Saturday, 18 July 2015
18 September 2021
پاپاراتزی – قسمت شصت و چهارم

«لیدی گاگا و کنسرت بی‌حیایی»

2012 May 03

بهنام/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«قرداد تبلیغاتی وقتی هنوز پوشک می‌پوشی»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

یک کمپانی تولید‌کننده محصولات بچه‌گانه به «هارپر بکام» پیشنهاد کرد که به عنوان مدل با این کمپانی هم‌کاری کند.

وب سایت «my.styears.com» یک نامه برای دختر ۹ ماهه «ویکتوریا» و «دیوید بکام» نوشت و از او دعوت کرد که به عنوان مدل با این برند تجاری هم‌کاری کند.

بنا به گزارش مجله «بریتینز اوکی»‌، این نامه خطاب به این دختر ۹ ماهه نوشته شده بود: «پدر و مادر شما هر دو افراد مشهوری در زمینه مد هستند و ما هیچ دلیلی نمی‌بینیم که شما فعالیت خود در صنعت مد را از همین سنین کودکی آغاز نکنید.»

«با توجه به قوانین مربوط به کار کودکان‌، ما نمی‌توانیم مستقیمن با شما قرارداد ببندیم و یا حقوق بدهیم و به همین دلیل رونوشت این نامه برای پدر و مادر شما هم فرستاده شده است‌. ما خوش‌حال می‌شویم که بتوانیم با آن‌ها در مورد حقوق شما صحبت کنیم‌، ضمنن ما آمادگی کامل داریم که مبلغ قابل توجهی به شما پرداخت کنیم تا قبول کنید که مدل مجموعه جدید محصولات ما باشید.»

……………………………………………………

«لیدی گاگا و کنسرت بی‌حیایی»

«لیدی گاگا» خواننده پاپ مشهور، تور جهانی خود را در سئول پایتخت کره جنوبی با کنسرتی آغاز کرده که تنها هواداران بالای هجده سال او اجازه شرکت در آن را دارند.

اعتراض‌ها در پایتخت کره جنوبی باعث شد مقامات این کشور این کنسرت را تنها برای افراد بالای هجده سال مجاز کنند.

یک گروه کوچک از مسیحیان بیرون استادیوم المپیک سئول، جایی که 45 هزار نفر از هواداران لیدی گاگا حضور دارند به اعتراض جمع شدند.

این تور دوم ماه مه یکی از چهار اجرایش را در هنگ کنگ پی گرفت.

در سئول معترضان به برگزاری این کنسرت هفته‌هاست که اعتراضات خود را آغاز کرده‌اند و ادعا می‌کنند که این خواننده «از نظر جنسی بی‌پرواست» و ممکن است جوانان را «آلوده کند.»

یک گروه که خود را «شهروندان علیه کنسرت لیدی گاگا» نامیده‌اند می‌گویند این کنسرت بیش از حد «هرزه‌نما و هم‌جنس خواهانه» است.

……………………………………………………

«نامزد انتخابات آمریکا و چشم‌چرونی سیاسی»

نامزد پیشین حزب جمهوری‌خواه آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در روز برگزاری مهمانی شام و نشست مطبوعاتی که در کاخ سفید برگزار شده بود از یکی از چهره‌های مشهور خواست که با وی عکس تکی بگیرد اما بعدن این قضیه را تکذیب کرده است.

«ریک سنتروم»، نامزد پیشین انتخابات آمریکا، از «لیندزی لوهان» خواسته بود تا با وی عکس یادگاری بگیرد که شخص عکاس به دستور این کاندیدا یک عکس تکی از لوهان گرفته است که بعدن این دستور را تکذیب کرده است.

او گفت که به هیچ وجه خواستار عکس تکی از لیندزی نبوده و آن شب همه عکاسان عکس‌های زیادی گرفته‌اند.

……………………………………………………

«خواندن پیمان زناشویی چندباره هدف چیست؟»

«ماریا کری» و «نیک کنن» تعطیلات این هفته را در شهر پاریس گذراندند و مجدد پیمان ازدواج خود را خواندند.

آن‌ها در حالی که با لباس عروسی در مراسم حضور داشتند عکسی را با برج ایفیل انداختند.

این اولین بار نیست که این زوج پیمان زناشویی خود را تمدید کردند، این دو پیش از این و وقتی ماریا در حال زایمان بچه‌های دوقلوی خود بود نیز این پیمان خوانده شد.

……………………………………………………

«پلمب یک سینما برای نمایش فیلم»

سینمای «دریای آستارا» از سینماهای اصلی شهر آستارا، به دلیل اکران دو روزه فیلم سینمایی «گشت ارشاد» پلمب می‌شود.

«قاسم مصفی» مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: «به دلیل تخلف مدیر سینما دریای آستارا در اکران دو روزه فیلم گشت ارشاد روند تعطیلی این سینما در حال انجام است.»

او با اشاره به انعکاس خبر «گشت ارشاد در آستارا توقیف شد» و نیز اظهارات عیسی قربانپور مدیر سینما دریای این شهرستان اظهار کرد: «مدیر سینما دریای آستارا با ارسال یک نامه خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار پاسخ‌گویی در زمینه عدم اکران فیلم گشت ارشاد شده بود.»

وی، افزود: «از طریق این رسانه اعلام می‌کنیم که به دلیل تخلف و اکران دو روزه فیلم گشت ارشاد در سینما دریای آستارا روند تعطیلی و پملب این سینما آغاز شده است.»

این مقام مسوول، با بیان این‌که مراحل اداری و حقوقی پلمب سینما دریا در حال انجام است، اذعان کرد: «به زودی این سینما تعطیل می‌شود.»

«گشت ارشاد» از جمله فیلم‌هایی است که اعتراض‌ها در میان طبقه‌ای از اصول‌گرایان در پی داشت. این اعتراض‌ها باعث توقیف شدن فیلم در سینماهای کشور شد.

……………………………………………………

«هدف رقص است چه در تلویزیون چه در زندان»

رقصنده‌ای به‌نام «سلماز» که در تلویزیونی در آلمان شرکت کرده و در مسابقه رقص هم برنامه اجرا کرده است. هفته پیش هنگام ورود به ایران درفرودگاه دستگیر و بازداشت شد و  پس از یک هفته آزاد شده است.

گفته می‌شود سولماز با قرار کفالت آزاد شده و البته توی اون چند روز سخاوت‌مندانه هنرش رو توی بند زنان واسه بقیه عرضه کرده بود‌.‌

……………………………………………………

خبرهای خطی

–          عروسی «پرنس ویلیام» و «کیت میدلتون» دو میلیارد میهمان، سال‌گرد دو نفر

–          «کریس همفریز» و بی‌تفاوتی به رابطه عاشقانه «کیم کارداشیان» و «کنی وست»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,