Saturday, 18 July 2015
25 September 2021

«فحاشی و معرکه‌گیری نماینده مجلس و پاسخ دندان‌شکن خبرنگار»

2012 May 09

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: بازتاب امروز

روز گذشته سالن غذاخوری مجلس شورای اسلامی، شاهد صحنه‌هایی زشت و زننده توسط یکی از نمایندگان و درگیری عجیب او با یک خبرنگار بود.

به گزارش عصرایران، دیروز خبرنگار هفته‌نامه آسمان، در نمازخانه مجلس شورای اسلامی ، به سراغ مهدی کوچک‌زاده – عضو جبهه پایداری – می‌رود و از او می‌خواهد وقتی برای مصاحبه اختصاص دهد.

 کوچک‌زاده در پاسخ می‌گوید که هفته‌نامه آسمان را نمی‌شناسد و خبرنگار یک نسخه از نشریه را برای بررسی به کوچک‌زاده می‌دهد.

دقایقی بعد‌، این خبرنگار برای پرسیدن نتیجه سراغ کوچک‌‌زاده را می‌گیرد و او را در رستوران مجلس می‌یابد تا در حد یک کلمه که «آیا حاضر است در فرصتی دیگر با این نشریه گفت‌و‌گو کند؟»‌، از او جواب مثبت یا منفی بگیرد و بازگردد.

به روایت شاهدان عینی که در رستوران مجلس حضور داشتند، کوچک‌زاده از خبرنگار می‌پرسد که «آسمان» متعلق به کیست؟ و خبرنگار جواب می‌دهد که محمد قوچانی‌- روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب‌- آن را اداره می‌کند.

در این لحظه، کوچک‌زاده شروع به پرخاش‌گری می‌کند و حرف‌های رکیکی را درباره قوچانی به کار می‌برد و نسبت به او فحاشی می‌کند.

خبرنگار به کوچک‌زاده می‌گوید که شما سر میز غذا هستید و درست نیست در حضور برکت خدا این گونه دهان به فحش باز کنی و حرمت نان و غذایی که می‌خوری را بشکنی.

 کوچک‌زاده با عصبانیت بیش‌تر جواب می‌دهد که به تو ربطی ندارد و خبرنگار را تهدید می‌کند که از مجلس بیرونش خواهد کرد.

 خبرنگار هم می‌گوید: اگر شما «بیرون بنداز» بودید، سعید مرتضوی را از دولت بیرون می‌انداختید.

 با این سخن خبرنگار، کوچک‌زاده از جایش بر می‌خیزد و در حالی که فریاد می‌کشید قوچانی از سگ مرتضوی هم کم‌تر است و […] ، با خبرنگار گلاویز شده و از وسط رستوران تا دم در، ضمن درگیری، او را با خشونت هل می‌دهد.

کار که به این‌جا می‌رسد، بقیه نمایندگان که با تعجب و حیرت رفتار زننده هم‌کار خود را می‌دیدند، از جا بر می‌خیزند و به سمت آن دو می‌روند و نهایتن خبرنگار را از دست کوچک‌زاده نجات می‌دهند!

گفتنی است، رفتارهای کوچک‌زاده بسیار مسوبق به سابقه است و در یکی از همین موارد در مجلس هشتم، یک وسیله تیز را به سمت علی مطهری پرتاب کرد که به مانیتور مطهری برخورد کرد و آن را سوراخ کرد و با واکنش متقابل مطهری روبه‌رو شد و متاسفانه در این دوره نیز با رای پایین‌تر از بسیاری نمایندگان وارد مجلس شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,