانه علیه مردم ایران» اشاره کرده است.

 …………………………………..

پس از خروج رییس جمهوری آمریکا از افغانستان،

«بیش از بیست کشته و زخمی در حملات کابل»

خبر / رادیو کوچه

در پی خروج رییس جمهوری آمریکا از پایتخت افغانستان، این شهر شاهد وقوع چند انفجار و تیراندازی بوده است. روز چهارشبه، 2 مه‌، پس از خاتمه سفر باراک اوباما، انفجارهایی در کابل روی داد که دست‌کم هفت کشته برجای گذاشته است.

وزارت داخله (کشور) افغانستان می‌گوید که هفده نفر دیگر نیز در این حوادث زخمی شده‌اند که همه غیرنظامی هستند.

در یک اعلامیه وزارت داخله آمده که دست‌کم یک نفر از کشته‌شدگان و ده تن از زخمی‌ها، معلمان یک مکتب هستند. شماری از دانش آموزان نیز در میان قربانیان هستند.

انفجارهای کابل نتیجه عملیاتی بود که در مرحله اول آن، یک اتومبیل بمب‌گذاری شده یک مجتمع مسکونی واقع در شرق پایتخت افغانستان را هدف قرار داد.

این مجتمع مسکونی در مسیر راه کابل – جلال آباد واقع شده، محل سکونت تعدادی از شهروندان خارجی مقیم کابل است.

به گزارش بی‌بی‌سی، عملیات حمله به این مجتمع مسکونی پس از ساعت ۶ بامداد به وقت محلی آغاز شد و مهاجمان با انفجار اتومبیل بمب‌گذاری شده، حفره‌ای را در دیوار مجتمع مسکونی ایجاد کردند.

سپس شماری از مهاجمان هم‌راه با فردی که برای ماموریت انتحاری هم‌راه برده بودند، وارد محوطه مجتمع شدند و در یک ساختمان خالی سنگر گرفتند.

در این زمان، بین ماموران امنیتی و مهاجمان مسلح تیراندازی متقابل روی داد که برای حدود چهار ساعت ادامه داشت.

این درگیری زمانی خاتمه یافت که مهاجم انتحاری مواد منفجره هم‌راه خود را منفجر کرد.

‌به گزارش آسوشیتدپرس، طالبان مسوولیت این حملات را برعهده گرفته‌اند. ذیبح‌اله مجاهد، سخن‌گوی طالبان، گفته است که انفجارهای کابل واکنشی نسبت به سفر باراک اوباما به افغانستان بوده است.

به گفته سخن‌گوی طالبان، هدف این عملیات «یک پای‌گاه خارجی» واقع در کابل بود اما یک منبع ناتو تاکید کرده که گزارشی از حمله به پای‌گاه‌های نیروهای این سازمان دریافت نشده است.

…………………………………..

اعتراضات در مصر ادامه دارد،

«کشته‌شدن پنج تظاهر‌کننده در قاهره»

خبر / رادیو کوچه

صبح روز چهارشنبه، 2 مه، بر اثر حمله مردان مسلح به تظاهرکنندگان در نزدیکی وزارت دفاع مصر پنج تن کشته شدند. در پی این حمله درگیری‌های درمقابل وزارت دفاع در قاهره رخ داده که با پرتاب بمب‌های دستی و سنگ هم‌راه است.

به گزارش الجزیره، صدها تن از معترضان به ادامه کار شورای حاکم نظامی و رد صلاحیت نامزد سلفی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری مصر، در مقابل وزارت دفاع تجمع کردند.

این در حالی است که انتخابات ریاست جمهوی در مصر قرار است سه هفته دیگر برگزار شود.

گفتنی است ده‌ها نفر از حامیان حازم صلاح ابواسماعیل، نامزد اسلام‌گرا و ردصلاحیت‌شده انتخابات ریاست جمهوری مصر، در جریان درگیری‌های شام‌گاه شنبه و صبح یک‌شنبه، 29 آوریل، در قاهره مجروح شده‌اند.

 …………………………………..

رسانه‌های حقوق بشری:

«دادخواه، وکیل دادگستری بازداشت نشده است»

خبر / رادیو کوچه

روز چهارشنبه، 2 مه، رسانه‌های حقوق بشری و مخالف دولت جمهوری اسلامی، اعلام کردند که خبر بازداشت محمدعلی دادخواه حقوق‌دان و مدافع حقوق زندانیان سیاسی که چندی پیش از این رسانه‌ها منتشر شده بود نادرست بوده است.

کمیته دانش‌جویی دفاع زندانیان سیاسی، روز چهارشنبه، در خبری اعلام کرد: «در خبری در سایت کمیته دفاع آمده بود محمد‌علی دادخواه وکیل برجسته دادگستری بازداشت شده است. بر اساس پیگیری‌های به‌عمل آمده، مشخص شد که آقای دادخواه دستگیر نشده است اما از سوی قاضی دادگاه تهدید شده است که باید به زندان برود. بدینوسیله از خوانندگان پوزش می‌طلبیم.»

در خبرها آمده بود صبح روز یک‌شنبه، 29 آوریل، محمد‌علی دادخواه، وکیل دادگستری سیاسی، هنگامی که در شعبه 15 برای دفاع از موکلش، زندانی سیاسی ارژنگ داودی، حاضر شده بود توسط ماموران مستقر در دادگاه و با دستور قاضی صلواتی، رییس شعبه 15 دادگاه انقلاب بازداشت شد.

لازم به توضیح است شتاب‌زدگی در انتشار برخی مطالب از سوی برخی رسانه‌های حقوق بشری که پوشش خبر‌ را نیز در سایت خود برعهده دارند مسئله تازه‌ای نبوده و پیش از این نیز مواردی از سوی این سایت‌ها دیده شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,