Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
سوت

«یکی از فصل‌های عجیب برای پرسپولیس»

2010 January 02

محمدرضا/ رادیو کوچه

پرسپولیس فصل عجیبی‌ را با انصاری‌فر و کرانچار شروع کرد. از همان ابتدای لیگ با توجه به نتایج ضعیفی که تیم پرسپولیس کسب کرد، باعث شد تا انصاری‌فر جای خود را  به کاشانی بدهد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کاشانی که یکسال  قبل به دلایل  نامعلومی  از پرسپولیس کنار گذاشته شده بود  دوباره به پرسپولیس برگشت ولی‌  این جابجایی خیلی‌ راضی‌‌کننده نبود، چون پرسپولیس بازهم نتوانسته بود  رضایت هواداران خود را جلب کند. تا این‌که کاشانی یک التیما توم دو هفته ای‌  به کرانچار سر مربی‌ پرسپولیس داد.  ولی‌ این التیماتو م یک روی سکه  بود  چرا که در این دو هفته  کرا نچا ر  نتایج خوبی‌ کسب کرد ،یک برد و یک تساوی  ولی‌  کاشانی تساوی کرانچار را  یک  باخت  برای پرسپولیس  تلقی‌ کرد و آن  روی سکه  این بود که کاشانی مربی‌ ایرانی‌  رو به مربی  خارجی‌ ترجیح می‌داد و همین امر باعث شد  تا مربی مورد علاقه  خودش را   به پرسپولیس بیاورد و این شخص کسی‌ نبود جز  علی‌ دایی.

همین امر باعث شد  تا مربی مورد علاقه  خودش را  به پرسپولیس بیاورد و این شخص کسی‌ نبود جز  علی‌ دایی.

به این ترتیب علی‌‌دایی دوباره به عرصه فوتبال ایران برگشت، علی‌ دایی که پس از بر کناری از سر مربی‌‌گری تیم  ملی‌  ۹ ماه سکوت کرده بود و قصد بازگشت به عرصه فوتبال را نداشت  این بار به عنوان سر مربی‌ تیم  پرسپولیس به میدان آمد و به قول علی‌ پروین ،دایی برای پرسپولیس اصل جنس است و با توجه  به تجربیاتش  می‌تواند در پرسپولیس  موفق باشدحال باید ببینیم علی دایی می‌تواند اعاده حیثیت کند یا خیر ؟

اما در ادامه رقابت‌های فوتبال کشورمان تیم ملی هم دور از حاشیه نبود:

افشین قطبی رکورد شکست‌های فوتبال ایران رو شکست

افشین قطبی رکورد شکست‌های فوتبال ایران رو شکست

پنجمین باخت تیم ملی‌ فوتبال با امپراتور این بار در برابر  مالی

پذیرش  شکست از تیمی که جمعیت کل  کشورش  حدود یک و نیم میلیون نفر است و ایران در اغلب مواقع پیروز مندانه  میدان را برابرش ترک کرده، موجب تأسف کارشناسان فوتبال شد و این اتفاق در ۲۰ سال اخیر بی‌‌سابقه بود .

به گزارش ایسنا ؛ایران در بازی‌ های اخیر به ترتیب مقابل اردن، قطر و ما لی شکست خورده است  در حالی‌ که طی دو دهه اخیر سابقه  نداشته است  که تیم ملی‌ در سه بازی متوالی  با شکست زمین را ترک کند.

آخرین بار در سال ۱۳۶۸ بود که ایران  در سه باز‌ی متوالی مقابل کویت و دو باز‌ی دوستانه با لهستان  شکست خورده  بود هم‌چنین  در سال ۱۳۵۱ نیز ایران در سه باز‌ی متوالی مقابل شیلی ،مجارستان و دانمارک متحمل شکست شده بود و این بار افشین قطبی این شکست را به گردن داور و باز یکنان انداخت و به خبر نگاران گفت به پیروزی مقا بل کره شمالی خیلی ا میدوارم چون تقریبا به تر کیب اصلی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا  دست پیدا کردم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۲ Comments